Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бомбардування до чого сниться?

Сонник бомбардування до чого сниться?

Бомбардування тлумачення сонника

Привидівся уві сні бомбардування? Чекайте в дійсності неприємностей і перешкод, що стануть у вас на шляху в самий невідповідний момент. Адже, за мнениюсонника, подібний епізод у сні є попереджувальним знаком. Однак не завжди подібні картини обіцяють щось негативне. Крім того, точно відповісти на питання, до чого сниться бомбування, можна, лише уточнивши всі деталі.

Внутрішнє чуття

Привидівся уві сні бомбардування? Значить, десь в підсвідомості, в вас зародилося передчуття якихось подій, що мають ось-ось статися. Наприклад — великий скандал, що буде супроводжуватися биттям посуду.

До чого ще може снитися подібна подія? Зверніть увагу на всі деталі нічного сюжету, відповідь криється в них. Так, якщо в процесі бомбардування вам вдалося сховатися або удар не заподіяв вам істотної шкоди, то, на думку сонника вам ніякі проблеми в житті не страшні.

На любовному фронті

У відповідність з тлумачення сонника, якщо дівчина в сні бачить, як літак починає бомбити житловий квартал, то насправді вона буде намагатися привернути увагу чужого чоловіка.

Про можливому результаті, на думку сонника, розкажуть наслідки бомбардування. У разі якщо споруди вціліють, то чоловік у дійсності виявиться до вас байдужий. Якщо ж від кварталу залишаться одні руїни, то і бажаний представник сильної статі не зможе встояти перед вашими чарами.

Символ змін

Іноді бомбардування є частиною яких-небудь певних військових дій. В цьому випадку тлумачення сновидіння буде дещо іншим. Сонник Міллера не без підстави вважає, що війна ототожнює розруху і занепад. Тому якщо такий сон приснився дівчині, то вона незабаром відчує гостре розчарування в любовних відносинах.

У всіх інших випадках подібний сон буде обіцяти проблеми у справах бізнесу і на службі. Якщо ж ви здобули перемогу у сні, то і в дійсності зможете з усім впоратися.

Характер вибухів

Для того, щоб підібрати найбільш точне тлумачення, слід пригадати характер вибуху. Так, якщо в сновидінні з літака була скинута ядерна бомба, що в підсумку не розірвалася, то всі ваші страхи і сумніви в дійсності будуть марними і порожніми. Якщо ж у сні ви побачили грибоподібна хмара після вибуху, то остерігайтеся великих проблем і нещасть в реальності.

Також постарайтеся пригадати, якими були вибухи. Якщо ви бачили багато чорного диму уві сні, то чекайте поганих новин у житті. Якщо яскраво вогняні спалахи, то чекайте приголомшливого успіху і удачі. А якщо змогли розглянути в деталях літак, з якого скидали бомби, то в повсякденності ви зможете розкрити свого ворога.

Все пройде

Найчастіше, на питання, до чого може снитися обстріл ракетами, є такий відповідь. До раптовості подій. Тобто кожна подія, що відбудеться в дійсності, буде для вас несподіваним, застане вас зненацька. І лише деталі самого сну допоможуть зрозуміти, як ви вийдете з цієї ситуації.

Якщо бомбардування застала вас у сні зненацька, але ракети не заподіють вам шкоди, значить, насправді вам нічого не загрожує. На думку сонника, біди будуть обходити вас стороною. А от якщо ви станете уві сні керувати бомбардуванням, то наяву зможете відмінно повеселитися в компанії друзів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: