Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ікони до чого сняться?

Сонник ікони до чого сняться?

Ікони тлумачення сонника

До чого сняться ікони, цікавить не тільки православних людей, але і невіруючих. Адже часто такий сон приходить до людини в момент найвищого душевного зминання. Крім того, у багатьох сонники враховується і лик святого, зображеного на іконі.

Сонник, якщо в баченні з’явилася ікона, пророкує духовний ріст. Людина переосмислить своє життя і змінить ставлення до багатьох речей.

Версія Міллера

Психолог трактує святий образ у сні досить позитивно — всі починання завершаться успіхом, обставини складатимуться вдало. Якщо ви хворієте або у справах виникли проблеми, з сьогоднішнього дня намітиться поліпшення. Не пропустіть момент, зараз дуже вдалий час, щоб втілити давню мрію.

Привиділася золота ікона, сонник характеризує вас як високодуховну особистість зі стійкими моральними цінностями; церква займає у вашій свідомості почесне місце.

Старовинну ікону Міллер трактує як глобальні зміни, які вплинуть на вашу сім’ю. Все почнеться з отримання несподіваних новин.

До чого сниться, якщо зображений святий суворий або хмуриться? Ви незадоволені своєю поведінкою. Щоб розібратися в ситуації і запобігти її появу в подальшому психолог рекомендує відповісти на питання: «Чому ви вирішили вступити саме так?».

Ікона вдома

Побачили в грезе святі образи, що висять в кімнаті, але в реальності вони відсутні. Значить, провидіння рекомендує дотримувати розсудливість.

Сучасний сонник радить уникати теологічних суперечок, не обговорювати чужі переконання чи моральні цінності. Нічого нікому не довівши, ви гарантовано отримаєте нових недоброзичливцями.

Лики святих

Ікона Пресвятої Богородиці є уві сні тим, кому необхідна допомога і підтримка — ви не впевнені в своїх можливостях, сумніваєтеся в правильності прийнятого рішення і здатності довести почате до кінця.

Універсальний сонник, навпаки, розшифровує бачення як заступництво Вищих сил. Користуйтеся ситуацією, щоб втілити плани у реальність.

Лик святої Матрони Московської передвіщає серйозні випробування. Швидше за все, це розплата за минулі помилки. Але в цьому є і позитивний момент: ви зможете виправити ситуацію, проявивши свої найкращі якості.

За іншою версією сонник повідомляє, що ви уникли великої біди. Марення є символом подяки Богу за підтримку і допомогу.

Ікона Миколи Чудотворця обіцяє: ви зможете відстояти переконання. Сонник передбачає прийняття в складній ситуації вірного рішення, яке влаштує всіх.

Мандрівник, трактуючи зображення святих образів в грезе, припускає — необхідна підтримка може прийти від особистості, обличенной владою. Зараз оптимальний час для зав’язування вигідних контактів.

До чого сниться ікона Ісуса Христа? Гришина наставляє бути акуратними в діях і навіть помислах. Зараз вони наділені магічною силою. Всесвіт чутливо реагує на всі ваші вчинки, щедро обдаровуючи або посилаючи неприємності.

Ікону Серафима Саровського сонник Феломены трактує як необхідність звернутися за допомогою до церкви. Бог допоможе вирішити мучать питання і залагодити проблеми у роботі та особистому житті.

Богослужіння

Сонник Ванги стверджує: читати молитви перед іконою — сприятливий знак. Вам зроблять незвичайну пропозицію. Якщо ви погодитеся, то матеріальні труднощі в найближчі місяці не загрожують.

Запалювати свічку перед святим ликом, значить, глибоко усвідомити свою неправоту і випробувати муки совісті за зроблене давним-давно.

Ікони в церкві у сні передвіщають важкі часи і значні труднощі. Щоб пом’якшити свою долю, зверніться до Бога і благайте його про милість і поблажливість.

Цілувати в сні святі образи — наяву ви володієте умінням згуртувати людей і рухатися до мети всім разом. Успіх буде супроводжувати в громадських справах, пов’язаних з колективною роботою.

Універсальний сонник трактує цей сюжет як прихильність начальства і повагу підлеглих.

У баченні ви хрестилися перед іконою — Феломена говорить про необхідність очиститися духовно. Відвідайте церкву, сходіть на сповідь. Муки сумління за скоєне допоможе приборкати тільки молитва і щире покаяння.

Падіння

Слетевшая в грезе зі стіни і розбилася ікона в реальності передвіщає втрати. Це необов’язково пов’язано з матеріальними цінностями. Швидше за все, ви здогадуєтеся, що близька людина збирається вчинити підло.

Універсальний сонник передбачає не знаючи що робити, сновидець відчуває розгубленість і розчарування.

З’явилася ікона сплячій жінці — повчання, що вона упускає можливість завагітніти і народити здорову дитину. Чоловіка греза закликає взяти ситуацію в свої руки, інакше станеться катастрофа.

Ванга пророкує: якщо в грезе святі образи знімали зі стіни, значить, ваше оточення перестане соблюдатьморальные принципи і закони божі. Всі почнуть керуватися вигодою, підставляючи близьких. Але в результаті потраплять в неприємності і будуть покарані.

У вогні

Велесов сонник ікону, яку оповило полум’я, розшифровує як внутрішній підйом, прилив сил і натхнення. Будьте уважні, скоро доля підкине вам можливість діяти. Зумійте помітити і скористатися щасливим випадком.

Уві сні набували написаний лик — провидці вказують на вашу нестриманість. Ви часто прагнете прискорити події, не враховуючи нюансів ситуації, і цим робите ще гірше. Будьте готові, звернувшись несвоєчасно з проханням про допомогу, отримати відмову.

Мироточить

Греза, в якій на іконі виступала масляниста рідина, надзвичайно важливий. Сучасний сонникпророчит — ви можете повністю довіритися інтуїції, так як є схильність до містицизму. Завдяки цим якостям, зумієте вийти з важкої ситуації і уникнете ускладнень.

Інші тлумачення

Шереминская трактує цей образ як разючі зміни, що торкнулися близької вам людини. Він зміниться в кращу сторону і змінить погляд на багато подій.

Сонник, якщо з’явилася ікона, пророкує безхмарне майбутнє. Позитивні емоції у баченні багаторазово посилюють значення.

Якщо знайшли святий образ, значить, близька людина потребує підтримки і схвалення дій. Ваші слова можуть надихнути на вчинення практично неможливого, або, навпаки, приректи на невдачу.

Поява ікони пророкує — зараз оптимальний час, щоб почати втілювати плани в життя. Часто уві сні міститься додаткова інформація у вигляді чисел, дат, імен. Це підказки, керуючись якими, ви підете по шляху найменшого опору.

Якщо молодої незаміжньої жінки в мріях є іконостас, скоро їй зроблять пропозицію руки і серця. Малий Велесов сонник рекомендує не відмовляти кавалеру, вас чекають довгі роки щасливого сімейного життя і достаток.

За Нострадамусом

Молитися у сні перед іконами, значить нехтувати духовним світом реальності, ставити матеріальне вище. Миротворящая ікона в руках — принесе хороші вісті. Ставити свічки у сні перед ликом святого означає покаяння. Кидати ікону на підлогу — до великої біди.

Цілителька Килина

До чого сниться церква ікони — за даними цього сонника будь-яка подія, пов’язане з іконами у сні означає добробут і хороші вести в реальності. Так, молитва біля ікони принесе продуктивну співпрацю з партнерами. Тримати ікону в руках — значить, у житті досягти поставленої мети, упустити, до пустим мріям.

Молитва перед іконою за даними цього сонника принесе в життя благополуччя, придбання ікони предзнаменует поява захисника, спасителя. Знайти ікону в сні означає схопити удачу за хвіст, втратити ікону — в житті важко захворіти. Дарувати ікону в сні — означає втратити надію, віру, а продаж святині є передвісником серйозних сварок.

Сонник Ванги

За версією Ванги безліч ікон у сні говорить про насування духовної катастрофи. Молитися перед образом у церкві уві сні — означає бути глибоко віруючим, мають захист у Всевишнього, який у важку хвилину захистить і врятує.

Изотерический сонник

Цей сонник свідчить, що добрий лик святого говорить про благословення вищих сил і напрямку на шлях істинний. До чого приснилася ікона Божої Матері, яка звертається до людини, то це дуже хороший знак для людини. Отже, в реальному житті варто просити допомоги у цієї ікони і вона обов’язково допоможе.

Тлумачення сну — «недоброзичливий» лик Святого говорить про наявність завідомо провального справи. Безлика ікона у сні означає порожні і ні до чого не призводять метання в реальному житті.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: