Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білизна до чого сниться?

Сонник білизна до чого сниться?

Білизна тлумачення сонника

Вам приснилося нижню білизну? Сонники трактують цю мрію як привід приховувати щось від чужих очей, вух. Але іноді це бачення трактується інакше. Як? Все залежить від того, наскільки свіжим було наснилося негліже. Так, до чого сниться? Відповіді на це питання допоможуть знайти і пригрезившиеся дрібниці, деталі.

«Осколки» бачення

Навіть якщо складно згадати, як розвивалися події у сні, досить одного його фрагмента, щоб отримати тлумачення.

Приміром, гарне, акуратне білизна — передвістя радості, чудового настрою. А рвана, брудна пророкує проблеми і неприємності. Довелося в нічний грезе прати білизну? Чудово, наяву настануть зміни на краще. Сон, у якому гладите білизна, випадає напередодні складної, важкої роботи. А ось сушити його уві сні вдається тим щасливчикам, які в реальності швидко збагатяться.

Віджимати білизна, за сонником, пророкує фінансові втрати. Погано, коли приснилося, що купуєте нове. Виявляється, це ознака початку захворювання. Якщо ж примарилось нижня білизна, проявлять інтерес представники протилежної статі.

Пророкування Міллера

За версією американського психолога і упорядника популярного сонника Міллера в нічний фантазії прати свою білизну доводиться тому, хто насправді змушений тримати в таємниці. Коли в ночі на вас негліже не першої свіжості, знайте, що в реальності за вашою спиною хтось розпускає плітки.

На думку Міллера сон дівиці, в якому їй довелося гладити білизну, обіцяє сплячої гарного нареченого і щасливе життя в заміжжі.

Велике прання

Виключно позитивні емоції обіцяє Місячний сонник того, хто в нічному видінні займався пранням бельишка. А якщо цей процес ви проводили вручну, набравши води в таз, то наяву дуже скоро втілиться ваше найзаповітніше бажання.

Примарилось, що замочили чисті білі простирадла? Прогноз обіцяє, що насправді ніхто і ні в чому не відмовить вам.

А якщо в тазику мокнуть так і не випрані простирадла, врахуйте, що для досягнення мети наяву необхідно докласти зусилля, діяти негайно.

Скільки грошей «насушити»?

Уві сні сушити білизну, розвішувати його, наприклад, на балконі, — прекрасний знак, який вказує, що старання сплячого будуть щедро винагороджені.

Гроші широким потоком поллються сновидінню у руки, якщо у нічному сюжеті білизна було погано отжато, знадобилося багато прищіпок, що зміцнити його на мотузках. Золотий дощ буквально проллється на сновидця, якщо в ночі він розвішував мокрі підодіяльник, наволочку і простирадло.

Уві сні сушили бюстгальтери, труси, шкарпетки і користувалися яскравими прищіпками? Сонник пастора Лоффа обіцяє, що гроші будуть надходити невеликими сумами, але зате досить часто!

Коли в сновидінні треба було віджимати погано простиранное білизну руками, знайте, ви ризикуєте своїми накопиченнями, якщо в реальності зважитеся вкласти їх в авантюрне підприємство.

Інакше йдуть справи у того, хто спав і бачив, що сушить білизну в центрифузі. Такого сновидінню казково пощастить, він виграє велику суму в лотерею або отримає солідну спадщину.

Сучасний сонник теж надихає, пояснюючи, що чужу білизну на мотузках у сні — вказівка на те, що тому, хто спить скоро повернуть борги.

Купівля білизни

Той, хто в нічному видінні опинився у відділі нижньої білизни, на думку Ванги повинен звернути увагу на сечостатеву систему та звернутися до лікаря.

До чого сниться жінці, як вона набуває чоловіча білизна, наприклад, в подарунок? Треба пам’ятати про засоби контрацепції наяву. Якщо чоловік в сновидінні вибирав негліже для дами, то і йому в запалі пристрасті треба пам’ятати, звідки беруться діти, і охоронятися.

Хвороби замучать того, хто в ночі опинився в комісійному магазині купував вже поношене кимось білизну,— попереджає сонник.

Якщо ж в білизняному відділі ви милувалися розкішним негліже на вітринах, на вішалках, то самопочуття в реальності погіршиться, але не настільки, щоб укласти вас в ліжко.

Дивне бачення, в якому ви наполягаєте, щоб чоловік приміряв труси, віщує насправді його хвороба.

Праці швачки

Східний сонник пояснює, до чого бачити в нічному видінні зшите на замовлення білизна. Виявляється, це віщує сюрпризи на службі. Якщо зважилися, поки спали, зшити за індивідуальними мірками термобілизна, радійте, адже хтось з друзів приготував вам презент.

Той, хто уві сні ходив по хатах і збирав білизняні приналежності, зшиті на продаж, прокинеться з незвичайним бажанням «розкласти все по поличках», навести порядок.

Дитяче білизну в опівнічної грезе, приготоване в дар сиротам,— знак того, що по пробудженню вас чекає маса приємних несподіванок.

Чаклунка Медея у своєму снотолкователе описала сюжет, в якому сплячий ріже і прасує тканина для підковдр. Це бачення пророкує сюрпризи, підготовлені сновидінню його домочадцями.

Мереживні пеньюари

Любов, щастя — ось до чого в мріях бачите себе в мереживі дивовижного негліже! Однак, якщо побачений пеньюар був м’ятою, Жіночий сонник попереджає: не минути сварки з коханим!

Коли хлопець бачить у нічний фантазії дівчину без білизни, то він повний сексуальної енергії.

Той, хто в нічному видінні отримує в дар мереживну білизну, в реальності дізнається щось несподіване. Якщо побачений подарунок був чорним, можливо, ви образитеся на партнера. Білий колір викличе бажання поговорити відверто з близькими.

Коли дама в сновидінні повністю оголюється і лягає спати в костюмі Єви, то і в реальності їй доведеться пережити хтиві хвилини в обіймах коханого.

Неприємні несподіванки

Плітки і дурні злі домисли, які поширюють за спиною, скоро стануть відомі вам. Ось чому в нічному кошмарі закусали білизняні воші, і ви зняли спіднє. Весняний сонник застерігає: страшні не воші, а білизняні клопи, які символізують вже цілу кампанію, розгорнуту пліткарями проти сплячого.

Рідні люди теж можуть псувати настрій — ось до чого в сновидінні прокидаєтеся в ліжку з забрудненим менструальної кров’ю простирадлами.

Якщо в сновидінні лопнула і «втекла» білизняна гумка — це знак, що ви не задоволені своїм теперішнім становищем,— натякає сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: