Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник фотографія до чого сниться?

Сонник фотографія до чого сниться?

Фотографія тлумачення сонника

До чого сниться фотографія, провидці трактують по-різному. Якщо на знімку зображені ви, це вказує на надмірну зацикленість на своїх проблемах: набридла робота, занудство другої половинки, недоліки в зовнішності — скрізь ви помічаєте вади. Сонник рекомендує навчитися знаходити позитив у всьому, що відбувається. Так жити буде набагато легше.

Трактування Міллера

Фотографія в сні — знак обману. Бачити зображення шанувальника — вас намагаються завоювати, але насправді залицяльник не має почуттів, які демонструє.

Сонник сімейному людині за володіння чужим знімком пророкує викриття таємної змови.

Але власне фото у сні Міллер розшифровує як випадкове заподіяння шкоди собі та оточуючим.

Інші варіанти

Розглядати знімки віщує, що відбудеться якась несподівана подія. Сонник не може точно сказати, радісне воно буде чи ні. Але налаштувавшись на позитивний лад, ви збільшуєте ймовірність сприятливого розвитку подій.

До чого сниться фотографія з мерцем? Незабаром прийде лист з добрими вістями.

Старий знімок у сні передвіщає розкриття змови, який трапився давним-давно. З одного боку, це дозволить поглянути на події під іншим кутом. Але з іншого боку, сонник рекомендує залишити минуле і жити справжнім, ставити цілі і досягати їх, а не копатися в минулому.

Фото коханої у сні означає — особистість не є вашою половинкою. Греза навіяна Ангелом-охоронцем, він дає вам час прийняти цей факт і пом’якшити біль розставання.

До чого сняться знімки дітей? Незабаром відбудеться несподівана, але радісна зустріч зі старим приятелем або іншому дитинства. Приємне проведення часу запам’ятається надовго.

Уві сні знімки чужих людей, побачені мигцем, віщують: ви станете жертвою шахраїв, повірите в брехливі обіцянки. Але якщо уві сні довелося розглядати фотографії незнайомих людей — в реальності вам довірять секрет або попросять допомогти в делікатній справі.

Сонник весільні фотокартки трактує вкрай негативно. Досить імовірно, що у вашого коханого є дружина, не підозрюючи про зраду. З’ясуйте правду, і якщо все підтвердиться — розлучіться з брехуном. Але для подружжя даний сюжет уві сні — це можливість налагодити стосунки в родині.

Молодій жінці, що розглядає уві сні альбом зі знімками, пророкує: за нею доглядатимуть кілька чоловіків. Провидці рекомендують уважно придивитися до кожного, щоб точно визначити, хто з них є судженим. Сонник передбачає, що у разі правильного вибору – чекає довге щасливе сімейне життя.

Ваша фотографія в сні передвіщає поліпшення фінансового благополуччя в результаті отримання спадщини або виграшу в лотерею. Однак, якщо ви пильно розглядаєте риси свого обличчя, сонник рекомендує берегти здоров’я, ризик захворіти надзвичайно великий.

Уві сні на знімку зображений чоловік. Якщо наяву знаєте його, значить, ви хочете бути разом, так як стомилися від відсутності стабільності. Іноді сонник трактує цей сюжет як смуток за минулим, за відносинам, які були раніше.

У деяких випадках фото у сні означає — ви не помічаєте, що ситуація змінилася, дієте, грунтуючись на застарілій інформації. Придивіться до вчинків оточуючих — рекомендує сонник Феломены — можливо, мотиви їх дій стануть зрозуміліше, і на багато ви подивіться інакше.

М’яти або рвати знімки у сні передвіщає закінчення спілкування з кимось із близьких чи друзів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: