Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник інвалідна коляска до чого сниться?

Сонник інвалідна коляска до чого сниться?

Інвалідна коляска тлумачення сонника

Прийнято вважати, що уві сні людина повністю абстрагується від денних турбот і суєти. Але це не зовсім так, наш мозок продовжує роботу. Причому в підсвідомості сплячого іноді виникають образи, які він переживає потім наяву. А є і такі символи, які змушують, по пробудженню замислитися, або впасти у зневіру, відчути тривогу.

До чого, наприклад, може привидітися інвалідний візок? Що це сигнал небезпеки або навпаки, передбачення миру, благополуччя? Не будемо гадати, а візьмемо в руки сонник. Він допоможе розвіяти сумніви і неспокій або передбачить прийдешні неприємності, які можна спробувати уникнути.

Негативні тлумачення

Згідно соннику Міллера бачити каліку в інвалідному візку до хвороби. Значить, треба зробити так, щоб ймовірне захворювання не призвело до незворотних наслідків. Ідіть до лікаря, зробіть аналізи, прийміть заходи профілактики.

Всі старання сновидця будуть марними, на Жаль, таке передбачення дає сонник того, хто помітив у нічному видінні пустує інвалідне крісло. Але, це не привід для відчаю. Просто перечекайте невдалий період, збираючи сили і засоби, — потім зробите потужний ривок вперед, наверстаете згаяне.

Сонник передбачає серйозні перешкоди, навіть небезпеки і того, хто, уві сні прогулюючись по вулиці, випадково виявив порожню інвалідний каталку. Скористайтеся цим застереженням, намагаючись більш ретельно контролювати свої дії. Якщо каталка була в повній цілості, то великих негараздів вдасться уникнути без особливих зусиль.

Порожні турботи

Допомога і підтримка знадобляться тоді, коли уві сні ви виявилися прикутим до крісла, призначеного для пересування хворого людини. Зверніться до друзів, вірні, віддані товариші не відмовлять.

А от бачення про те, що ви в знемозі опустилася на інвалідний каталку, підказує, що ви дійсно перебуваєте в стані нервового виснаження, стресу. Дивний сон, в якому на інвалідному візку намагаєтеся наздогнати автобус або тролейбус, описаний в соннику Міллера. Провидець впевнений, — це символ прийдешніх клопоту, що випадуть на вашу долю. Втім, якщо дісталися до наступної зупинки швидше громадського транспорту і пересіли в нього, чехарда і суєта швидко завершуватися.

Сновидіння про те, як заради забави катаєтеся в інвалідному кріслі, підказує, що ви надмірно драматизируете ситуацію. Швидше за все, ваші проблеми не такі глобальні, а перешкоди, при бажанні, легко подолати. Не панікуйте!

Допомагати каліці

У сні ви котите спеціальне крісло з хворим по парку? Це бачення пророкує те, що ваша безкорислива допомога кому-то в реальному житті не залишиться непоміченою. Вельми впливова персона побажає відплатити вам за це добром – надасть заступництво або спонсорує проект.

Приснилося, що діючи з благих мотивів, бажаючи підбадьорити нещодавно отримав травму людини, ви пересуваєтеся на інвалідному кріслі, демонструючи його можливості? На жаль, за версією сонника, подібний сюжет не обіцяє нічого позитивного. Навпаки, ви будете постійно нервувати і переживати із-за якихось дрібниць всю наступну тиждень.

Вам представиться можливість надати комусь відчутну, навіть неоціненну підтримку в реальності, коли в нічних мареннях довелося перевозити інваліда на кріслі через дорогу. Не відмовте, це добрий вчинок, — наступного разу хтось інший заступиться за вас.

Немає приводу для тривоги, якщо наснилося, що ви, сидячи в інвалідному кріслі, качали малюка. З вашими дітьми всім буде в порядку. Зате перешкоди, що виникають на шляху до здійснення вашої мети, будуть долатися з завидною легкістю, обіцяє сонник.

Проявіть пильність і обережність

До чого сниться, що ви спортсмен-паралімпієць, що приймає участь в забігу на візках? Така фантасмагорія пророкує вам досить тривалу і непросту поїзда, можливо, відрядження.

Треба картати себе за дурість і неуважність в реальності. Якщо в сновидінні ви проїжджали по порожньому стадіону на інвалідному кріслі. Ви втратите або витратите даремно нехай невелику, але суму.

Зате опинившись в нічних фантазіях на п’єдесталі пошани, в пристосуванні, що служить для пересування каліки, ви прокинувшись, можете розраховувати на успіх в бізнесі. Ви зумієте настільки блискуче запобігти фінансові витрати, заздалегідь прорахувати ризики, що станете героєм дня в очах колег або партнерів.

А от катання на зламаній інвалідному візку обіцяє неприємності зі здоров’ям. Будьте обережні, це прикмета вірогідною травми.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: