Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кінець світу до чого сниться?

Сонник кінець світу до чого сниться?

Кінець світу у сні

До чого сниться кінець світу у сні? Точно такий сон не є провісником страшних і зловісних подій. Сонник стверджує, що подібний епізод є лише індикатором внутрішнього стану сновидця і пророкує намечающиеся зміни в житті. Швидше за все, морально ви все ще не готові зробити конкретний вибір. Сумніви і страх терзають вас. Постарайтеся запам’ятати деталі сну, так як вони дадуть ключ до точного тлумачення сну.

Найчастіше сни про Апокаліпсис прогнозують серйозні зміни в реальності. Так, людина підсвідомо відчуває свою безпорадність перед збігом якихось обставин. Та й виходу із ситуації він не бачить. Вважає, що все безнадійно. Побачений сон вказує на страх зробити помилку, прийняти невірне рішення. Часто провісником такого сюжету у сні є розрив стосунків в особистому житті, сварка або ж і зовсім смерть близької людини.

Кінець світу — тлумачення по соннику Міллера

Згідно тлумаченням сонника Міллера, якщо сновидінню приснився кінець світу як би з боку, то в реальності йому слід очікувати тільки благополуччя і достатку. Але у випадку, якщо уві сні ви одержали пошкодження або побачили свою смерть, то в повсякденності вас можуть підстерігати хвороби, фінансові втрати і проблеми на службі.

Приснилося, що кінця світу передувало повінь? Очікуйте наяву морську подорож, неждана багатство або вигідну пропозицію. Але якщо бурхливий потік захопив і потягнув вас невідомо куди, то в реальному житті вас чекає безліч непередбачених перешкод, які серйозно ускладнять будь-які починання.

Довелося уві сні спостерігати Апокаліпсис, пов’язаний із потопом? Чекайте в дійсності нежданої нагороди, багатства з «неба», великих шалених грошей. Згідно соннику будь-яке ваше починання буде успішним. Але іноді такий сон говорить про бурхливих емоціях всередині сновидця, його запалу, що призводить до численних проблем у всіх сферах життя. Вам слід взяти емоції під контроль і навчитися стримувати себе.

Інші тлумачення сну про кінець світу

Роздумуєте над тим, до чого сниться вибух, який спровокував кінець світу? Такий сон передвіщає обман з боку оточуючих вас людей, розчарування і невдоволення. Приснилося, як уві сні вас охопило полум’я? Чекайте в реальності різних неприємностей. Ваш бізнес може прогоріти або ж вас звинуватять у брехні.

Побачити в сні кінець світу в результаті падіння метеорита, — віщує неймовірний поворот у долі, ваше життя значно покращиться. Сонник стверджує, що можливо в майбутньому на вас захопить любовний зв’язок з незнайомцем, яка не призведе до шлюбу, але подарує безліч приємних спогадів.

Сон, у якому приснився кінець світу з вини сонця, готує про страх смерті сновидця і небажання ризикувати даремно. Кінець світу на планеті, спровокований її вибухом або повільним згасанням, свідчить про почуття незадоволеності і бажанням змінити ситуацію в цілому.

На запитання, до чого сниться кінець світу через вогонь, є дуже приємне тлумачення сну. До великої і взаємної любові, успішному кар’єрному зростанню і довголіття сновидця.

Тлумачення сну про кінець світу також залежить і від статі сновидця. Представнику сильної статі сонник обіцяє серйозні фінансові проблеми, а жінки — народження дитини або онука.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: