Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник копати картоплю до чого сниться?

Сонник копати картоплю до чого сниться?

Копати картоплю тлумачення сонника

До чого сниться копати картоплю? У такому сюжеті присутні два важливих символи: картоплю і земля. Згідно сонникам, земля, з однієї сторони, дарує життя — на ній виростає все, що годує нас, тварин, птахів. З іншого — вона асоціюється з сумним ритуалом поховання, вогкістю, тяжкістю. А ось картопля в снах, майже завжди пророкує тому, хто спить позитивні зміни, успіх, прибуток. Правда, є одне уточнення — всього цього сновидінню доведеться добиватися власним, наполегливою працею.

Тому сновидіння про збір картопляного врожаю трактуватися неоднозначно. Багато залежить і від привидевшихся деталей. Наприклад, від того наскільки вродила ця культура, якими були бульби за якістю і розміром. Втім, найрозумніше взяти сонник і уважно прочитати всі тлумачення пов’язані із збиранням картоплі.

Лопатою або руками

Найчастіше сни про те, що довелося копати картоплю, бачать люди, яким треба чимало потрудитися. І так уже виходить, що на шляху до мети буде набагато більше перешкод і труднощів, ніж здавалося спочатку.

Сонник попереджає і про те, що отриманий результат усіх зусиль може навіть розчарувати сновидця, — настільки тернистим і проблемним виявиться його шлях до заповітної мети. Так що поки не пізно, краще ще раз все добре обдумати, і лише потім приступати до виконання задуманого. Ви отримаєте інформацію, яку хтось ретельно приховував, ось до чого сниться копатькартошку лопатою.

Сонник вважає, що знання цих таємниць допоможе тому, хто спить і позитивно позначиться на її майбутньому. Це стосується і особистого життя сновидіння та його становища на службі, або в бізнесі. Примарилось, що викопуєте бульби руками? В такому випадку сонник застерігає від надмірної імпульсивності та відвертості. Будьте обережніше, кожен ваш необачний вчинок або висловлювання можуть використовувати в своїх цілях недруги, які тільки і чекають, що ви зробите хоча б один невірний крок!

Індіанці вважали, ч то після такого сновидіння треба вжити невідкладні заходи для власної безпеки. Пропонований ними рецепт досить екзотичний, але, як кажуть, дієвий. Отже, якщо забруднили руки в землі під час сонної збирання картоплі, ступайте на кладовищі, в ліс на берег річки. Візьміть в цих місцях по жмені землі. Дочекайтеся півночі, розведіть багаття і розітріть зібрану землю над вогнем. Так ви порушите підступні задуми ворогів!

Здоров’я вимагає уваги!

Якщо уві сні, копаючи картоплю, ви почували втому, виснаження, то сонник рекомендує звернути увагу на стан організму. Цілком імовірно, що ви маєте потребу в повноцінному харчуванні, курс вітамінних препаратів. Іноді це сигнал про те, що ви перебуваєте в стресовому стані. Перевтома, не дотримання режиму дня — постійні недосипання, можуть привести до плачевного результату. Знайдіть час і можливість відвідати терапевта. Профілактичний огляд допоможе попередити розвиток важких захворювань або не допустити загострення хронічних недуг.

Про перспективи

До чого сниться, що прибираєте на ділянці картопля по соннику Міллера? Мислитель вважає, що це добрий знак, підказуючий, що терпіння і старанність, проявлені сновидця зараз, в подальшому принесуть багаті плоди. Завдяки цим якостям він доб’ється успіху і заслужить високий авторитет у оточуючих.

В іншому соннику, є таке роз’яснення цього ж сюжету, — будь гідний вчинок не залишиться непоміченим. Навпаки, результати приємно изумят навіть самого сновидца. Але сонник уточнює, в даний період, вкрай шкідливо залишати незавершеними які-небудь справи. Постарайтеся, незважаючи на втому, впоратися з усіма взятими зобов’язаннями. Потім буде легше, а головне— успіх буквально окрылит вас, дасть імпульс до нових звершень.

Сонник запевняє, що чисті здорові, великі бульби сняться до того, що ви відчуєте наяву справжній тріумф. Вашу роботу по достоїнству оцінить начальство, так і колеги зрозуміють, що ви заслужили і надбавку до заробітку, премію або іншу винагороду.

На жаль, зовсім інше тлумачення у бачення, в якому виймали з землі гнилий, брудний, уражена шкідниками і хворобами картоплю. Сновидінню складний, небезпечний період в житті, резюмує сонник. До того ж ідея, втілення якої сплячий витратив чимало часу, зусиль, виявиться безперспективною. Навіть якщо вдасться реалізувати її, результати будуть дуже скромними, якщо не плачевними. І звичайно ні про яку прибутку, мріяти вже не доведеться. Залишиться сподіватися лише на те, щоб тільки окупити вкладені кошти.

Чому допомагає небіжчик? Сон про те, що викопувати картоплю вам допомагав покійний, викликає неприємне, важке почуття. Якщо це був знайомий або родич, то, це сумне нагадування про нього. Не лякайтеся, сонник не пророкує нічого сумного чи поганого. Це картинка у вашому підсвідомості може «спливти» тільки тому, що коли-то вам довелося разом з привидевшимся покійним займатися роботами на городі, в саду.

До чого ще може приснитися подібний сюжет? У соннику знайдуться пояснення щодо зміни погоди і того, що ви дуже переживаєте з приводу майбутньої події. Наприклад, поїздки, здачі іспиту, відповідального наради. Така фантасмагорія може бути побачена уві сні навіть тому, що ви задумали кардинально змінити свою зовнішність. Скажімо, зробити нову зачіску, змінити колір волосся. Сонник попереджає про те, що не потрібно піддаватися забобонним страхам. Забобони і негативні варіанти можливого розвитку подій в наших думках вкрай шкідливі, тому, що насправді можуть «притягувати» біди і проблеми.

Іноді сон про те, що викопували картоплю з померлим, служить підказкою— знадобиться допомога в майбутньому складній справі. Сонник інтерпретує таке бачення і як нагадування про кращих якостях покійного людини. Може бути, варто брати з нього приклад, і подумати: як би він вчинив у сформованих обставинах. Особливо корисно це коли належить складне завдання, великий обсяг робіт.

Не вдавайтеся до смутку, будьте цілеспрямовані і впевнені в тому, що ця незвичайна підтримка провидіння вам в майбутньому. Тільки потім ви зрозумієте, що отримали безцінний досвід, який не раз стане в нагоді надалі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: