Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гаманець до чого сниться

Сонник гаманець до чого сниться

Гаманець тлумачення сонника

Вдень, коли пильнуємо, ми використовуємо гаманець для зберігання грошей. І якщо згадується цей аксесуар, то розуміємо, що так чи інакше він пов’язаний з фінансами.А до чого сниться гаманець? Одне з найбільш поширених тлумачень цього бачення — прогноз матеріального стану сновидця на найближчий період.

Іноді гаманець уві сні бачать люди, які звикли нести тягар відповідальності і багато працювати для того, щоб забезпечити безбідне життя своїм рідним: дружині, дітям, батькам. Цікаво, що в стані дрімоти, помітивши портмоне, вони повністю розслабляються, не думають про справи і турботах. Це свого роду приклад підміна цінностей, або ознака того, що людина замислюється над сенсом свого існування. Звертається до високих філософських матерій, розуміючи, що не все вимірюється грошима, що існують інші цінності і радості життя.

Якщо вам пригрезился гаманець, то сонник радить звернути увагу не тільки на форму, але і зміст. До чого, наприклад, може приснитися порожній гаманець? Виявляється це зовсім не поганий знак, а навпаки ознака того, що душевна порожнеча сновидця незабаром буде заповнена — у нього з’являться однодумці, кохані люди, хобі.

Цей же предмет часто бачать уві сні цілеспрямовані люди. Для них це відмінна ознака того, що вищі сили почули і почули їх сподіванням, і незабаром вони досягнуть того, до чого так вперто прагнули.

Крадіжки і втрати

До чого сниться гаманець, який нібито у вас викрали? За сонником такий сюжет — застереження для сплячого, цілком можливо, що незабаром у нього виникнуть матеріальні труднощі, він потерпить збитки, втратить частину бізнесу, опиниться на межі банкрутства.

Втім, крадіжка цього предмета може бути інтерпретована сонником і в іншому, переносному значенні, коли мова йде не про матеріальне, а про душеном кризі. Так, наприклад, сновидець може посваритися з дорогою йому людиною наяву, а потім переживати із-за цього, не знаходити собі місця від відчаю і почуття провини за вчинений проступок.

Втрати, ось до чого сниться втратити гаманець з грошима. Але сонник пояснює, що треба бути готовим не тільки до матеріальних витрат, але і до того, що порушується зв’язку з людьми, якими дорожите. Іноді такий сон підказує, що можливе зникнення, втрата якоїсь речі, якої ви дуже цінуєте. Це може бути якийсь раритет, сімейна реліквія, і просто дрібниця, що представляє цінність для вас особисто.

Приснилося, що ви вчинили злочин, — вкрали чуже портмоне? Це зовсім не свідчить про вашу латентної схильності до крадіжки, присвоєння чужого. Сонник, навпаки, характеризує вас, як особистість надзвичайно відкриту для будь-яких експериментів, нововведень, яка вміє сприймати чужі, свіжі ідеї.

Якщо привиділося викрадення грошей з гаманця, то бережіться різного роду шахраїв, шахраїв, прожектеров. Сонник дає пораду утриматися від участі в лотереях і ризикованих підприємствах, пов’язаних з інвестиціями великих сум грошей. Цей сон бачать часто люди, які, мов пустилися у всі тяжкі, і втратили голову, сподіваючись на те, що Фортуна відразу дасть їм шанс розбагатіти.

Ви дуже переживаєте з приводу того, що не встигнете, не зумієте скористатися якоюсь можливістю, ось до чого снилося, що у вас крадуть гаманець. Згідно сонником, ажіотаж і поспіх може лише нашкодити вам. Тому, як прокинетеся, ретельно проаналізуйте всі можливі плюси і мінуси відкривається перед вами перспективи.

До чого сниться, як шукайте гаманець? За версією сонника, це прагнення заповнити вакуум в душі. Іноді це складно, тому, що окрім об’єктивних причин такого гнітючого настрою, можуть бути приховані, менш ясні, не зрозумілі. Спробуйте, не поспішаючи, спокійно розібратися в тому, що відбувається у вашій душі.

Поклик сумління, ось як визначає сонник, бачення, про те, що повернули гаманець, який був вкрадений або загублений. У даному випадку дуже важливо згадати того, хто уві сні повернув пропажу. Цей образ може нагадати про людину, перед яким в реальності у вас є невиконані зобов’язання або ви просто забули подякувати йому за щось.

Про таємниці вмісту

Якщо вірити сонникам, то порожній гаманець обіцяє зовсім не бідність, а навпаки, забезпечене майбутнє. Сплячий отримає можливість не економити, а жити на широку ногу, і навіть відкладати на гідну старість.

Винятком є сонник Азара, який інтерпретує порожній гаманець, як провісник неминучих матеріальних нестатків, а ось повний — до багатства та добробуту. Аналогом може служити відома в народі прикмета про порожньому відрі.

До чого сниться дрібна монета, що заповнює портмоне? Це бачення сонник пояснює так: дуже скоро коло спілкування сплячого помітно розшириться. У нього з’являться нові знайомі, багато з яких не просто цікаві люди, але і дуже впливові особистості, здатні надати йому протекцію, підтримку.

Міллер у своєму соннику робить акцент на вмісті. Якщо в гаманці — купюри великого достоїнства, або навіть дорогоцінні камені, то куди не прийшов сновидець скрізь він зустріне взаєморозуміння, і його будуть раді прийняти. До того ж подібне бачення передрікає йому успіх, схвалення.

А от у Жіночому соннику є зовсім інше пояснення того, до чого сняться паперові гроші. Виявляється це серйозне застереження — навіть якщо зараз вам здається, що все йде на рідкість гладко, і не причини для занепокоєння, не розслабляйтеся! Майбутнє, на жаль, вельми туманно, а тому знайдіть можливість збере невелику суму на той самий «чорний день».

Знахідки, обновки

Необізнаній людині складно здогадатися: до чого сниться знайти гаманець. Сонник не прогнозує ніяких фінансових операцій, як прибуткових, так і видаткових, але обіцяє тому, хто спить заступництво Амура.

Іншими словами, в коханні пощастить, але яскравий, бурхливий роман закінчиться так само стрімко, як і почнеться. Крім того, ця перемога на особистому фронті завдасть непоправного удару по реноме сновидця.

Тепер про те: до чого сниться новенький гаманець. Сонник висловлює припущення, що це може передбачити швидкі події в житті. Часто буває так, що людина не може передбачити всіх труднощів, випробувань, які на нього чекають. А значить, потрібно заздалегідь передбачити інші варіанти, або шляхи відступу.

Невпевненість у завтрашньому дні, ось до чого сниться і покупка портмоне. По-перше, ви сумніваєтеся у вірності прийнятого рішення, і не знаєте, отримаєте те, на що розраховували. По-друге, сонник, рекомендує вам не вірить на слово незнайомцям, не приймати від них ніяких пропозицій.

Якщо набували гаманець на ринку, де велелюдно, то остерігайтеся пліток. А якщо купили його у випадкового торговця, то сонник пророкує вам швидке здійснення планів. До чого сниться, що ви вибираєте портмоне в елітному магазині? Відвідування уві сні торгової точки з претензією, характеризує вас як досить самовпевненого людини, іноді явно переоценивающего власні можливості.

Колір і кількість

Ви готові до того, щоб круто змінити свою долю, от до чого вам приснився гаманець червоного кольору. Ця сновидіння доводить вашу рішучість і бажання домогтися видатних успіхів. Ви готові працювати. Ваш пріоритет — великі заробітки. Пам’ятайте, що не всі, і не завжди можна купити за гроші.

Побачений гаманець може принести удачу. Але не ускладнюйте, а дайте собі можливість відпочити, відправившись туди, куди давно мріяли. І ще відвідайте друзів, близьких, тому, що зараз саме час для зустрічей з улюбленими людьми.

Багато гаманців привиділося в нічний фантасмагорії? Тоді вам належить зробити вибір. Це непросто, до того ж від прийнятого рішення залежить ваша подальша доля. Але не бійтеся, просто все ретельно обміркуйте. Удачі!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: