Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник колишній друг до чого сниться?

Сонник колишній друг до чого сниться?

Колишній друг тлумачення сонника

Чи може справжня міцна дружба несподівано зруйнуватися? Навіть якщо ваш товариш зробив негарний вчинок, і ви припинили з ним спілкуватися, то часто з тугою згадуєте давні, добрі часи. Минуле для вас дорого і ви не хочете з ним розлучатися, ось до чого сниться колишній друг, согласносоннику.

Втім, все, що ми спостерігаємо в сні можна витлумачити по-різному, якщо знати, як інтерпретувати запам’яталися деталі і символи. Отже, до чого сниться кращий друг?

Різні тлумачення

Бачити людину, з якою в минулому дружили веселим і процвітаючим, означає, що найближчим часом відбудеться романтичне побачення. Сонниксоветует підготуватися до неї заздалегідь. Цей же сюжет тлумачать і як майбутню приємну зустріч наяву і отримання доброї новини.

До чого сниться, що колишній друг захворів? Треба зрозуміти, що це сигнал, про те, що сновидець занадто прив’язаний до свого минулого, живе ілюзорними спогадами. А це згубно позначається на його долю. Він не помічає отрывающихся можливостей, замикається в собі.

Майже всі сонники, вважають, що колишній товариш, це позитивний символ. Але для вірного розуміння змісту сновидіння, потрібно обов’язково відновити в пам’яті, як він виглядав: хворим або здоровим, веселим або понурим. У відповідності з цими подробицями і треба намагатися розшифровувати сон.

Приснилася інтимна близькість з колишнім коханим? Ймовірно, що нинішній партнер не зовсім влаштовує вас, і ви готові до нового роману. Чи згадуєте колишні стосунки, постійно порівнюючи колишнього чоловіка з нинішнім. Це неправильна позиція, сонник радить щось поміняти в особистому житті.

Професія та кар’єра

Уві сні ваш колишній друг і ви опинилися в незнайомому місці? Подібне може привидиться напередодні неприємностей по службі. Або сплячого зовсім перестало цікавити все, що відбувається навколо: байдужий до рідних, перестав спілкуватися з приятелями, ось до чого може ще сниться таке. Сонник пророкує вам прекрасну кар’єру, якщо приснилося, що ваш колишній товариш займає високий пост. Тільки врахуйте, що для досягнення професійних висот, доведеться докласти зусилля, проявити ініціативу.

Відносини з оточуючими

В сплячому стані ви радісно спілкувалися з приятелем, з яким вже давно не підтримуєте стосунків? Значення цього сюжету просте і ясне, ви випадково зустрінете його і поговоріть. Причому розмова, спільні спогади вас звеселять.

Що означає сварка з колись кращим товаришем? Це сон-превертыш, трактування його має прямо протилежне значення — ви помиріться, до обопільного задоволення.

До чого ще може снитися колишній друг у сні? У багатьох сонники вказується на те, що це сигнал, який він подумки посилає вам. Навіть якщо ваша дружба в минулому, він все одно сподівається, що в даний момент ви почуєте його і прийдете на допомогу. А тому, після такого сновидіння, зробіть перший крок, подзвоните приятелю.

Знайте, що у вас є надійна опора в особі домочадців, родичів ось до чого може примаритися чоловік, який колись був вашим другом, але зрадив вас, і в сновидінні просить за це прощення. Пам’ятайте, що рідні готові вислухати всі ваші одкровення і не скористаються ними в своїх корисливих цілях. А навпаки, збережуть ваші таємниці, спробують розвіяти сумніви, тривоги.

Особисті відносини

Якщо уві сні вас відвідує колишній серцевий друг, який виявився зрадником, то велика ймовірність конфліктів з нинішнім коханим. Так що постарайтеся стримувати емоції. Не давати волі гніву, капризів, словом, усього, що може стати причиною непорозумінь звинувачень.

Дівчині її колишній бой-френд сниться, як правило, тому, що вона не може його забути. Якщо бачення повторюється знову і знову, треба набратися хоробрості і призначити йому рандеву. Можливо, що на цьому побаченні ви і розставити всі крапки над «і»: розлучитеся або знову запалилися пристрастю до одного одному.

Помітили уві сні колишнього з новою пасією? На жаль, він вже не відчуває до вас ніяких почуттів. Не будуйте ілюзій, шукайте нового кавалера. А якщо предмет ваших зітхань у минулому, уві сні був щасливий з іншою, то порадійте за нього і за себе, тому, що скоро зустрінете самого кращого хлопця.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: