Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ікра до чого сниться?

Сонник ікра до чого сниться?

Ікра тлумачення сонника

До чого сниться ікра? Продукт це незвичайний. Він і в числі делікатесів, і серед найдемократичніших, простих, улюблених народом страв. Тільки треба знати, про який ікрі йде мова. Адже її отримують не тільки від риб благородних і менш дорогих видів, але і роблять з овочів.

Наприклад, кабачкова ікра по соннику передвіщає розчарування, а ось риб’яча часто — символ продовження роду, плодючості. Тому тлумачення бачення про ікрі, пов’язані з представниками протилежної статі, з народженням спадкоємців, з фантазіями і бажаннями.

Цікаво, що ще в середині позаминулого століття чорна, ні червона ікра не вважалася делікатесом. Але в Бабусиній соннику, виданій в 1918 році, сновидінню побачив її обіцяли прибуток, багатство. Цього збірника тлумачень вторить і Кулінарний сонник, в якому зазначено, до чого сниться ікра — на щастя, любові, успіху в бізнесі.

За походженням

Ікра часто сниться тому, хто багато думає про особисте життя, зокрема про інтимні задоволеннях. Сонник запевняє, що подібне бачення випадає людям, що знаходяться в пошуку партнера. Але, як правило, всі спроби зав’язати тісніші стосунки з представниками іншої статі поки закінчуються не дуже вдало.

Якщо здається, що це не про вас, то довіртеся Кулінарного сонником, за версією якого сира, необроблена ікра — знак, що віщує доходи, прибуток. Їх отримання залежить наразі від неймовірній фортуні сновидця. Ну і звичайно, від його дій, які виявляться як ніколи точними, правильними.Зовсім інші перспективи людини, який у сні бачив чи їв кабачкову ікру. Поки йому належить тільки гірко шкодувати про щось.

Сонник не радить йому починати серйозні проекти або приймати рішення, які можуть істотно змінити його звичне існування.

У Весняному збірнику прогнозів по сновидіннях, описано те, до чого сниться ікра оселедця. Передбачається, що побачивши цей продукт уві сні людина, прокинувшись буде чимось здивований. Та й подальші події у його долі будуть розвиватися динамічно і несподівано. Чи вони будуть носити позитивний характер, на жаль, невідомо.

Поява малюків

Міллер вважає, що ікра уві сні це ознака поповнення в сімействі. Дитинка може народитися не тільки у самого сплячого, але і його родичів, а іноді навіть і у друзів. Причому, ймовірність того, що когось будуть поздоровляти з новонародженим, у кілька разів збільшується, якщо в сновидінні вдалося спостерігати, як риби метають свої яйця.

В житті сновидца можуть з’явитися не лише немовлята, але і діточки, вже бігають, стрибають.Таку ймовірність прогнозує Річний сонник зрадників, пророчащий нежданих гостей в будинку людини, яка бачила сон про ікрі. Причому візитери прибудуть з невгамовними представниками молодшого покоління свого сімейства.

Чорна або червона

Більш точно розібратися до чого сниться ікра, підкаже її сорт і колір. Чорна, як правило, віщує брехня, недостовірні відомості чи розлуку з близькими. А червона — передрікає тріумф, успіх, удачу.

Якщо уві сні довелося купувати делікатес, провісники езотерики попереджають, не поспішайте давати обіцянки або згоду. Ви зараз не повністю розпоряджаєтеся своїм часом і силами. Для того, що виконати обіцяне доведеться жертвувати чимось суттєвим, чи можливо ризикувати здоров’ям.

До чого сниться, як ви ласуєте цим корисним продуктом? Хороша прикмета, судячи з якої, вас запросять на урочисте захід, де збереться весь цвіт суспільства. Цілком імовірно, що це буде грандіозний бенкет, в меню якого включена ікра.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: