Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник індик до чого сниться?

Сонник індик до чого сниться?

Індик тлумачення сонника

Тлумачі сновидінь вважають індика символом зарозумілості, пихатості. Часом саме так і пояснюють, до чого сниться індик. Але ж ця важлива домашня пташка може примаритися в різних іпостасях, наприклад, в смаженому або вареному вигляді. Відкрити таємницю нічного бачення, нам допоможе сонник, який і підкаже які деталі необхідно врахувати, щоб правильно витлумачити пригрезившийся сюжет.

Про багатство

Сонник Міллера порадує ділової людини, якщо того пригрезился важливого вышагивающий великий індик з чорним опереньем. Це прекрасний знак, що обіцяє сновидінню успіх на переговорах, підписання контракту на вигідних умовах.

Непогано побачити в сні декількох крихітних індичат, швидко снують по двору. Вони символізує невеликий, але стабільний дохід. Гроші знайдуть дорогу в ваш кишеню, протягом найближчих днів ви постійно будете отримувати неждану прибуток, якщо напередодні снився великий, білосніжний індик, який заграє з симпатичною індичкою. У зв’язку з цим Сучасний сонник рекомендує скористатися сприятливою ситуацією, та з розумом розпорядитися засобами.

Птахи нападають

Коли в сновидінні птах намагається вщипнути вас, то знайте, що поруч знаходяться люди, вкрай негативно налаштовані по відношенню до вас.

А сонник Ванги особливо застерігає того, на кого в сонних пригоди напало ціле стадо індиків. Провидиця впевнена, що сплячого оточують численні недруги, спритно маскуючі до пори до часу свої справжні почуття, наміри.

Інша справа, коли наснилися жваві індичата, налаштовані агресивно. У такому разі сновидінню з легкістю вдасться засмутити всі плани недоброзичливців і конкурентів, і здобути перемогу. Ваші ноги покусали і поскубли злі птахи у сні? Тоді заздрісники умудряться доставити вам чимало клопоту, а головне сильно зіпсують настрій і нервову систему.

До чого сниться індик, пустившийся за вами навздогін? Якщо ви зуміли втекти від нього, то досягнете успіху, залишивши конкурентів далеко позаду. А коли наздогнав, то, на жаль, зазнаєте фіаско.

Кулінарні сюжети

Сонник обіцяє вам приємні новини і відмінний настрій, в тому випадку, якщо по пробудженню ви згадали, що в нічному видінні зловили індичку, обпатрошили її. Приготований вашими руками страву з цієї птиці, яке ви дегустіруете, поки спите, згідно зі Східним сонником, обіцяє добрі вісті, пов’язані зі службовими справами, або кар’єрою. А якщо цього «китайського півня» ви смажите в баченні на рожні, то в реальності чекайте швидкого запрошення на веселий пікнік або вечірку від друзів.

Подбайте про здоров’я! Поганий знак — пригрезившиеся мертвими індики. Сонник настійно рекомендує в такому випадку звернути увагу на самопочуття. Якщо ви не відчуваєте ніяких ознак захворювань, то підсильте заходи профілактики, а якщо що-то в організмі дало збій, не чекайте, терміново зверніться до лікаря.

У сні ви — господар пташиного двору, фермер. Але ваш бізнес зазнає збитків, тому, що поголів’я захворіло? Тоді вам потрібно буде пережити удар по самолюбству. Ви горда людина, вам буде нелегко знести несправедливі докори й інші неприємні сова в свою адресу. Але робити нічого. Це випробування, послане вам долею, або покарання за надмірну гординю.

Міс Хассе у своєму соннику описує, до чого сниться, як ви вбиваєте хвору птицю. Цей сюжет, також тривожний сигнал про нездоров’я. Тому почніть боротися з недугом, поки він ще в самому початку, інакше прогресуюче захворювання змусить вас погодитися на лікування в стаціонарі.

Кар’єра і доходи

Весняний сонник пророкує людині, який уві сні годував індичку, пристойним заробітком в реальному житті. Якщо снилося, як купували на ринку великого чорного індика, то доведеться працювати, засукавши рукава: багато і важко, але за це вам щедро заплатять. А ось біла домашня пташка пророкує нескладну роботу, але, на жаль, і заробіток буде сміхотворно малий.

Якщо в сновидінні видалося продавати годованого індика, то наяву вам надійде дуже цікаве ділову пропозицію, яке треба обов’язково обміркувати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: