Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник колишній коханий до чого сниться?

Сонник колишній коханий до чого сниться?

Колишній коханий тлумачення сонника

До чого сниться колишній коханий? Такі сновидіння бувають дуже цікавими, захоплюючими. У них можна пережити яскраві емоції, випробувати незабутні відчуття. А це означає, що спляча, можливо, в душі ще не розлучилася з колишнім кавалером, і потай сподівається на відродження колишньої симпатії.

Втім, сюжет про колишню закоханості можна інтерпретувати абсолютно інакше. Багато залежить від того, які деталі запам’яталися, на що звернули увагу, в якому настрій прокинулися. Сонник допоможе розібратися, і співвіднести привидевшиеся знаки з реаліями.

Що уготовано дівчатам?

В юності ми частіше бачимо сни про кохання. Це зрозуміло, тому, що насправді багато думаємо про неї, читаємо, надаємо особливого значення. Розставання з коханим юнаків пережити нелегко. І якщо він сниться дівчині, то вона досі не прийшла в себе після розриву, не почала жити спокійно, без переживань, сліз, постійних думок, типу: чому так все сталося? Хто винен? І що робити?

Відповідає на останнє питання, сонник рекомендує спокійно, не кваплячись разораться у своїх почуттях, і зрозуміти, що на цьому життя не закінчується, і панночка обов’язково зустріне ще більш гідного і привабливого шанувальника. Про незавершених плани, про нездійснених мріях, що були спільними з колишнім хлопцем, сплячої краще забути.

Однак, у багатьох сонники зовсім по іншому пояснюється: до чого сниться колишній коханий. Якщо юній представниці прекрасної статі примарилось розставання з коханим, то вона підсвідомо боїться втратити щось важливе в сьогоденні. Якщо цей сюжет повторюється, то треба зізнатися, що любов дівчини сильна, і вона, як і раніше, віддана молодій людині і хоче повернути його. Примарилось, що колишній фліртує з новою красунею? Тоді сновидця ось-ось звільниться від моральної залежності і залишків почуттів до колишньому коханому.

Це непогано, тому, що припинивши подумки повертатися в минуле, дівчина дуже скоро зустріне своє майбутнє — новий чоловік, і можливо міцно увійде в її життя.Уві сні цілуватися з екс-бойфрендом, на превеликий подив, здивування з пробудження. Ще один варіант пояснення до цього сюжету — сварка з нинішнім шанувальником.

Приснилося, що ви в обіймах кавалера, який вже в минулому? Тоді вам вкрай необхідна моральна підтримка, потрібно виговоритися, поділитися чимось, отримати пораду. Але не поспішайте ділитися з першим-ліпшим людиною. Куди розумніше чекати щирого участі від рідних.

З понеділка до неділі

Для розшифровки видінь про колишніх коханих потрібно враховувати і день тижня. Наприклад, якщо колишній снився в ніч на вівторок, то незважаючи на всі претензії і образи, які послужили причиною розладу, він поважає сновидицу і бажає їй доброго.

А ось цей же сюжет напередодні середовища, підказує, що екс-коханий не залишив надії на відновлення відносин зі сплячою дівчиною. Він постійно згадує її, розмірковує, як зробити крок їй назустріч.

До чого сниться колишній коханий в ніч на четвер? Тут все складніше. Юнак досі мучиться, не розуміючи, як міг допустити розставання з коханою, але не готовий пробачити її. Тому він шукає розради в компанії інших спокусників.

Тепер найцікавіше — нічні бачення четверга на п’ятницю! Якщо снився колишній залицяльник, то і сьогодні він готовий на все заради того, хто бачить сон! Він любить її, не знаходить спокою сильно страждаючи в розлуці.

Ваш колишній чоловік затаїв образу, ось до чого сниться його поява в сні в ніч на неділю. Він дуже хоче поспілкуватися, щоб порозумітися і пояснити свою позицію. Заснувши напередодні першого дня робочого тижня, ви побачили свою любов, минулих днів? Тоді знайте, цей чоловік не заспокоївся, і намагається повернути, відродити ваші почуття, шукає зустрічі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: