Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник двоюрідна сестра до чого сниться?

Сонник двоюрідна сестра до чого сниться?

Двоюрідна сестра тлумачення сонника

Двоюрідна сестра

Рідні люди сняться досить часто. Якщо в сновидінні фігурувала сестра, то воно, як правило, віщує добрі новини. А до чого може снитися двоюрідна сестра? За сонником образ кузини попереджає про ймовірні сварки, образи і інших конфліктних ситуаціях. Але це далеко не єдине тлумачення. Збагнути і точніше визначити значення сну, можна тільки проаналізувавши його деталі, згадавши почуття і думки в сплячому стані.

Добра родичка

По соннику Міллера двоюрідна сестра сниться до розчарувань, засмученням, песимістичних думок. Він переконаний, що якщо уві сні до вас в гості завітала ця родичка, то наяву підуть неприємності. Причому відкриється сумна істина — ви далеко не завжди й у всі праві. Звідси привід задуматися, а чи варто комусь щось доводити, адже простіше погодитися, при цьому, не псуючи відносин з оточуючими.

Бачити уві сні дочка тітки чи дядька вагітної, з якою розмовляєте і домовляєтесь про зустріч, означає, що прокинувшись, будете сильно переживати, передчуваючи щось жахливе, страшне. А якщо ви згадайте, що в сновидінні ще раз бачилися з цієї родичкою, то, на жаль, інтуїція не підведе — насправді станеться щось недобре.

Тлумачення сну, про двоюрідній сестрі ошатною красуні, яка готується під вінець, обіцяє корисну в господарстві річ. Причому цей предмет домашнього начиння, отримати який ви хотіли давно, але шкодували грошей, вам подарують. Сімейні розбіжності

Коли в сновидінні сваритеся з кузиною, то Місячний сонник пророкує і в реальності не дуже теплі стосунки, але вже з коханою людиною — виникне конфлікт, через дрібницю. Так, що не звертайте уваги на прикрі дрібниці.

А якщо уві сні родичка не полінувалася приїхати до вас, щоб висловити невдоволення, то настають вже більш серйозні неприємності. Ви можете посваритися з членами своєї сім’ї та припинити з ними спілкування на довгі роки.

Іноді в нічних мареннях можна помітити двоюрідну сестрицю, скандалящую з сторонніми. Значення подібного бачення залежить від поведінки сновидця. Якщо він захищав сестрицю, то повинен готуватися до того, що навколо нього буде чимало пліток, чуток, несхвальних відгуків. А от коли він робив все можливе, щоб запобігти скандал, то комусь із близьких скоро буде потрібно в реальності допомогу.

Сумні сновидіння

Будь сновидіння, в якому довелося зіштовхувати зі смертю або небіжчиками, особливо тривожить нас по пробудженню. До чого сниться двоюрідна сестра, яка опинилася у сні мертвою? Якщо привиділася нині здорова родичка, то сонник пророкує, що жити їй довго і щасливо. А от коли в сновидінні «відвідувала» почила сестра, то, як вважала провидця Ванга, ви будете змушені відмовитися від задумів. На жаль, в найближчій перспективі вашим планам, мріям не судилося збутися. Страшний сон, про смерть двоюрідної сестри, в реальності може передувати сильного стресу. Сновидець відчуває потрясіння, почувши якусь звістку, або ставши свідком жахливої події.

Але в Східному соннику, пропонується інше, більш оптимістичне тлумачення сновидіння про смерть двоюрідної родички. Так, якщо ви бачили уві сні, що вона померла при пологах, — чекайте насправді відмінних новин.

Уві сні довелося спостерігати, як кузіна ридала на похоронах близького? Треба бути готовим до неприємної ситуації, яка, так чи інакше, стосуватиметься сплячого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: