Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник джерело до чого сниться?

Сонник джерело до чого сниться?

Джерело тлумачення сонника

Побачений водний джерело — гарна прикмета, передвіщає часто радість, задоволення. Втім, якщо поки спали, ви захотіли напитися, але помітили, що вода мутна, брудна, погано пахне, тоді розраховувати на вдалий збіг обставин наяву не варто.

Таке бачення може попереджати про небезпеку. Щоб точно дізнатися, до чого сниться джерело, візьміть сонник, в якому зібрані всілякі тлумачення.

Що підкаже Міллер?

Один з найбільш знаменитих віщунів, які вивчали сновидіння, впевнений, що чистий водойму пророкує тому, хто спить щастя. Ще краще, якщо в нічному видінні ви зрозуміли, що вода була цілющою або святий. У соннику Міллера є попередження про те, що пересохлий джерело це знак майбутньої туги і ймовірних втрат.

Зате холодна кринична водиця сниться того, чиє бажання дуже скоро виповниться.

Відвідини незвичайного джерела Ванга у своєму соннику вказувала на те, що купання, обмивання у водоймі шанованому, як святий, обіцяє сновидінню у реальному житті везіння і успіх у всіх починаннях.

Якщо в сновидінні довелося прогулюватися уздовж русла незвичайного струмка, річки, то чекайте прибутку. Якщо надумали придбати потрібну в господарстві річ, то покупка виявиться вигідною, так і обновкою залишитеся задоволені — вона прослужить довгі роки.

Снилося, що з джерела в частіше лісу набирали святу воду? Тоді ваші сподівання не марні, все, про що думали, неодмінно дуже скоро збудеться.

Водні процедури, корисні для здоров’я

Тлумачення сновидіння, в якому приймаєте гарячу ванну термальної купальні, обіцяє богатирське здоров’я і відмінний настрій.

Обов’язково зверніть увагу на передбачення Східного сонника, пояснення, до чого сниться, що маючи намір прийняти лікувальну ванну уві сні, не можете знайти вільного місця. Якщо бажаючих оздоровитися у сні занадто багато, то найближчим часом остерігайтеся брати участь у масових громадських заходах, не відвідуйте місця скупчення народу — великий ризик заразитися небезпечним інфекційним захворюванням.

Сонник Квіток підказує того, хто уві сні пив мінералку з бювету, прокинувшись замислитися над візитом до лікаря. Навіть якщо нічого не турбує, не буде зайвим, відвідає ескулапа задля профілактики.

Про довіру і підтримку друзів

Приснилося, що ви спробували воду, але не змогли зробити жодного ковтка, тому, що вона занадто солона? Такий сюжет — попередження про те, що чекає нелегкий вибір. Потрібно буде вирішити, сказати правду і при цьому можливо посвариться з важливим, впливовою обличчям, або збрехати, прикинувшись, що все в порядку. Врахуйте, — поступившись принципами і ввівши в оману людину, ви збережете з ним не погані відносини, але вас довго будуть терзати муки совісті.

У Жіночому соннику є інтерпретація бачення, в якому йдеться про джерело світла. Припустимо в нічних мареннях ви заблукали у страшному, похмурому лісі, але раптом крізь гілки виглянув яскравий промінь, немов підказуючий вам дорогу. Це сон підказка. Скоро належить складне завдання, з яким ви навряд чи впораєтеся без підтримки вірного товариша. Один запропонує допомогу — не відмовляйтеся. Він діє щиро, з кращих спонукань.

До чого сниться джерело, який давно пересох, і на дні його чудно іскряться кристали солі? Подібний сюжет це теж рекомендація — не цурайтеся вірних рад своїх близьких. Часом просто неможливо поодинці об’єктивно і неупереджено оцінити ситуацію.

Мутна водиця не до добра!

Пригрезившееся купання в теплуватою, брудній рідині у сні передвіщає неприємності в особистому житті, а в холодній і каламутній водиці — на роботі, в бізнесі. Швидше за все, будуть конфлікти з колегами, розбіжності з партнерами.

Місячний сонник пророкує недуги і погане самопочуття того, хто уві сні пив воду із занедбаного, недоглянутий джерела. А якщо в нічний фантасмагорії ви догодили в смердюче болото, то прокинувшись, остерігайтеся підступів злих конкурентів, які не погнушаются оббрехати вас. Що бажати якщо злостивцям це вдасться? Не впадати у відчай, а справами довести і відновлювати свою репутацію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: