Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бомж до чого сниться?

Сонник бомж до чого сниться?

Бомж тлумачення сонника

Сонник надає масу варіантів відповіді, на питання, до чого сниться бомж. Найчастіше подібний епізод закликає до граничної обачливості й обережності в дійсності. Це торкнеться всіх сфер життя, в тому числі й фінансової. Таке сновидіння робить особливий наголос на слабких сторонах сплячого.

Бути жебраком

Сновидіння, де вам довелося бачити себе убогим, на думку сонника Цвєткової, несе з собою тільки хороше — благополуччя і везіння. Швидше за все, у вашому житті настане пора дивовижних знахідок і грандіозних виграшів.

Якщо жінці привиділося, що вона стала бомжихою уві сні, то незабаром їй належить вийти заміж. Якщо заміжня дама побачила уві сні чоловіка в ролі бомжа, то насправді все буде просто чудово. Добробут у сім’ї значно зросте. А для юної дівчини такий сон буде попередженням. Не всі знаки уваги, що їй виявляються, є щирими.

До чого сниться бомж, і відповідає сонник Міллера. На його думку, сплячого чекають непрості випробування в дійсності. Сновидець повинен зосередитися і зібратися з силами. Зараз не час відпочивати.

Проте є й інше тлумачення, що пояснює, до чого сниться бачити себе бомжем. В деяких випадках подібний сон може свідчити про наявність певного вибору, що ляже на плечі сплячого.

Бездомні

Якщо уві сні бомж у вас викликає співчуття, то значить, наяву ви перебуваєте під заступництвом якоїсь впливової персони, але не знаєте про це.

Побачили сердиту бомжиху, що уві сні сваритися на вас? На думку сонника, вам слід у реальному житті трохи відпочити від рутинних справ. Візьміть невелику відпустку. За цей час частина поточних справ вирішитися без вашої участі.

Роздумуєте над тим, до чого сняться безпритульні і алкаші? На думку сонника, такий епізод доводить вашу надмірну залежність від думки оточуючих. З іншого боку таке бачення може бути відображенням реальних подій, адже такі люди нерідко зустрічаються і в житті.

Довелося уві сні спілкуватися з бомжом на вулиці? Чекайте в житті неприємностей, що «організовує» вам один з ваших «друзів«. Будьте пильні і обережні, хтось з близького оточення плете проти вас інтриги.

Перехожий бомж уві сні, що просить що-то також є недобрим знаком. Такий сон у дійсності обіцяє різні труднощі та жертви, що принесе сновидець.

Бродяга уві сні, що вам знайомий, натякає на те, що в майбутньому ваш коло знайомих істотно розшириться.

Втручання з боку

До чого сниться, як жебрак бомж опинився у вашій квартирі або будинку? Сонник вважає, що хтось безцеремонно влізе у ваше життя і сплутає всі плани. Крім цього візит бомжа може служити нагадуванням. Можливо, ви мало часу приділяєте близьким і рідним.

Побачили, як жебрак стоїть на порозі і просить милостиню? Якщо уві сні ви йому подали або прихистили, то в майбутньому буде все відмінно.

На думку Східного сонника, якщо вам довелося годувати бомжа уві сні, то наяву ваша великодушність окупитися сторицею.

У разі якщо в сні ви прихистили бомжа, то в дійсності вас буде супроводжувати благополуччя і успіх. Візит бездомного також може служити нагадуванням про те, що в житті у вас все стабільно і благополучно. І все таким і залишиться, якщо ви докладете зусиль.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: