Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник календар до чого сниться?

Сонник календар до чого сниться?

Календар тлумачення сонника

Такий звичний предмет, як календар, уві сні може виявитися незвичайним знаком. Наприклад, передвіщає точну дату вагітності, пологів. Він може підказати коли в житті сплячого трапиться значуща подія. До чого сниться календар? Про це дізнаємося, відкривши сонник, і згадавши деталі нічного бачення.

Що день прийдешній нам готує?

Календар по соннику — це сигнал підсвідомості, яка намагається напоумити сновидця. В чому справа? Ймовірно, людина бездумно, безладно проживає свої кращі роки, не думаючи ні про змарнований час, ні про втрачені можливості.

Разом з цим «численник», яким би він не був — настільним, кишенькових, настінних, — символ майбутніх змін у долі. Якщо снилося, що обвели олівцем якесь число в календарі, то, як раз цей день і буде вирішальним у вашій долі. Якого роду події відбудуться: радісні або сумні? Підказати це допоможуть інші деталі бачення.

Віщий сон

Візьміть до уваги рекомендацію сонника про те, що дуже важливо постаратися запам’ятати ту саму дату, що примарилася. Чому вона має значення? Так, тому, що це буде важливий день, про який ви не раз будете згадати згодом. Доля вкрай рідко відкриває свої карти заздалегідь. У більшості сновидінь є підказки на те, що станеться щось, але от час тримається в таємниці.

Отримати уві сні вказівку, на якийсь рік, місяць або день вдається далеко не кожному. Якщо бачили такий сюжет, але, на жаль, пам’ять по пробудженню підвела вас, не турбуйтеся. Скоро буде послано ще одне попередження. Розшифрувати його буде вже простіше.

Про порядок, борги та обов’язки

Не забуваєте ви про те, що пора платити за рахунками? Ось до чого може снитися календар. Такий сюжет як нагадування зверху, чи це борошна вашій совісті, що не залишає, ані вдень, ні вночі, і все наполегливіше радить розплатитися по кредитах, і іншим боргами. Запам’ятали приснилося дату? Тоді прокинувшись, неодмінно обведіть її червоним маркером.

Що за значення у сновидіння про те, що табель втрачений? Сонник радить тому, хто спить навчається раціонально, чітко планувати справи. З цим явно проблеми, — людина часом кудись не встигає, чи не здає роботу в строк.

Приблизно також інтерпретується сюжет про те, що ви розглядаєте пригрезившийся табель без інтересу — байдуже, безцільно. Спробуйте записатися на новомодні курси тайм — менеджменту, може це допоможе стати дисциплінованим, а головне, успішною людиною.

Сон, у якому закріплюєте на стіні розкішно виданий, барвистий календар, — рекомендація на час відключитися від справ, взяти відпустку. Ви його заслужили.

Минуле і майбутнє

Якщо у нічних мареннях розглядаємо свіжий численник на поточний рік, то зрозуміло, що всі прогнози стосуються сьогоднішніх днів. А до чого може приснитися старий календар, за минулий рік? Сонники пояснюють це тим, що сьогоднішні неприємності сновидця якимось чином пов’язані з помилками, що він допустив раніше. До речі, календар може бути датований предбудущим десятиліттям, так, що буде привід згадати про гріхи молодості.

Якщо видання календаря на рік або два вперед, то знайте, що все, що зараз робите серйозно відбитися на розвитку майбутніх подій. Ви як би предопределяете долю. А тому поставтеся до подібного бачення з особливою відповідальністю.

Якщо календар сниться хворому, то сонник дає позитивне тлумачення. Людина не просто одужає, але і зуміє дізнатися дату повного відновлення після недуги.

Пригрезившиеся святці

Побачений календар, на якому вказані всі церковні свята, дати шанування Святих це особлива прикмета. Про неї не зможуть просто забути люди, не відрізняються особливою релігійністю.

Святці уві сні — вагома причина задуматися про душу. Ні, звичайно, сонник не пророкує нічого трагічного, а просто нагадує про те, що духовне не повинно бути на другому місці після матеріального. А адже так і може статися в житті того, хто спостерігав подібний сюжет. Поки не пізно задумайтеся над пріоритетами, цілями.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: