Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник камені до чого сняться?

Сонник камені до чого сняться?

Камені тлумачення сонника

Камені уві сні це багатозначний і суперечливий символ. Він може вказувати на завзятість, силу, тяжкість, упертість і прихильність традиціям. Але ж важливо врахувати форму, розмір, цінність породи. А також дії, що відбувалися в сновидінні. Наприклад, якщо це був кинутий камінь, то наяву навколо сновидця розгортається війна. І тут важливо пригадати, хто скористався метальным зброєю пролетаріату, а значить зрозуміти, з якого боку чекати нападу.

Валун, що попався на шляху в сновидінні, ототожнюється з уготованными перешкодами. Хочете розгадати загадку: до чого приснився підводний камінь? Відгадка така: проявіть наполегливість, витримку. Є і такі мінерали, що сняться закоханим. А ще в нічних мареннях вони передбачають неприємності, яких, втім, можна уникнути, отримавши таке цінне застереження в сонному стані.

Іноді сонник характеризує людину, якій наснився камені, як особистість з твердим, вольовим характером, але черству і байдужу до оточуючих. Або це знамення навалилися проблем, які тиснуть на сновидця, не дають спокою.

Одне з поширених тлумачень, що пропонує сонник, пов’язане із застосуванням каменю в будівництві. Бо сни про будовах з такого матеріалу можуть пророкувати благополуччя сімейного вогнища, або дають зрозуміти, що людина досягла стабільного, непорушного положення в суспільстві.

Дорогоцінні мінерали

Щоб зрозуміти до чого сняться камені дорогоцінні, треба відновити в пам’яті емоції, які були ними викликані. Так, якщо ви були засліплені їх пишністю, сонник стверджує, що ви насолоджуєтеся життям, не чураетесь задоволень, в тому числі і плотських. Ви сповнені пристрастей.

А ось розкішні золоті прикраси з мінералами, які викликають трепет і бажання володіти ними, не надто добра прикмета, констатує сонник. Таке бачення може бути напередодні серйозних помилок, а також підказує, що мріям навряд чи судилося збутися.

Втратити такий ювелірний виріб в сновидінні, значить не уникнути розчарування в дійсності. А ось купити його, навпаки, знайти захист, заступництво. Можна розшифровувати бачення про коштовному камені, орієнтуючись на Зодіакальні сузір’я. Адже кожному його знаку відповідає свій талісман. У роботах астрологів і гомологів можна знайти цінні відомості і точні характеристики людей, що народилися під тим чи іншим зодіакальним сузір’ям. Відповідно таким же чином можна трактувати і сон про те чи іншому мінералі.

Пояснюючи, до чого сняться ювелірні вироби з каменями, сонник пророкує чимало цікавого. Наприклад, сплячий може незабаром стати учасником захоплюючого події, незвичайної експедиції, захоплюючої подорожі.

До змін в особистому житті, ось до чого сниться перстень, оздоблений каменем. Сонник обіцяє тим, хто поки не знайшов другу половинку швидкий вступ у шлюб. А ось людям сімейним потрібно утримуватися від сварок, тому, що розлад може призвести до розлучення.

Бачити в сні камінь в кільці, надягнутому на палець до слави і почестей. Ймовірно також народження спадкоємця і інша знаменна подія, підказує сонник.

До великого здивування і навіть розгубленості, ось до чого сниться браслет з камінням. Як свідчить сонник, хтось із знайомих неждано постане перед вами в абсолютно незвичній ролі, причому станеться таке в нестандартній або скандальної ситуації.

Золоті сережки з камінням сняться до новин. Причому сонник гарантує, що известия порадують вас. Наприклад, ви дізнаєтеся про те, що отримали довгоочікувану вакансію або блискуче склали іспит.

У ряді випадків пригрезившиеся сережки з дорогоцінним мінералами це застереження. Не треба вірити всьому на слово, а тим більше чуток і пліток. Та й самому сновидінню потрібно бути стриманішим у власних висловлюваннях, інакше можна незаслужено образити когось, а потім гірко шкодувати про це.

Недомовки і образи між подружжям, ось до чого сниться кулон з каменем. Сплячий людина часто замислюється про те, що на нього поклали занадто багато обов’язків. Не збирайте образи, а краще поговоріть з чоловіком (дружиною) по душах, пояснивши свою позицію і висловивши накопичилися претензії, — такий рецепт пропонує сонник.

До чого сниться кольє з камінням, отримане в якості презенту? Це непоганий символ, що обіцяє мир і достаток у домі. Але якщо дарувальник одягає його вам на шию, то сенс сновидіння змінюється на негативний. Скоро зрозумієте, що хтось безсоромно експлуатує вас, або ви втратили колишню свободу і самостійність у прийнятті рішень. Всім, хто бачив уві сні намисто з каменів, можна сміливо зустрічати завтрашній день. Будуть приємні сюрпризи, чудові новини і навіть солідні грошові надходження особистий бюджет. А ще можна сміливо братися за будь-яку справу, — все складеться вдало.

На узбережжі

До чого сниться підводний валун? Сонник, в такому випадку, передбачає чудове романтичне побачення, про яке можна тільки мріяти!

Опинившись в сновидінні на морському березі, всипаному дрібної сірої галькою, ви приречені в реальності на нудне, малопродуктивна спілкування з якимось персонажем. А от якщо це були величезні валуни, на яких можна було б затишно приймати сонячні ванни, тоді успіх не змусить себе чекати.

Наполеглива, кропітка праця, ось до чого сняться камені величезного розміру. Сонник попереджає, що на шляху до мети виникнуть численні перепони, а крім того, заздрісники і недоброзичливці будуть чинити перешкоди. Жахливий сон про катастрофу корабля, що розбився об скелі уві сні, наяву обернеться переляком і жахом сновидця. Панікувати не варто, — згодом з’ясується, що не все так катастрофічно.

Сонник вселяє надію у того, хто потребує спонсора, впливового покровителя. Така персона неодмінно з’явиться у долі того, хто уві сні спостерігав, як вода омиває прибережні валуни.

За якістю і кольором

Тепер про те до чого сняться камені в залежності від кольору. Приміром, якщо у сні ви знайшли зелений мінерал, то вас вважають мудрим, витриманим, тактовним людиною, а якщо загубили, то, на жаль, у колег і знайомих ви навряд чи користуєтеся авторитетом. І тільки тому, що вам не вистачає таких якостей, натякає сонник.

Червоний камінь в сновидінні це хороша прикмета, що вказує на те, що ви особистість цілеспрямована, сильна. Сонник пророкує те, що скоро вам доведеться продемонструвати ці свої достоїнства. Але знайте, що якщо привидевшийся червоний валун опинився під ногами, то на шляху з’явиться потужний суперник.

Священний для язичників слов’ян камінь Алатир побачити навіть у нічний фантасмагорії вдається далеко не кожному. До чого сниться? Щасливцеві, узревшему таку дивину, сонник віщує успішне вирішення будь-якої проблеми. Коли в сновидінні ви ще й здерлися на нього, то у важкий час, можете розраховувати на підтримку вірних товаришів.

Ви відчуваєте себе не в своїй тарілці, помітивши, що багато хто не розділяють ваших ідей, скептично оцінюють ваші здібності, і не цінують ваших жартів, ось кчему сниться блакитний камінь.

Відкривши сонник, дізнаємось, до чого сниться чорний мінерал? Це ознака втрати, смутку, скорботи. Але не все так трагічно. У багатьох джерелах бачення інтерпретується, як відкриваються перед сплячим незвичайні можливості, в пізнанні містики, таємниць. Таке доступно лише обраним.

Строкаті корунди уві сні бачить той, кого доля нагородить вінком слави. Сновидець отримає нагороду, досягне загального визнання, але, як зауважує сонник, буде дивно відчувати почуття самотності і неуважності. Чому? Недарма ж кажуть, що реалізувавши бажання, ми відчуваємо печаль.

Оповідаючи про білому камені, сонник вважає, що пора згадати про непорушних, незаперечних цінностях. Сновидінню доведеться задуматися над тим, як він ставиться до них, чи поважає він оточуючих та самого себе?

До чого може приснитися синій мінерал? Це символ тонких матерій, світу почуттів, духовного початку, романтики. Цікаво, що таке бачення може служити сигналом до розкриття рідкісного таланту, можливостей.

Побачивши в опівнічних мріях місячний камінь, приготуйтеся до крутого віражу долі. Сонник передбачає кардинальні зміни в життя, звички, зв’язки. До того ж вірогідні переїзди, зміни роботи, громадянства, розлучення, шлюб.

Напівдорогоцінне самоцвіти для сновидця не дуже хороший знак, підказуючий, що отримані дані можуть виявитися недостовірними, недостатніми. Тому сонник дає пораду: перевіряти будь-яку інформацію, вірити тільки тієї, що знайдена в надійному першоджерелі, і не спотворена навмисно або випадково.

«Час розкидати каміння…»

Неодноразово снилося, що ви кидаєте камінь, цілячись у кого-то? Тоді сонник вітає вас з тим, що ви чемпіон за кількістю ворогів і недоброзичливців. А все тому, що самостійно своїм грубим, нетактовним поведінкою провокуєте людей на неприязні почуття до вас. Часом ви навіть не можете відновити хронологію ваших «воєн» зі всіма і вся. Це лише ускладнює ваше життя, а тому вчіться панувати собою, тримати емоції під контролем, вчить сонник.

У Міллера свою думку щодо того, до чого сниться, що ви розкидаєте булдыгины. Він упевнений, що таким способом у сні вас намагаються попередити про те, захистити від напастей. Провидець пише і про те, що це уособлення майбутніх проблем, більша частина з яких, за певної наполегливості і впевненості, все ж преодолима.

Нічний кошмар про те, що кидають камінням в вас, це підтвердження того, що наяву ви комусь перейшли дорогу, і нажили собі недругів. Подумайте, як порозумітися з ними? Адже поганий мир краще доброї сварки.

Сонник передрікає справжню катастрофу, якщо примарилось, що булижники падають з неба. Важко уявити масштаби цього катаклізму. Він може торкнутися і країни, і області. І міста, де проживає сплячий, а також тільки його дому або сім’ї.

Однак для повної ясності картини каменепаду з небес, необхідно пригадати, наскільки вони боляче били вас. Якщо чудесним чином вас ні разу не зачепило, то будь-які пригоди минуть вас насправді.

А що повідає сонник того, кому було фантастичне нічне бачення про те, що самоцвіти вдалося добути з стін власного житла? Такий сюжет асоціюється з болісними пошуками сновидця. Він щось довго намагався виявити, не припускаючи, що шукане знаходиться буквально під носом. Наприклад, в його ж власній квартирі. Інше тлумачення — забутий талант, яким до цього часу не скористався сплячий. А пора б спробувати свої сили в новій справі. Все вийде!

Збір каменів у сні, як пояснює сонник, це важка навантаження, багато роботи, перешкоди на шляху до наміченої мети. Тільки крок за кроком, проявивши терпіння, старанність вдасться її досягти. Поки спали, ви збирали дорогі мінерали? Тоді найбільш злободенне питання вирішиться на вашу користь. Причому для цього не доведеться докладати ніяких особливих зусиль.

Щасливчику, що знайшла в сновидінні камінь скарб, сонник обіцяє успіх в комерційному підприємстві. До речі, цей сон ще й підказка: поміркувати над тим, що прийшла пора змінити сферу діяльності і почати новий бізнес.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: