Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник інжир до чого сниться?

Сонник інжир до чого сниться?

Інжир тлумачення сонника

Прокинувшись, згадуєте дивовижне бачення про тінистому дереві смокви, більш відомому під назвою фігове, або інжир? Дійсно, це незвичайні сон, значення якого пов’язане з продовження роду, сексуальними бажаннями, процвітання бізнесу. Не випадково ця рослина було згадано ще в Біблії, а на скульптурних зображеннях оголених чоловіків фіговий листочок сором’язливо прикриває геніталії.

Заборонений плід

В Ісламському соннику можна знайти підказку, до чого сниться інжир молодій жінці, дівчині. Передбачається, що сновидица мріє про хтивих втіхи, та інших заборонених задоволеннях. Потрібно пам’ятати про те, що піддавшись спокусі без роздумів, спляча красуня може бути втягнута в неприємну історію, обманута, позбавлена честі.

Якщо ягоди смокви сняться замужній дамі, то вона дізнається про те, що вагітна. А панночці квітуче дерево смокви уві сні, пророкує, візит в будинок сватів, і весільне торжество. Якщо довелося їсти інжир, знімаючи плоди в сновидінні прямо з гілок, то романтичні відносини будуть розвиватися самим кращим чином.

Ласувати винної ягодою

Дуже хочеться вірити Англійської сонником, обіцяє щедрий подарунок долі, того, хто поїдав в баченні солодкі плоди фігового дерева. Після такого сну людина може отримати фінансову незалежність, зайняти відповідальний пост, словом, досягти високого положення в суспільстві.

Східний сонник пояснюючи, то до чого сниться ласувати інжиром, пророкує сплячій людині багатство, і відмінне здоров’я на довгі роки.

А ось Міллер інтерпретує подібний сюжет інакше. Він передрікає сновидінню незабаром паніку або необґрунтовану поспішність. Втім, такий стан триватиме недовго, і нічим серйозним сновидінню не загрожує. Молодій дівчині, вкушавшей уві сні винні ягоди, віщун обіцяє гідного кавалера, який не поскупитися на подарунки та розваги.

Загалом збірнику тлумачень вказується, що спостерігаючи уві сні, як хтось їсть інжир, прокинувшись треба подумати про родичів. Хтось із близьких зараз серйозно захворів, але поки приховує свою недугу, не бажаючи нікого засмучувати і турбувати. Якщо ви здогадаєтеся, хто хворий, то не висловіть чужу таємницю, а просто постарайтеся частіше відвідувати хворого.

Про фінансах і кохання

Тлумачення бачення про те, що ви купували чи продавали винні ягоди, пророкує одержання гарного прибутку, на яку ви і розраховували, починаючи певний проект, або пророкує успіх у представників протилежної статі. Закоханому спить, це бачення дає надію на взаємність з боку предмета пристрасті.

У Циганському толкователе снів, вказується, що помітивши у сні фіги на гілках, ви в дійсності можете почати співпрацю з іноземцями, що позитивно позначиться на доходах вашого підприємства. Купуючи інжир у сні, ви досягнете успіхів у роботі наяву, а вживаючи його, навчитеся чогось нового, корисного.

Відкривши сонник Нової Ери, ви дізнаєтеся про те, що пригрезившийся інжир, це відображення бажань сновидця досягти матеріального достатку, створити міцну, дружну сім’ю, побудувати, облаштувати затишний будинок.

Вчіться панувати собою!

Погана ознака у сну, в якому побачили сухий інжир. До чого сниться таке? На жаль, до непродуманих дій, з-за яких можна позбутися частини майна, накопичень. Щоб уникнути подібних неприємностей, врахуйте значення сновидіння, спробуйте тверезо оцінювати ситуацію, не поспішайте, не піддавайтеся сьогохвилинних емоцій.

Уві сні довелося купувати сушені фіги? Тоді не залиште без уваги застереження Сучасного сонника, про те, що ризикуєте зробити в реальності некрасивий, непристойний вчинок, про який згодом доведеться шкодувати, каятися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: