Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник копати землю до чого сниться?

Сонник копати землю до чого сниться?

Копати землю тлумачення сонника

Земля — непростий, а швидше таємничий, багатозначний символ. Сонники тлумачать його по-різному, в залежності від найдрібніших деталей, побачених сплячим, і навіть його самопочуття, настрою, здійснених ним дій. До чого ж тоді сниться копати землю?

Знаряддя праці

У соннику Міллера майже всі роботи, пов’язані з ґрунтом тлумачаться досить благополучно. На його думку, такі сни обіцяють безбідне існування. А ось чаклунка Медея вважає, що капаючи землю в сновидінні, людина навіть відпочиваючи вночі, не може повністю відключитися від усіх денних турбот. Його мозок продовжує перебирати варіанти можливого вирішення якоїсь суттєвої проблеми.

У Фрейда, як завжди, знайдеться еротичне пояснення того, до чого снилося копати землю. Якщо процес був довгим і змусив напружитися, то наяву у вас повинна бути дуже бурхливе статеве життя. Правда, якщо розгрібали грудки грунту руками, то, на жаль, стосунки з представниками протилежної статі не клеяться. Вам не щастить, і ви страждаєте від комплексів.

Гірше, якщо в сновидінні ви вручили комусь лопати і наказали копати землю. Сонник припускає, що насправді ви поставили хрест на своєму особистому житті, будучи впевненими в тому, що колишні сексуальні партнери винні чи не у всіх нещастях, бідах, що сталися з вами.

Сон про те, що вам видали інструмент і змусили рити канаву, — ознака того, що ви не прагніть домінувати у взаєминах з партнером, надаючи йому всю ініціативу. У Зигмунда Фрейда є згадка і про те, що сплячий просто спостерігає за кимось, копающим землю. Незалежно від знаряддя праці, такий сон трактується психоаналітиком, як відсутність плотських бажань, сексуальних фантазій. Іншими словами, сновидець не прагне до чуттєвих задоволень.

Бачите в сні, що хтось риє землю руками і навіть їсть її? Якщо ви дізналися людини, пригрезившегося в цьому видінні, то за версією Мусульманського сонника, зможете передбачити його корисливі наміри в реальному житті. Можливо, він хотів привласнити собі щось з ваших речей, або ідей. Побачити у нічних мареннях, викопаний вами колодязь, означає те, що ви заробляєте гроші праведним працею.

До чого може снитися копати землю людям, що народилися з січня по квітень, розповідає сонник Іменинників. Він застерігає їх від злих наклепів, обмов, які поширюють наклепники, заздрісники. Міллер цікаво інтерпретує те, до чого сниться, як у викопаній ямі ви знайшли щось цінне. Це бачення означає щасливі зміни в долі. А ось помітити, що в ямці набралася вода недобре, це передвістя невдач та втрат.

Клопоти садівників, городників

Той, хто обробляє в сновидінні землю, ніколи не буде мати потребу в грошах в реальності. Але достаток і успіх він заслужив по праву, доклавши чималі зусилля. Якщо дівчині привиділося, що вона готує грунт для посадки рослин, то наяву їй скоро зробить пропозицію гідний хлопець, який стане вірним, турботливим чоловіком.

Приснилося, що висаджуєте квіти? Це обіцяє зустріч з людиною, якого безмежно полюбите. А той, хто готував гряди для картоплі уві сні, може сподіватися на швидке виконання бажань.

Як зрозуміти сновидіння про те, що під час перекопування грунту в саду, городі до вас приєднався нині покійний чоловік? На жаль, такий сюжет — попередження про ймовірні втрати, втрати. Якщо вашим помічником був хтось з нині покійних родичів, то проститься, можливо, доведеться з кимось із близьких. А якщо це був незнайомець, ви отримаєте скорботна звістка про відхід з життя сусіда, колеги.

У збірнику тлумачень нічних видінь від апостола Симона Кананіта є сумне пророцтво про те, що сон пророкує про вскопанных вами грядах, які потім були витоптані. Він впевнений в тому, що це знак того, що вашим сусідам по будинку йди ділянці доведеться ховати родича.

Здивувалися тому, що в нічний фантасмагорії скопували лісову грунт, покриту мохом? Тоді готуйтеся до весільного торжества, пророкує Славянскийсонник. Якщо ґрунт, з якою ви працювали в сновидінні, була сухою, то по пробудженню чекають печалі, розчарування. А от сон про родючому поле, зораному для вас іншим персонажем, підказує, що настав момент для реалізації найсміливіших планів, ідей у творчості або в будь-якому вигляді ремесел.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: