Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кімнатні квіти до чого сняться?

Сонник кімнатні квіти до чого сняться?

Кімнатні квіти тлумачення сонника

Вирощуючи домашні рослини, ми прагнемо внести у своє повсякденне міське життя частинку живої природи, краси. До чого сняться кімнатні квіти? На це питання допоможе відповісти сонник, в якому зібрані всі основні значення цього бачення.

Турбота і догляд

Кімнатні квіти уві сні найчастіше пов’язані з діями, в яких бере безпосередню участь сплячий. Він може бути захоплений якимось хобі, домашніми турботами, роботою або займатися вирішенням проблем домочадців. Важливо зауважити, що вид рослини символізує небудь справжнє становище, або те, як будуть розвиватися події в найближчому майбутньому.

Квіти в горщиках, за сонником, – це уособлення дому, вогнища, сім’ї. Тому, якщо сниться, що поливаєте, пересідає, підгодовуєте їх, то значить і в реальному житті вам доводиться піклуватися про близьких.

Можливі перспективи

Якщо напередодні сновидіння займалися своїм садом або клумбою на підвіконні, то ця картина може приснитися тільки тому, що ви грунтовно занурилися в цей процес і переживаєте за стан рослин. Зовсім по-іншому інтерпретуються бачення про екзотичних, незвичайних, або навіть фантастичних кольорах, яких ви ніколи не бачили.

До чого сняться такі казкові квіти? Сонник радить згадати найдрібніші деталі побаченого в нічний дрімоті. Це може бути ознакою того, що перед вами відкриються нові перспективи. Наприклад, ви приступите до нового завдання, почнете свою справу. Але врахуйте, що на перших порах, доведеться нелегко, тому, що ніхто не підкаже точного алгоритму дій. Звідси вірогідні і здивування і сумніви.

Приснилися здорові, щедро квітучі рослини? В такому випадку сонник пророкує удачу в починаннях. А якщо вони зів’яли і поникли, то відмовтеся від задумок, і перемкніть свою увагу на сім’ю, зосередьтеся на домашніх турботах.

Маніпуляції квітникаря

Секрет сновидіння допомагають розкрити маніпуляції, що проводяться сновидцем. До чого, наприклад, сниться, що садите крихітні паростки? Це знак того, що насправді людині доведеться взятися за невідоме перш справа, що вимагає повної самовіддачі і особливої уваги.

У сні ви пересаджували квіти в ємності більшого розміру або змінювали грунт? Тоді знайте, що пора привести в порядок свій будинок або розгребти справи, що нагромадилися на службі.

Вас чекає якийсь сюрприз, ось до чого сниться, що хтось зробив вам горщечне рослина в подарунок. На жаль, цей сон не завжди обіцяє тому, хто спить радість і задоволення.

Сюжет про те, що ви обираєте і купуєте рослина у квітковому магазині, навпаки, пророкує те, що ви свідомо зробите вибір наяву. Згідно сонником, зовнішній вигляд пригрезившегося квітки – його розмір, забарвлення, можуть підказати: наскільки правильним виявиться ваше рішення.

Як виглядали рослини?

Від стану привидевшихся вихованців квітникаря залежить тлумачення сну. До добробуту, миру, любові ось до чого сняться кімнатні квіти. Але тільки в тому випадку, якщо вони були рясно цвітуть і красивими. В’яне листя і суцвіття, сонник тлумачить, як сигнал насування бід і неприємностей. А вже зламані, засохлі, згнилі квіти на підвіконнях, помічені в нічних мареннях віщують сумні новини, хвороби і скандали.

Коли уві сні намагаєтеся реанімувати загиблий росток, щедро поливаючи його, то приготуйтеся до того, що і в реальності належить відповідальна місія, в ході якої ви повинні будете буквально реабілітувати нікого людини. Швидше за все, ви підтримаєте його морально. Наскільки успішними виявляться ваші дії можна судити за продовження сну. Якщо на саджанці з’явилися нехай невеликі, але зелені пагони, — ваші зусилля не марні.

Незвичайні передбачення

До чого ще сняться кімнатні рослини? Такі сни іноді відображають стан душі або доброхітно надбані звички сплячої людини. Припустимо в сновидінні ви висаджували крихітний росточок, а потім любовно виходжували його і ось нарешті він розцвів. Якщо так, то сонник вселяє впевненість у тому, що ви правильно будуєте своє життя.

Не надто позитивне значення у сновидіння, в якому пересідає вже дорослу рослину з бутонами і квітками. Сонник припускає, що цей сюжет – явна ознака того, що ви надмірно опікуєтеся когось. Іноді корисніше дати оточуючим більше волі, з тим, щоб вони проявили ініціативу і взяли частину відповідальності на себе.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: