Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий павук до чого сниться?

Сонник білий павук до чого сниться?

Білий павук тлумачення сонника

Великий павук, до того ж білий, за сонником, — сприятливий знак. Він може вказувати на народження довгоочікуваного спадкоємця, візит родичів, а також обіцяти добрі вісті, несподіваний прибуток. Але всі ці прогнози будуть вірними, якщо уві сні біленький павучок зумів сплести міцну павутину і затишно примоститися на ній. До чого сниться такий сюжет?

Передбачення Густава Міллера

По соннику Міллера великий білястий паучище в опівнічної грезе пророкує тільки позитивні зміни в житті людини. Але є й нюанси, на які звертає увагу провісник.

Наприклад, зловити членистоноге в грезе виходить у того, хто в реальності впутается в любовні інтриги.

Поки спали, гладили і з розчуленням спостерігали за павуком? Тоді сонник обіцяє, що скоро вступите в шлюб.

Не бійтеся, якщо у сні випадково вбили, розчавили павука. Це знак примирення, відновлення відносин з родичами. А ось укус цієї істоти в сновидінні попереджає про зраду, зраду.

Гроші на горизонті!

До чого приснилося відразу багато світлих і темних павуків? До прибутку, спадщини, — пророкує сонник. А ще це може звіщати про успіхи в кар’єрі, підвищення по службі. У багатьох сонники такий сюжет передує отримання радісної звістки про досягнення близьких, рідних людей.

Якщо в пригрезившейся павутині ще й заплуталися комахи, то підступи недругів вам не страшні. Недоброзичливці потраплять в ту яму, яку копали для вас.

Після такого сновидіння можна повністю присвятити себе новим проектам. Всі вони виявляться успішними і дуже прибутковими. Безліч павуків білого кольору уві сні — це підказка, що справи на службі підуть надзвичайно вдало.Сплячий може отримати заохочення начальства, премію або пропозицію зайняти керівний пост.

Особисте життя

За кольором членистоного, з’явився уві сні, спляча може дізнатися, як буде виглядати її суджений. Великий білий павук підказує, що наречений буде блондином, а чорний, відповідно, передбачає, що під вінець панночка піде з брюнетом.

Довгоочікувана вагітність або зустріч з рідними, які живуть далеко — ось до чого сниться жінці білий павук. До того ж у відносинах з чоловіком у того, хто бачить сон настане рідкісна ідилія, повне взаєморозуміння, згода.

Вороги не дрімають

Дрібні чорні або білясті членистоногі істоти уві сні — це асоціація з майбутніми неприємностями і клопотами, інтригами і навіть зрадницьким, віроломним поведінкою товаришів. Але якщо кусающегося павучка вдалося придушити в нічний фантазії, то все буде добре, ви впораєтеся з усіма труднощами.

Ванга пояснює, до чого сниться величезний тарантул, каракурт. Якщо такий паучище вів себе в сновидінні агресивно, то бережіться, і в реальності вас підстерігає небезпека. Будьте готові морально. Імовірні скандали, сімейні розбірки. Ведіть себе як можна спокійніше, не піддавайтеся на провокації ворогів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: