Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник дарувати квіти до чого сниться?

Сонник дарувати квіти до чого сниться?

Дарувати квіти тлумачення сонника

Дарувати квіти

Букет живих квітів — знак поваги, або більш палких почуттів, які відчуває людина преподносящий його. До чого сниться дарувати квіти? Якщо поставитися серйозно до розшифровки подібного сюжету, то згідно сонникам, в першу чергу потрібно звернути увагу на особистість того, кому підносите букет. Наприклад, це жінка, чоловік, родич або абсолютно незнайома людина.

Значення має сорт, забарвлення бутонів, інші якості презентує кольорів — розмір, свіжість, аромат.

Сонники про букетах

У соннику дається кілька трактувань до теми «дарувати квіти». Коли уві сні ви вручаєте квіти нікому особі, розуміючи, що вдячні, вдячні йому, то і в справжньому житті спробуєте відплатити добром за добро нікому людині. Однак зробити це вдасться лише за допомогою якоїсь сторонньої особи.

Коли ж вам сниться, що ви презентуєте букет за необхідності. Це може бути вимога етикету, або дар, який вручаєте з бажанням отримати щось взамін, то наяву доведеться поступитися власними принципами. Або погодитися на умови, вимоги неприємного людини, від якого, втім, залежить багато чого. Це важко, неприємно, але іншого способу добитися бажаного, на жаль, немає.

Сонник, обіцяє, що якщо ви подаєте в сновидінні твір флористів своїй дружині (або дружину), то це прекрасний знак, який свідчить про те, що взаємні почуття не охололи, ви поважаєте і цінуєте один одного. На щастя, доля вам послала вірного, гідного партнера.

Інакше пояснює сонник до чого сниться дарувати квіти, боляче болючі, колючі руки, в момент, коли передаєте букет. Сон є попередженням, — на жаль, пасія не відповідає взаємністю і навіть має любовний зв’язок на стороні. Будьте готові отримати неприємні новини про зраду вашого партнера.

До чого сниться дарувати квіти померлому? Таке сновидіння, звичайно, змусить заглянути в сонник. Але турбується не про що. Його значення — міцне здоров’я, безбідна, довге життя. Вважається, що ще краще, дарувати квіти людині, недавно померлим. В такому випадку він передає частину невикористаної енергії, ділиться накопиченим за життя досвідом, знаннями.

Суцвіття живі та штучні

Важливо згадати які рослини були у букеті уві сні: живі або штучні? Якщо мова йде про тих, що створені природою — живих, то згідно сонником, ви відчуваєте до людини, якій презентуєте їх, щирі, глибокі почуття.

Тому зверніть увагу на реакцію одержувачі букета. Якщо він в сновидінні з радістю і вдячністю приймає його від вас, то він і в реальному житті прекрасно ставиться до вас, любить, цінує, поважає. А ось якщо у нічних мареннях ваш подарунок з лавки флориста був відкинутий або прийнятий з байдужістю, то прокинувшись уважніше поспостерігайте за людиною, якій дарували квіти уві сні. Можливо, він вже не так дорожить вами, не відчуває минулих почуттів. Що робити? Існує два варіанти. Перший — відверта розмова. Другий — проявіть винахідливість, зробіть щось, що виходить за рамки щоденних турбот, занять.

Вас обдурять, причому цинічно, жорстоко! Ось до чого сниться дарувати штучні квіти! Тому прокинувшись від сну, в якому спостерігали подібний сюжет, гарненько задумайтеся: хто в найближчому оточенні, здатний виношувати камінь за пазухою, готувати бридкі сюрпризи, зраджувати?

Хто отримує подарунок

Щоб точно дізнатися , до чого сниться дарувати квіти, треба врахувати, кому ви їх вручали. Наприклад, якщо панночці приснилося, як вона приносить їх у подарунок чоловікові, то це ознака того, що скоро він відповість взаємністю. Але розвиток романтичних відносин багато в чому залежатиме від дівчини.

А ось якщо чоловік підносить в сновидінні букет жінці, то це за сонником, підтверджує факт, того що він хибний обраниці, відчуває провину. Навіть якщо він не замислювався про адюльтері, то пізно, а швидше рано це станеться. Якщо він цінує взаємини зі своєю подругою, то слід остерігатися симпатичних осіб протилежної статі.

В соннику, є ще одне пояснення того до чого сниться дарувати квіти дівчині. Такий сюжет це відображення її бажання наяву бути привабливіше, жіночніша. Ймовірно, у неї є еталон краси, витонченості, яким вона намагається наслідувати. Сонник дає пораду: будьте собою і ведіть себе природно, невимушено, і тоді успіх і увагу представників сильної статі вам забезпечені.

У сновидця реальні проблеми в особистому житті. Він нерішуче, не знає, як вчинити у цій нелегкій ситуації. Ось до чого сниться, як він дарував мамі квіти. Подібний сон це відображення бажання знайти підтримку, співчуття, отримати поради від досвідчених людей.

Але це ж бачення, розглядається сонником, і як глибокі почуття, щира вдячність до мами. Часто такий сон бачать ті, хто знаходиться далеко від матері або у сварці з нею. Не турбуйтеся ви скоро помиріться з найріднішою людиною!

Забарвлення квітів

Тлумачення сну, в якому ви в якості презенту вибрали жовті квіти, віщує розлуку. А якщо такий букет ви віддали незнайомця, то за сонникувы можете втратити цінну річ. На жаль, знайти її не вдасться.

Бачити уві сні червоні квіти, означає, що насправді ви закохані. Пристрасть настільки сильна, що ви не можете стримувати її пориви. Якщо веритьсоннику, то навіть поки предмет зітхань не відповідає взаємністю, то в недалекому майбутньому він оцінить вас, — почуття будуть обопільними.

Нові відносини і занепокоєння з цього приводу, ось чому сниться, що ви даруєте білі квіти. Але в соннику є застереження — вам доведеться нелегко, можливо ви навіть відчуєте біль розчарування і втрати. Але ця романтична закоханість робить вас мудрішими, сильнішими.

А от коли ви віддаєте свого обранця або обраниці букет польових квітів в сновидінні, то насправді проаналізуйте його (її) вчинки. Велика ймовірність, що цей чоловік нещирим з вами, і лише прикидається палко закоханим. Вам треба добре подумати, а чи варто пов’язувати долю з такою персоною?

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: