Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бути голим до чого сниться?

Сонник бути голим до чого сниться?

Бути голим тлумачення сонника

Знайти однозначне тлумачення того, до чого сниться бути голим, не вдасться. Сонники можна знайти пояснення, залежать, насамперед, від того, як сплячий сприймав наготу. Крім цього велике значення надається і деталей, подробиць бачення.

Пишатися своїм тілом

Бачити себе в сні в костюмі Адама чи Єви, і при цьому не бентежитися, а навпаки, милуватися своєю стрункою фігурою, це за всіма прикметами обіцяє вам наяву рідкісну удачу, успіх і повагу оточуючих.

Цей же сюжет, пригрезившийся людині велелюбного, вже носить еротичний характер, і віщує сновидінню нові романтичні пригоди і перемоги. Деякі люди, помітивши себе оголеними в сновидінні, відчувають дивне почуття насолоди, задоволення. Але сонник попереджає про те, що вони надмірно самовпевнені, і при цьому — відкриті, якщо не сказати наївні. Така безмежна довіра до оточуючих може відразу скінчиться досить трагічно. Тому треба вчиться не базікати зайвого. Не хвалитися, і не вірити всьому на слово.

Проявіть обережність

Як пояснює Міллер те, до чого сниться бути голим? Він вважає, що сновидець ризикує стати жертвою шахраїв, які втягнутий його в злочинну, авантюрне захід, і буквально оберут до нитки. Від таких «приятелів» треба триматися подалі, щоб не стати героєм скандальної хроніки. У сонникеХассе є тлумачення бачення, в якому сплячий оголився при людях. Це — застереження. Можливо, що найближчим часом ви випадково образите знайомої людини, ляпнув, не подумавши, що щось образливе для нього.

Акуратність не завадить!

Звернувшись до соннику Лоффа, дізнаємось, до чого сниться гуляти по вулицях та інших громадських місцях, в чому мати народила. Якщо сновидець відчував себе незручно, некомфортно, то по пробудженню він може потрапити в безглузду ситуацію. Англійський сонник, пророкує нагому уві сні людині, проблеми з бізнесом і фінансами. Велика ймовірність того, що справи підуть настільки погано, що він і справді залишиться без штанів. Звідси висновок: не смітите грошима, плануйте великі покупки і витрати заздалегідь.

Не найрадісніші передбачення

Сонник передрікає дамі, який примарилось, що вона купається у водоймищі оголеною у сні, що її таємний любовний зв’язок на стороні, стане причиною моральної кризи. А він в свою чергу вкрай негативно позначиться на здоров’ї.

Важливо дізнатися, до чого сниться, як ви з неуважності забули одягнутися, поставши перед сторонніми в негліже. Прокинувшись, спробуйте пригадати, яка частина тіла залишилася не прикритої. Виявляється, що саме вона скоро принесе вам неприємні, болючі відчуття. Приснившись собі в жанрі ню, ви повинні подбати про здоров’я. Нічого страшного вам не загрожує, але ось прикре нездужання, наприклад, нежить, розлад шлунку, може порушити плани.

Внутрішня дисгармонія

Бачили в нічних мареннях себе голим серед натовпу одягнених людей? Згідно трактуванню сонника доктора Фрейда подібна картина відображає дисбаланс, який панує у вашій душі. Вас мучить питання: що важливіше — бажання чи обов’язок? На жаль, робити такий складний вибір належить вам, тому добре подумайте про ймовірні наслідки.

За Фрейдом, якщо таке наснилося жінці, то вона безмірно зациклена на власній репутації. Її турбота про своє добре ім’я вже нагадує параною. Або інший варіант, у дамочки є скелет у шафі, який вона ретельно намагається приховати, будучи порядною матроною. В принципі попереднє пояснення до сновидіння, підійде і для представника сильної статі. З тією лише різницею, що на публіці він грає роль непереборного мачо, або крутого бізнесмена, будучи насправді простим сумлінним клерком, добрим, чуйним хлопцем.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: