Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кажан до чого сниться?

Сонник кажан до чого сниться?

Летюча миша тлумачення сонника

Кожен з нас знає, що кажани вибирають собі печери для проживання і відмінно орієнтуються в темряві. Саме тому, з’являючись в нічних видіннях, вони навіюють підсвідомий страх і змушують шукати магічне навіть там, де його немає. Постарайтеся спокійніше реагувати на подібні видіння, довіряйте власній інтуїції і думку сонника і зможете точно визначити, до чого сниться летюча миша.

Сучасний сонник вважає, що кажан вважається символом, що, насамперед, пророкує спить, незаплановану подорож. Китайці ж наполягають, що дана різновид мишок віщують довгу і щасливе життя. Американські індіанці вважають, що вона є головним прапором інтуїції і вродженого чуття. На думку їх сонників, людина, що побачив подібний сон, через якийсь час відчує себе оновленим і переродження. Його внутрішня сила буде бити через край.

Побачили уві сні кажана, що спить? Сонник пояснює, що зараз не найкращий час для експериментів в житті. Приснилися кажани, що заглядають у ваше вікно? Швидше за все, у вашу реальність намагаються прорватися феномени чужорідного для вас світу.

Класичний сонник розтлумачує, до чого сниться летюча миша, що насправді мертва. Такий сюжет віщує тому, хто спить погіршення самопочуття та проблеми зі здоров’ям. Постарайтеся уважніше прислухатися до власного організму і підтримати свій імунітет народними засобами.

Інші передбачення

Сонник Гришиній вважає, що кажан трактується як свідчення сумі, що в даний момент охопило сплячого. Якщо уві сні ви спостерігаєте, політ кажана або відчуваєте, що вона вас ось-ось наздожене, значить, насправді у вас присутній сильний страх перед навколишнім світом, і ви не в силах побороти його.

До чого сниться кажан, пояснює та сонник Лоффа. На його думку, якщо у вашому баченні вам довелося спостерігати, як миші повзають по вас, то наяву у вас живе демон або інша інша сутність. Такий сон закликає до обачливості у житті.

З передрікання Циганського сонника, кажан позбавить сплячого від всіх неприємностей, що його переслідують наяву.

По тлумаченню Французького сонника, якщо вам довелося бачити в сні ця ссавець, то насправді ви не зможете уникнути смутку і страждань. Чоловікові, що одружився на мишці уві сні, крупно пощастить у житті. Його дружиною стане найкраща дівчина.

Сонник Чжоу-гуна вважає, що зграя кажанів зможуть розігнати всі ваші неприємності в житті. Жіночий сонник вважає, що вони навпаки, віщують лиха.

Сонник Міллера вважає, що кажан, особливо біла, здатна передбачати смерть близької людини.

Сонник Цвєткової стверджує, що якщо вона літає по кімнаті, то вам належить швидкий від’їзд. Езотеричний сонник передчуває, що всі ваші сни пусті, а тлумач Юнга наполягає, що попереду нас чекає тільки погане.

Якщо ж вам довелося піймати кажана, то, на думку сонника, з допомогою друзів і близьких ви візьмете гору над усіма обставинами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: