Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник комарі до чого сняться?

Сонник комарі до чого сняться?

Комарі тлумачення сонника

Навіть уві сні не дають спокою кровоссальні комахи? Це неприємно, але все ж таки хочеться знати: до чого сниться комар? Виявляється, що сонник по-різному інтерпретує дане бачення. Все залежить від того, вдалося чи тому, хто спить відбити атаку огидного комахи.

Бачення про комариних зграях

Приснився рой кровососів? В такому випадку, готуйтеся до того, що заздрісники, вороги почнуть сроить підступи проти вас. Жіночий сонник обіцяє тому, хто уві сні зумів позбутися від кровососів, то, що і дійсності з гідністю вдасться подолати всі труднощі і випробування. Нагородою за терпіння і старанність сновидінню буде щастя і достаток в сім’ї.

До чого сняться полчища комарів з Російської соннику? Виявляється це ознака того, що поруч є чимало недоброзичливців, багато з яких мають по відношенню до нього чорну заздрість. Коли уві сні ви чуєте комариний писк, то знайте, таким чином, вищі сили попереджають про те, що не варто поки ні з ким ділиться секретами і планами.

Уві сні вдалося вбити комарика до того, як він встромив жало і куснув вас? Що ж, це непогано, тому, що прокинувшись, нарешті, вирішите позбутися від нахабних приятелів, які не гребують нещадно експлуатувати вас.Уособлення найгірших людських якостей, ось до чого сниться комар, на думку Езопа. Це і заздрість, і занудство і бажання жити за чужий рахунок. Просто — паразитувати. Однак Езоп віддає належне завзятості цієї істоти, і вказує на те, що іноді побачений комарик служить високою оцінкою за виконану сновидцем, з особливою ретельністю, роботу.

У Міллера інша трактування того, до чого може приснитися комар. Він вважає, що це бачення відображає те, наскільки складно сновидінню впоратися реальності з безцеремонними пристосуванцями. Коли уві сні вдається вбити комара, то це значить, що незабаром яка заснула людина перестане контактувати з неприємним сусідом, нахраписто товаришем по службі, безпардонним приятелем.

У соннику під авторством Фрейда, дрібні комахи асоціюються з дітьми. Коли сновидець досадливо відмахується від них, намагається придушити, то це свідчить про те, що він зовсім не чадолюбив. Якщо в нічному видінні комарики втомили своїм дзижчанням, то ви схильні звинувачувати у всіх бідах, у тому числі і поганому настрої своїх нащадків.

А той, кого у сні літаючі комахи зовсім не турбують, навпаки, надмірно опікає і оберігає своє чадо.

Інші докучливі мошки

Не менше комарів, людей часом дратують мухи і дрібна комашня. Побачивши їх у сні, людина прокидаючись, відчуває невдоволення, тривогу. Неважко понятьк чого сниться тощо. Це лише підтвердження того, що в оточенні сплячого чимало суб’єктів звикли жити за чужий рахунок — захребетников і паразитів. Вони користуються плодами чужих праць, та ще висловлюють невдоволення.

Згідно сонником, одна муха, це прикмета прийдешніх печалей, а безліч передвістя того, що доведеться провести час у компанії друзів. Прихлопнув муху в сновидінні, ви позбавитеся від відчуття безпричинної агресії. Але якщо намагалися зловити її, готуйтеся до неприємностей.

Що означає сон, у якому ви скинулись мушку з руки коханого (коханої)? На жаль, це передбачення того, що ваші почуття не такі гарячі, як раніше, і ви менше довіряєте партнеру.

Пригрезились мухи, налетів на ємність з медом? Тоді бійтеся підлабузників. Вони неабияк зіпсують вам життя. Мошки сняться напередодні низки клопотів і турбот. Коли на вас напала зграя мошкари, то перешкоди будуть більш серйозними. Скориставшись репелентами у сновидінні, будьте впевнені, що з будь-якими перепонами на шляху до успіху впораєтеся без праці і візьмете вагому перемогу.

Передбачення з різних джерел

Міллер вказує на те, що укуси кровососів пророкують чорну смугу в долі, а також проблеми зі здоров’ям. Причому все це може бути спровоковано невірними кроками, помилками самого сновидца. За китайським соннику Чжо-Гуна укуси дрібних мошок попереджають про втрати. Тлумачення сновидіння про те, що комар ситно пообідав, напившись вашої крові, до ризику отримати поранення насправді. Зуміли вбити його? Отже будьте готові докласти величезні зусилля для того, щоб отримати пристойні результати.

Бачити ранку від укусу з кров’ю уві сні, отримати підтвердження того, що вам доводиться всього добиватися наполегливою працею. Не пререкайтесь, не сперечайтеся з начальством, радить сонник « Від А до Я» того, кого уві сні покусали мошки.

Незважаючи на турботу та опіку, діти викличуть жалю та хвилювання, ось до чого по соннику Фрейда, сняться укуси комарів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: