Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий лебідь до чого сниться

Сонник білий лебідь до чого сниться

Білий лебідь тлумачення сонника

Здавна білий лебідь вважається символом вірності, цнотливості і чистоти. Більшість людей відчувають симпатію і, в деякій мірі, захоплення при вигляді цих чарівних створінь. Явище білого лебедя уві сні практично у всіх тлумаченнях несе позитивне значення.

Плаваючий лебідь

Поява плаваючого лебедя у сні передвіщає щасливе і спокійне існування.

Пара чорного і білого лебедя до чого сниться залежить від вашого поточного сімейного стану та кольору птахів. Створення білого і чорного кольору обіцяють наближається знайомство з цікавою особистістю протилежної статі, якщо ви самотні. Щасливого закоханого нічне бачення обіцяє швидке скріплення відносин офіційними узами шлюбу, а вже члену сімейної пари – зростання любовного тяжіння до дружини.

У випадку однакової забарвлення обох водоплавних також не варто чекати нічого, крім благополуччя. Однак у цьому випадку термін очікування може тривати до одного місяця.

Знаходження на воді кількох самок білих лебедів з пташенятами віщує швидке поповнення в сімействі. Не обов’язково поява власних дітей, це можуть бути онуки, брати, племінники або інші нові родичі.

Сонник білих лебедів танцюючих на кришталево чистій воді відносить до ознаку бурхливе сексуальне життя з достатком романтики і задоволення. Однак партнера слід вибирати уважно.

Якщо уві сні лебеді їдять кинуті вами хлібні крихти або беруть прямо з рук, насправді скоро виконуватися ваші найзаповітніші бажання.

Якщо уві сні лебідь пливе і махає крилами, намагаючись піднятися в повітря, чекайте несподіваних звісток. Колір тварини визначає характер новин. Білий – хороші, чорний – неприємні.

Стежити за польотом лебедів

Якщо уві сні білі лебеді літають у повітрі, а ви спостерігаєте за ними, очікуйте відпустки, відпочинку та супутньої далекої дороги. Чорні птахи – до від’їзду по роботі.

До чого сниться, що птахи кружляють в безпосередній близькості від вас, в недалекому майбутньому з’явиться новий несподіваний джерело доходу.

Опускаються на воду білі лебеді тлумачення сну мають інформаційний. Ви дуже цінна і шанована особистість в робочому колективі.

Якщо приснилося, що ви спостерігаєте за великим белокрылым лебедем, які пролітають над вами, чекайте появи владного покровителя. Він принесе у ваше життя тільки захист, турботу і спокій.

Сонник пояснює також те, до чого сниться білий лебедяь, що здійснює політ разом з вами. Це символізує майбутнє голосне веселе проведення часу з близьким другом або товаришем.

До чого сниться падіння білого лебедя зі складеними крилами – поганий знак. Означає він імовірний розвиток скандалу, сварки. Однак якщо в нічному видінні біля самої землі птах змогла злетіти назад – суперечка буде недовгою.

Мертва пташка

До чого сниться білий лебідь мертвий уві сні – поганий знак. Це означає швидку неминучу розлуку з близькою людиною або кількома. Однак якщо мертвий лебідь не білого кольору, а іншого – ви не позбудетеся від рідних, а від ворогів.

Якщо приснився білий лебідь, який нападав на вас, а ви його вбили, позбудетеся від зайвих комплексів в реальності. Бачення не несе в собі нічого поганого, крім поганого осаду на душі після пробудження.

Мертва пара білих лебедів у сновидінні – до великого скандалу з коханою людиною. Варто серйозно поставитися до сварку і самостійно йти на компроміс, інакше можна залишитися без партнера. Намагайтеся максимально контролювати свої емоції і озвучувані фрази.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: