Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кінь до чого сниться?

Сонник кінь до чого сниться?

Кінь тлумачення сонника

Кінь — вірний супутник людини, протягом сотень років, тому він асоціюється з дружелюбністю, вірністю. Згідно сонникам, що наснилась кінь обіцяє взаємовигідне партнерство, успішне співробітництво, і просто доброзичливе спілкування. Ще краще, якщо сплячий помітив тварину світлої масті, а от темні конячки в сновидіннях можуть прогнозувати конфлікти, неприємні сюрпризи, брехня. До чого сняться коні, про це нам розповість сонник.

Тлумачення залежно від масті

Небезпека, хвороба, або великі неприємності, ось до чого сниться темна конячка. Але в сучасному соннику можна знайти пораду, про те, як запобігти майбутні напасті. Потрібно лише ретельно обдумувати кожен свій крок і не спокуситися на привабливі, але ризиковані пропозиції. Тварина такої масті сниться і тим, хто знаходиться під заступництвом стихії Землі.

У соннику Гришиній, пояснюється: до чого сниться белогривая кінь. Незаміжньою жінці вона обіцяє швидке заміжжя. Причому воно буде щасливим і довгим. А якщо бачили уві сні білого коня, то чекайте добрих новин, радісних подій і вагомого прибутку.

Того, хто помітив, поки знаходився в обіймах Морфея коричневого коня, Універсальний сонник пророкує зміни. До добра вони будуть? Міркуйте логічно. Якщо зараз у вас все відмінно, то як кажуть, від добра добра не шукають. А якщо переслідує низка невдач, то будь-які зміни в долі будуть вам тільки на користь.

Можна привітати з виконанням заповітного бажання того, кому пригрезился гнідий жеребець. Ця людина, безумовно везунчик. Найближчим часом він розбагатіє, заведе знайомство з впливовими персонами або миттєво злетить по кар’єрних сходах.

Кінь рудого окрасу асоціюється і являє вогняну стихію, несумісну з розміреним, спокійним життям. Сновидець, бачив таку тварину в сновидінні опиниться в самій гущі подій. Навколо нього буде багато шуму, суєти, але він зуміє з вигодою для себе використовувати дані обставини.

Приснився вороний кінь? Тоді утримайтеся від поспішних рішень, необдуманих дій, навіть якщо розгубилися чи відчуваєте відчай. Сонник Мандрівника рекомендує трохи зменшити свої амбіції, бажання. Жадібність, ненаситність можуть послужити причиною для проблем і сум’яття.

Осідлавши коня

Нетерпіння і ажіотаж можуть пошкодити і того, хто уві сні галопом скакав на коні. Сновидець, відчайдушно намагався в нічних мареннях брати високі бар’єри, швидше за все, перебільшує свої здібності і досягнення наяву. А ось кульгаючий жеребець, в сідлі якого ви бачите себе в сні, передрікає тугу і смуток.

Сонник Езопа пише про те, що їзда верхи на коні непоганий ознака, що свідчить про те, що ви чимало потрудилися, завоювали відмінну репутацію, і тепер можете розраховувати на шану і повагу оточуючих. Іншими словами цей сюжет можна інтерпретувати однією фразою: зараз ви на коні, і всі розуміють, що ви заслужили на таке положення.

Доведеться попітніти для досягнення поставлених цілей, ось до чого сниться, що ви підіймаєтеся на коні по крутих перевалах в горах, або по горбах. Велесов сонник радить набратися терпіння і виконати всі поставлені завдання, іншого шляху до успіху та добробуту у вас немає. Якщо зумієте впоратися з усіма поставленими завданнями, отримаєте не тільки матеріальна винагорода, але і моральне задоволення, і будете по праву пишатися собою.

Шереминская у своєму соннику, трохи інакше інтерпретує схоже бачення. Вона вважає, що їзда на коні у сні вказує на те, що сплячий вже завоював досить вагомі позиції в бізнесі, яким займається. Якщо він найманий службовець, то начальство обов’язково відзначить його досягнення і старанність, і запропонує нову посаду з підвищенням окладу або виплатить солідні преміальні, представить до нагороди.

Смерть тварини

До чого сниться мертвий кінь? Одне з основних прогнозів до цього сновидіння — зміна місця проживання. Ви абсолютно несподівано переїдете в нове житло, можливо навіть в інше місто або країну. І доведеться адаптуватися до нових умов. У соннику Часів року є інша версія цього бачення — сплячого чекає неприємна новина, яка сильно засмутить його.

Коні на волі

Табун коней, що летять по лузі, бачать уві сні ті люди, яким по пробудженню неодмінно посміхнеться Фортуна. Але, як справедливо сказано в Современномсоннике, богиня удачі досить мінливий, непостійний. А значить не можна покладатися лише на її розташування, куди надійніше самостійно «кувати» своє щастя і успіх.

Чоловік в сідлі

Сон про вершника чоловічого роду, завжди передбачає успішне завершення будь-якого проекту. Але якщо він вирішить спішитися, то, на жаль, справи закінчаться зовсім не так, як ви очікували. Ви будете засмучені і розчаровані результатом. Дивитися в сні на чоловіка, усаживающегося в сідло — хороший знак. Він обіцяє тріумф любові.

Елітні коні і кобили безрідні

Зовнішній вигляд, приснившегося тварини, теж може розповісти багато чого. Наприклад, сновидіння про породистих скакунах завжди принесе тому, хто спить позитивні зміни в особистому житті або роботі. Ще краще, якщо такі елітні коні вільно паслися на заливному лузі. Тоді можна розраховувати і на вагому прибавку до бюджету.

Ви відчуваєте себе безпорадним і нездатним вплинути на ситуацію, ось до чого за твердженням Східного сонника сняться поні. Примарилася худа, хвора, виснажена кобила? На жаль, але попереду — безліч труднощів, суєта і проблеми. А ось вбрана конячка в красивій упряжці це ознака скорого весілля сновидця. Шлюб, між іншим, виявиться міцним і щасливим.

Пророкування від Міллера

На думку Міллера, сон про коні, завжди відображає позитивний настрій сновидця. Його впевненість у власних силах і бажання стати переможцем, лідером. Мислитель витлумачує сюжети про конях з урахуванням їх масті та напрямки руху.

Виявитися в сні в сідлі — до перемог, досягнень. А от спускатися на коні з гори до поразок, розчарувань. Жеребець, що став на диби в сновидінні, символізує собою опіку і протекцію важливого особи. Якщо уві сні бачили, як коня підковують, і самі скоро станете великим начальником або авторитетною людиною.

Інші цікаві тлумачення

Прокинувшись від сну, спробуйте пригадати: в яку сторону рухався пригрезившийся вершник. Якщо він гнав коня по напрямку до вас, то ймовірні сумні звістки. Скакав щодуху подалі від вас? Тоді наяву все, що станеться тільки на краще.

Ви самі опинилися в сідлі? Що ж, є привід задуматися над тим, як розвиваються ваші стосунки з партнером? Можливо ви втомилися один від одного, і не бачите спільних перспектив. Норовиста конячка в нічний фантасмагорії передбачає деякі труднощі в справах. Але вони легко переборні і викличуть лише легку досаду. Спокійне тварина уві сні, означає те, що в реальності все піде, так як і планувалося: без сучка і задирки.

Пошкодували приснившегося ваговоза, насилу тягне навантажену віз? Як прокинетеся подумайте про те, що самі уподібнилися цьому нещасному коню, зваливши на свої плечі масу обов’язків. Не пора поділити їх з кимось?

Прогулянка на коні сниться до кращого. Якщо ви їхали без сідла, притулившись до його спині, то в потрібний час товариші підтримають вас, не залишать з бідою, неприємністю наодинці. Провісниця Гришина ще уточнює, що сон про те, як легко долаєте перешкоди на коні, обіцяє швидке, благополучне вирішення давно назрілого питання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: