Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник колишній хлопець до чого сниться, якщо хоче повернутися?

Сонники попереджають, що сни про колишніх хлопців передрікають конфлікти з хлопцем теперішнім, якщо він у вас є. І це закономірно, адже нерідко дівчина, яка бачить цей сон, порівнює своїх кавалерів: нинішнього і колишнього. Партнер це відчуває і обов’язково почне якимось чином проявляти своє невдоволення. Слід контролювати думки і розмови з коханим, щоб не спровокувати сварку.

Але це далеко не єдине значення, до того ж такий сон меже наснитися дівчині, яка самотня. Про інші варіанти і поговоримо у статті.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник колишній хлопець

Вам наснилося, що колишній хлопець хоче повернутися? Якщо у вас зараз немає хлопця, то сонник говорить про ваші почуття. Як ваші особисті, так і його. Можливо варто відновити стосунки? Подивіться, що діється у реальності, адже відома народна мудрість свідчить про те, що людина, яка наснилась вам, думає про вас.

Колишній хоче повернутисяВзагалі, якщо вам наснився колишній хлопець, який хоче повернутися, то пропонуємо окрему статтю саме на цю тему. Вона так і називається Сонник колишній хлопець хоче повернутися. У ній є багато трактувань саме такого сновидіння, надано основні пояснення та значення, наведено тлумачення із самих відомих сонників. А от якщо він вам просто наснився, то продовжуємо читати статтю, яка зараз відкрита перед вашими очима.

Якщо колишній хлопець хоче повернутися, але ви остаточно говорите йому уві сні «ні», то це значить, що скоро вас чекає нове знайомство. Необов’язково це буде зустріч із своїм новим обранцем, можливо, це взагалі якась людина на роботі. Але і зустріч нового кохання цілком можлива.

Якщо колишній коханець хоче вас повернути і ви його не «відшиваєте», то чекайте приємного сюрпризу.

Сварка — теж хороший знак, говорить про щастя в особистому житті. Якщо колишній хлопець у сні звинувачує вас у невірності, то в реальності він проявляє повагу.

Деталі сну

Після сновидіння, в якому ви спілкувалися з колишнім хлопцем, вам сумно і трохи шкода, що сон закінчився? Це означає лише одне — все ще живете минулим, мрієте про те, що ваші стосунки з колишнім хлопцем відновляться. І все буде як раніше… Запам’ятайте! Це вкрай шкідлива позиція, яка заважає вам сьогодні і зараз влаштовувати своє особисте життя! Повз вас проходять десятки гідних хлопців, які не звертають уваги на вас, тому що ви відчужено дивиться на світ. А ви й поготів їх не бачите, поринувши в мрії про минуле.

Якщо колишній хлопець уві сні прощається з вами і йде, значить, існує ймовірність втратити щось дороге і цінне.

Він сниться постійно, періодично, раз на тиждень? І завжди хоче повернутися? Не один раз ви вже бачите його уві сні, хоч про нього начебто і не думаєте? І ви зараз самотня? І він про це знає? Подумайте про відновлення стосунків. Хлопець мріє вас повернути і згоден піти на дуже серйозні вчинки, поступки, адже його почуття щирі і він розуміє, що йому потрібні саме ви.

У Китайському соннику ця ж ситуація трактується неоднозначно. Перше значення — це страшна прикмета, що попереджає про підступи хлопця, який не гребує навіть зверненням за допомогою до чаклунів і екстрасенсів. І як виплутатися із ситуації – це вже питання непросте. Друге значення говорить про те, що вам не вистачає романтики і почуттів. Спробуйте додати різноманітність у життя. Яке саме трактування правильне – вирішуйте самі, адже ви знаєте свого колишнього і чого від нього можна чекати, плюс про романтику сьогодення ви також в курсі.

Якщо наснився колишній хлопець, ви посварилися із власної ініціативи та кинули його? У даному випадку зміст цього сюжету прямий і ясний. Якщо ви досі самі і хочете відновити стосунки, то потрібно придумати привід для зустрічі і поговорити відверто одне з одним.

Колишній хлопець зробив вам уві сні подарунок? Вас чекає зрада у реальному житті. Необов’язково це буде зрада вашого теперішнього обранця, це може бути підстава від друзів або колег по роботі. Звертайте увагу на дрібниці та станьте найближчим часом обережною у спілкуванні із людьми, що вас оточують.

А от чути голос колись коханого хлопця по телефону в нічному видінні зовсім непогано. Це означає, що він досі любить вас і дуже хоче повернути назад. Якщо ви самі цього прагнете, то не втрачайте можливості, адже вона майже гарантує вам успіх!

Якщо уві сні ви б’єте колишнього хлопця, а він намагається вас заспокоїти, обійняти, поцілувати, як не дивно, це пророкує удачу.

Марина

Мені після розставання з хлопцем кілька місяців він снився. У деяких снах він хотів повернутися, у деяких ми сварилися, а у деяких просто розмовляли. Я зрозуміла, що бачу ці сни через те, що занадто сильно тримаюсь за ситуацію, адже він кинув мене, а я його любила. Десь за три-чотири місяці сни стали снитися рідше, а тоді я зустріла нового хлопця і колишній мені взагалі перестав снитися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: