Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник колготки до чого сняться?

Сонник колготки до чого сняться?

Колготки тлумачення сонника

До чого сняться колготки? Це предмет гардероба обіцяє цікаве проведення часу в компанії рідних та друзів. Ще сонник обіцяє довгі ходіння по магазинах, які завершаться вигідними, цінними покупками. Правда, часом пригрезившиеся панчохи попереджають про конфлікти і труднощі на службі. Таке ймовірно особливо в тому випадку якщо вони були рваними, брудними.

Приснилося, що приміряєте колготки непоказного відтінку? Тоді сонник пророкує неприязнь з боку представників протилежної статі. Багатьом здається дивним, безглуздим ваш стиль в одязі. Що ж, ймовірно, насправді є причина скорегувати свої пристрасті, або придбати щось новеньке, більш модне.

Якщо снилися колготки білого кольору, то, на жаль, треба бути готовим до негараздів і бід, що відбудуться з дорогими для вас людьми.

Прогнозування Життєвого сонника

У цьому збірнику досить докладно описується, все до чого можуть снитися панчішні вироби. Дуже часто це пройде контактам з персонами, відмінними легковажністю і непередбачуваністю. Але головне, що ці люди спробують опинитися на вас не позитивний вплив. Щоб мінімізувати такі наслідки, намагайтеся якомога менше спілкуватися з ними.

До чого сняться жінці колготки під час примірки? Життєвий сонник обіцяє їй розчарування, як у любові, так і в роботі, і в спілкуванні з друзями. Таке сновидіння ще й рада, більш уважно поставитися до стану власного здоров’я. Є привід звернутися до лікаря і пройти повну діагностику, щоб виявити небезпечне захворювання на ранній стадії.

Ще такий сюжет часто бачать уві сні дами, які обожнюють експериментувати зі своєю зовнішністю. У прагненні створити неповторний, оригінальний спосіб вони часом заходять занадто далеко і мимоволі стають предметом пересудів і насмішок.

Життєвий сонник пояснює: до чого сняться колготки з дірками. Виявляється, це попереджає сновидицу про виникнення перешкод на шляху до мети. Це пов’язане з додатковими труднощами, але якщо виявити терпіння, завзятість, то все цілком переборне.

Подібне сновидіння – привід насторожитися. Тому, що іноді це підказка – недоброзичливці розпускають брудні, що порочать честь і гідність плітки. Проблема в тому, що ці наклепи серйозно ускладнять життя того, хто бачить сон і негативно позначаться на кар’єрі.

Сон про те, що обираєте колготки, копаючись в цілій купі панчішних виробів, передбачає безліч дрібних клопотів наяву. Але нехтувати цими турботами не можна, інакше потім вони перетворяться на великі проблеми.

Тлумачення данської сонника

Сонник, яким користуються данці вказує, що надягаючи в сплячому стані колготки, чоловік повинен бути готовим до тяжких життєвих випробувань. Неминучі будуть стреси, спровоковані негативними емоціями. Кріпіться, і пам’ятайте, що за цією чорною смугою долі неодмінно буде щаслива, світла.

До чого сняться капронові колготки, надіті іншою людиною? По Датському соннику це символ примарність надій.

Недобре, якщо ви порвали колготки, поки перебували в дрімоті. На жаль, чекають нелегкі випробування, пов’язані з глибокими розчаруваннями: самі близькі люди зрадять вас або у спілкуванні з ними виникне непорозуміння, підозри, взаємні докори. Не падайте духом, а просто проаналізуйте, чим це викликано, і визнайте допущені вами помилки. Розмірковуючи про ситуації, знайдете дуже несподівану причину, яка вас чимало здивує.

Найсміливіші еротичні фантазії втіляться в реальність, ось до чого сняться колготки червоного кольору чоловікові. А ось жінці така картина у сні обіцяє ніжність і теплоту близьких, рідних людей. Інший варіант тлумачення цього бачення — придбання модних, розкішних обновок. Швидше за все, це буде дорогий одяг.

Якщо уві сні ви втратили колготки, то за версією сонника під загрозою опиниться ваше добре ім’я, честь, репутація. Хтось підступний і мстивий, зі злим умислом буде вміло поширювати брехливу, бридку інформацію про вас. Доведеться нелегко. Але не впадайте у відчай. Ведіть себе гідно, і доведіть справами, що вас оббрехали гідні суперники. Тільки таким способом вам вдасться повернути собі добре ім’я і повагу оточуючих.

Версії з збірника Феломена

Один з популярних сьогодні тлумачів видінь — сонник Феломена інтерпретує привидевшиеся колготки, як прикмету зустрічі з персонами, вкрай несамостійними, позбавленими ініціативи. Якщо уві сні цей аксесуар сталося розірвати, то в реальності проти сновидця почне війну якась зацікавлена особа. Воно спробує нашкодити, насамперед, у професійних справах. Тому сонник радить, ні з ким не ділиться інформацією, яка відома з обов’язку служби. Зберігайте її в секреті для власного ж блага.

Сонник Феломена пояснює: до чого сняться колготки з орнаментом чи ажурні (мережані). Це знак того, що у того, хто бачить сон найближчим часом не буде відбою від кавалерів. Головне її завдання вибрати найбільш гідного і надійного серед поклонників, адже цілком ймовірно. Що з ним вона зв’яже свою долю — вийде заміж.

Інше трактування у бачення, в якому довелося зашивати, штопати колготи. На жаль, воно сниться напередодні негараздів між подружжям. Сварки, взаємні претензії і докори ведуть до розлучення. Щоб не допустити подібного розвитку подій, спробуйте разом з благовірним записатися на прийом до психолога, специализирующему на сімейних проблемах. Тільки в його силах зберегти вашу осередок суспільства.

Є в соннику Феломена згадка про те, до чого сняться колготки дитини. Прогнозується, що в найближчі місяці необхідно буде вирішити масу побутових питань. Це можуть бути, наприклад, ремонтні роботи в квартирі. Якщо уві сні ви купуєте це аксесуар, то незабаром після пробудження можете зіткнутися з хамовитим, брутальним типом. І тут головне не піддаватися на його провокаційна поведінка, а зберегти спокій. Інакше, вплутавшись в перепалку, ви неабияк потреплите собі нерви, зіпсуєте настрій.

Треба визнати, що ви давненько не поповнювали свій гардероб новими речами, і зовсім відстали від моди, ось до чого сниться, що ви одягаєте нові колготки. Сонник рекомендує погортати глянцеві журнали і придивитися, як одягнені ваші однолітки, вважаються успішними і відомими дамами. Не скупіться, не економте на собі коханій, купіть собі нові речі, не пошкодуєте, пророкує сонник.

Таємниці снів по-східному

У Східному соннику дещо інакше інтерпретуються нічні видіння колготках. Якщо ви купуєте їх, то ризикуєте в реальності втратити відданих друзів. Мало того, що відносини з ними почнуть псуватися з катастрофічною швидкістю, так ще в підсумку товариші підступно обдурений вас, підставлять. Звідси висновок: чим менше ваші приятелі знають про вас, тим краще. Зараз не можна ділиться найпотаємнішим з ними.

Тлумачі зі Сходу вважали, що пригрезившиеся рвані колготки недобра прикмета. Таке сниться напередодні численних недуг. Почасти вони можуть бути побічними явищами затяжної депресії, в якій опиниться сплячий. Йому буде складно зрозуміти і пробачити байдужість, несправедливість, черствість людей, з якими він спілкується. Таке буває і не потрібно соромитися, якщо ви не в силах самостійно впоратися з потоком негативних емоцій і слабкістю. Є перевірений спосіб — записатися на прийом до психотерапевта. Він допоможе вам об’єктивно поглянути на багато речей, і ви позбавитеся від відчуття безвиході, песимістичних думок.

Сон молодої дівиці про те, що вона одягла колготи з діркою, пророкує підступність з боку її молодої людини. Він бреше, або помилковим їй. А ще він не роздумуючи зрадить свою кохану і ініціює розставання з нею. Але немає приводу для серйозного засмучення: нехай цей юнак йде своєю іншій, панночці пощастить більше, вона зустріне насправді пристойного, доброї людини. Він буде трепетно, ніжно ставиться до неї, влаштовувати незабутні романтичні побачення.

А от спостерігати в сновидінні чоловіка, одягненого в колготки недобре. Такий сюжет пророкує втрату поваги колег і знайомих. Чому таке станеться? Сновидець напевно знає відповідь. Виною всього стане зловживання алкоголем або навіть прийом наркотичних препаратів. Рано чи пізно секрет про пристрасть до таких речовин і напоїв стане відомий. Тим більше, що вони негативно впливають на характер, роблячи вас злим, склочним. Так, що поки не пізно, починайте боротьбу з цими слабкостями.

Ще більш цікаві пояснення

Порвані колготки уві сні в більшості сонників це сигнал про розбіжності між домочадцями. Рідні люди почнуть, постійно, свариться, скандалити. Якщо хтось з них не проявить мудрість і стриманість, то сімейний човен точно піде до дна. І тут почнеться процес розлучення, поділу майна та інші малоприємні події.

Іноді дірки на панчішних виробів в снах, це символи краху надій і нездійсненність планів. Все задумане, на жаль, навряд чи втілитися в дійсності. До того ж на шляху сновидця виникнуть ще й додаткові неприємності, перешкоди, і складності. Так, що треба запастися терпінням і мужньо знести всі удари долі.

Сині або зелені колготи бачать уві сні щасливчики, яким належить скоро дуже добре відпочити! Якщо це відпустка, то сплячий відправиться на природу, або в чудовий готель за кордоном. Чудові канікули подарують не тільки чудові спогади, але й дадуть заряд бадьорості та енергії!

Чорні колготки всоннике символізують смугу майбутніх невдач. А якщо помітили ще і «стрілку», той на роботі чекають неприємні сюрпризи. Ви не дочекаєтеся обіцяного підвищення в посаді, і звичайно, оклад залишиться тим самим — без надбавки.

А знаменитий Міллер упевнений, що колготки уві сні передбачають новий прекрасний період у житті. Він буде наповнений подіями, які викличуть масу приємних емоцій, незабутніх вражень. Попереду у сновидця — перемоги, відкриття, цікаві знайомства. Міллер вважав, що прання дитячих колготок в сні пророкує масу турбот, але сплячий впорається з ними граючись. Вручаючи кому-небудь в подарунок панчішні вироби, поки знаходитесь у владі морфея, ви прокинувшись знаходити нових знайомих. Вони зроблять життя більш яскравим, розширять ваш кругозір, сферу спілкування.

Цікаво трактує Міллер бачення про зашитих колготах рожевого кольору. Він упевнений, що цей предмет сигнал тому, хто спить про те, що пора миритися з коханим. Відносини поновляться з новою пристрастю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: