Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник інвалід до чого сниться?

Сонник інвалід до чого сниться?

Інвалід тлумачення сонника

Протягом сотень років люди намагаються розгадати загадку сновидінь. Чому, відпочиваючи від денних турбот, ми бачимо химерні образи, фантастичні події, які змушують плакати і сміятися, мріяти і сумувати? А яким таємним змістом наповнені бачення про страждаючих людей, про тих, хто обмежено недієздатний? До чого сниться інвалід? Про це ми дізнаємося з допомогою сонника. Він і підкаже, які нюанси потрібно брати до уваги, розшифрування побачене в нічних мареннях.

Інвалід з дитинства

Гірко і наяву і уві сні бачити малюка в інвалідному візку, але якщо привиділося подібне, приготуйтеся до того, що на шляху до цілі у вас виникнуть дрібні, але численні перешкоди. Щоб не витрачати дорогоцінний час на їх подолання, продумайте все до дрібниць заздалегідь.

Сонник уточнює, до чого сниться хлопчик інвалід. Хвора дитина чоловічої статі підказує, що доведеться вирішувати проблеми побутового чи соціального характеру. Можливо, доведеться побігати по різних інстанціях, збираючи довідки та інші папери, з тим, щоб підтвердити право на пільги.

Приснилася прикута до інвалідного крісла дівчинка? Приготуйтеся до того, що страшно здивуєтеся чогось. Але це здивування не обрадує, а швидше засмутить вас.

Не варто планувати нові справи і проекти, після сновидіння, в якому ви опинилися в спеціалізованому центрі, де живуть і лікуються діти каліки. Сонник радить відмовитися від задумів, хоча б на час. В противному разі обставини складатимуться так, що ваших задумів не судилося, буде втілитися,- ви даремно витратите сили, кошти. Помітили уві сні прихрамывающего малюка з милицею? Тоді врахуйте, що у вас будуть проблеми з фінансами. Так що заздалегідь почніть жити в режимі економії, обмежуючи себе хоча б у витратах на розваги і предмети розкоші.

Причина недієздатності

Тлумачення сну може залежати і від причини інвалідності. Наприклад, Міллер вважає, що чоловік, з ампутованими ногами, може привидітися перед тим, як самому сновидінню потрібна допомога сторонніх.

Сон, в якому вам назустріч радісно кинувся людина в інвалідному візку з спотвореним обличчям, підказує, що ваші мрії здійсняться. Однак ви або будете розчаровані результатом, або зрозумієте, що насправді все не зовсім так, як вам хотілося б.

За сонником пригрезившийся людина, позбавлена і нижніх і верхніх кінцівок, служить застереженням тому, хто спить. Таке бачення попереджає про те, що немає сенсу починати якусь справу, відкривати бізнес. Усі починання, на жаль, з самого початку приречені на провал.

Каліка без рук і без ніг, в інтерпретації сонника, — поганий символ, предрекающий чорну смугу в житті сновидца. Єдина втіха, якщо інвалід був досить юного віку. У такому разі низка негараздів і проблем завершитися відносно скоро. А ось літній хворий передрікає тривалий період поневірянь і додаткових турбот. Але не падайте духом, а просто запасіться терпінням, і пам’ятайте про те, що перед світанком ніч буває особливо темною. Біди пройдуть, все налагодитися!

Допомога хворій людині

Вам снилося, що дитина допомагає дідку інваліду? Таке сюжет може слугувати підказкою — хтось із ваших товаришів зараз опинився у складній ситуації, але соромиться цього, і не звертається до друзів за підтримкою і порадою. Подумайте, хто б це міг бути, і делікатно запропонуйте свої послуги.

У сні ви зробили зусилля для того, щоб підняти інваліда на візку по щаблях драбини? Цей добрий вчинок знайде відображення в дійсності. Сонник передрікає, що справи підуть в гору, ваші мрії поступово — крок за кроком, почнуть здійснюватися.

А от бачення, в якому ви, навпаки, спустили коляску з хворим вниз, пророкує, що події в діловій сфері почнуть розвиватися у вас з шаленою швидкістю. Скаржитися вам не доведеться, тому що все складається просто чудово, всі проблеми вирішуються майже миттєво.

Сонник рекомендує відкинути всі сумніви, і приступити до рішучих дій, якщо снилося, як терпляче доглядаєте за знерухомлених інвалідом. Такий сюжет — вірна прикмета того, що у вас не повинно бути причин для сумнівів, побоювань. Для досягнення видатного результату, вам потрібно тільки повірити в свої сили і талант.

Бачення, про те, що ви подаєте милостиню скаліченої жінки з дитиною на руках, пророкує вам особливу роль у долі вашого близького друга. Здійснення його планів багато в чому залежить тепер від вас. А тому не обдуріть його надій, підтримайте товариша!

Близькі люди, поспішать підтримати вас, коли ви опинитеся в біді, ось до чого уві сні жертвувати кошти на лікування малюків, прикутих до інвалідних крісел.

Власне каліцтво

До чого може приснитися, кошмар про те, що ви перетворилися на немічного каліку? Цей сюжет мав застерігає від підступності та брехні з боку лицемірних партнерів або товаришів по службі. Деякі з них прагнуть зайняти ваше місце і готові зробити все, щоб виставити вас в самому невигідному світлі. Тому, вкрай обережно ставитеся до всіх їхніх ініціатив, а перед тим, як поставити підпис на документах, не лінуйтесь перечитувати кожен пункт.

У сні ви пересувалися за допомогою милиць? Відчували біль і напругу, тоді остерігайтеся важкої хвороби, що надовго прикує вас до лікарняного ліжка. Якщо ж з костыликами ви керувалися легко, без напруги, то недуга швидко відступить.

Що означає побачити в сні в дзеркалі своє обличчя спотвореним? Сонник пояснює, що це може бути відображенням внутрішнього стану напруженості і тривоги. Ви переживаєте з-за того, що змушений, приховуєте щось від близьких. Прийшла пора поговорити відверто, розкрити всі таємниці й секрети. Вони зрозуміють і пробачать.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: