Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник булавка до чого сниться?

Сонник булавка до чого сниться?

Шпилька тлумачення сонника

Згідно з народним повір’ям булавка, що пришпилена з вивороту захистить власника від нечистих помислів інших людей. А ось до чого сниться шпилька у сні? За загальним тлумачення даний предмет віщує небезпеку, що подстерегается поруч. Однак, щоб дізнатися своє майбутнє напевно, слід згадати всі деталі нічного бачення.

Як виглядає виріб

На думку сонника XXI століття на питання, до чого сниться булавка, є таке тлумачення: насправді вам мають прикрості й невдоволення. Якщо шпильок ви побачили багато, то вас чекає багатство і успіх.

Дівчині, яка побачила уві сні золоту шпильку, слід чекати в реальності зустрічі з молодим людиною, що буде забезпечений і порядний.

До чого сниться іржава англійська шпилька? Такий сюжет говорить про те, що в житті ви будете змушені йти на ризик, для того, щоб домогтися поставленої мети. Закрита булавка часто обіцяє успіх і багатство в житті, розстебнута — попереджає про загрозу з боку недоброзичливців.

Шпилька на одязі і тілі

Шпилька на тілі, на думку сонника Міллера, говорить про надмірну зарозумілість якогось індивіда, що насправді встиг серйозно попсувати нерви тому, хто спить. Побачили її у волоссі у сні? Значить, хтось в реальності намагається збити вас з істинного шляху.

До чого може снитися шпилька в руці? На думку сонника, такий сюжет служить попередженням. В реальному житті ви не зможете уникнути проблем на службі. Якщо ж привиділася голка в нозі, то наяву хтось буде втручатися у ваше життя. Знайшли шпильку у себе в роті? В недалекому майбутньому ви дізнаєтеся щось ганебне або образливе.

Довелося фіксувати на одяг шпильку, значить, завдяки своїй пильності ваші недоброзичливці позбавлені можливості завдати удар по вам. Побачили на одязі золоту булавочку? Ви зможете дати відсіч всім своїм ворогам і захистити своїх близьких і рідних.

Дії з шпилькою

Проковтнули уві сні голку? Значить, наяву ви зможете домогтися визнання в мистецтві. Однак для того, щоб повністю розкрити свій талант, доведеться докласти чимало зусиль.

Якщо жінці під сні довелося відшукати розкриту шпильку, значить, на думку сонника Закоханих, її чекає розлука з коханим. Якщо ж у сні їй довелося її і зовсім зламати, значить, наяву чекає втрати і горе. Крім цього, даний сюжет може свідчити про недостатню увагу близьких і рідних вам.

Вколотися шпилькою

До чого може снитися укол шпилькою? Найчастіше такий сон передвіщає розборки з сторонніми особами. Дівчині такий сюжет віщує проблеми у відносинах зі своєю другою половинкою.

На думку Езопа, укол голкою в сновидінні може бути пов’язаний з якимось невідкладною справою, завершивши яке сплячий може домогтися добробуту і загального визнання. А якщо в нічних мареннях довелося поранитися і побачити кров з ранки, то наяву ваші рідні і близькі будуть обтяжені великими неприємностями.

Проблиск удачі

На думку Універсального інтерпретатора, безліч шпильок уві сні попереджають про можливість конфлікту в родині, перетворити який можливо лише за умови взаємної поваги і довіри.

Довелося купувати шпильку у сні? Значить, наяву ви можете вплутатися у вельми сумнівну справу, що розтопче вашу репутацію. А якщо в сновидінні вам піднести симпатичну булавочку в якості презенту, то наяву вам слід берегти свій душевний спокій і менше реагувати на випади і капості недоброзичливців. В іншому випадку вам загрожує моральне виснаження.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: