Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ковбаса до чого сниться?

Сонник ковбаса до чого сниться?

Ковбаса тлумачення сонника

Що тільки не сниться людям. Сюжети дивно різні: від високих матерій, дум про мораль, сенсі життя, до побутових проблем, хліба насущного. До числа елементарних сюжетів можна віднести сновидіння про ковбасу. Однак, як з’ясовується, цей продукт згаданий майже усіма популярними сониками, і знаменитими віщунами.

До чого ж може приснитися ковбаса? Виявляється, її поява в сні пророкує події у важливих сферах людської діяльності: кохання, бізнесі, вихованні дітей, освіті.

Ковбасне виробництво

Все, що не побажаєте, неодмінно здійсниться, так соннику міс Хассе інтерпретується нічне бачення, в якому сплячій жінці довелося уві сні готувати ковбасу. Якщо цей сюжет спостерігав чоловік, і у нього все складеться успішно.

Іноді для досягнення заповітної мети доводиться занадто багато, напружено працює, а це загрожує перевтомою, нервовими зривами, ось до чого снитсяпересоленная домашня ковбаска.

Хоча згідно зі Східним сонником, така що наснилась картина характеризує сновидицу, чудову господиню, грамотно, економно плануючу сімейний бюджет, яка вміє створити затишок у домі.

Приснилося, що зайнялися виготовленням сервелату? Значить, замислюєтеся про необхідність змін в особистому житті.

Досить часто ковбасні вироби домашнього приготування уві сні, це знак того, що наяву сновидінню належить продемонструвати авторитарний стиль спілкування і керівництва.

В Українському соннику, вказується, що невигадлива, низькосортна ковбаса — смажена, варена, це сигнал тому, хто спить подбати про власне здоров’я.

Прикро, навіть якщо уві сні вам вдалося приготувати чудову, ароматну копчену ковбаску, але ви повинні продати її, не здобувши ні шматочка! В реальності належить витримати період жорсткої економії і дефіциту. Але не сумуйте, проблеми з грошима виявляться короткочасними!

Дегустація делікатесів

М’ясні смакоту — здавна символ удачі мисливця, а до розуміння наших сучасників, це ознака того, що хазяїн багатий, заповзятливий. Якщо на приснившемся столі багато м’ясних страв, значить — попереду веселі, святкові заходи.

До чого сниться, як їсте ковбасу? Саме надихає тлумачення пропонує сонник Міллера, який запевняє, що сновидінню зараз по плечу будь здійснення, втілення самого сміливого задуму. Приміром, якщо він мріяв про власне житло, то скоро займеться облаштуванням власного будинку!

У Сучасному соннику, м’ясні делікатеси інтерпретуються, як прикмета майбутнього сновидінню подиву, захоплення, подиву. Якщо це була сирокопчена ковбаса, то по пробудженню треба готуватися до приїзду гостей. Візит буде несподіваним, але приємним.

Купівля, вибір

До чого сниться, що купуєте салямі, копченості? До збільшення доходів, розтлумачує Універсальний сонник. У пригрезившейся м’ясній лавці змушені були вибирати те, що подешевше? Тоді, на жаль, між вашими бажаннями і можливостями наяву поки ще більша прірва.

Багатий асортимент

Варені ковбаси різних сортів, побачені в сні, свідчать про те, що сплячий потребує любові. Знайти її не вдається, і він впадає, як у вир з головою в чергову любовну пригоду з новим партнером.

У соннику під авторством Євгена Цвєткова, варені ковбасні вироби, якими тому, хто спить вдалося тільки помилуватися, обіцяють невеликі проблеми. Якщо з’їли кілька скибочок «докторської» або «аматорської», то будьте готові до сюрпризів, несподіванок. Смажена ковбаса, за китайським сонником, — попередження про те, що перше враження оманливе. Краще уточнити інформацію.

Кров’яна ковбаса уві сні, підказує, що поруч — здатний, виконавчий людина. Але, на жаль, він не поділяє ідей, які надихають вас.

Мудрий Соломон, дотримувався думки про те, що копчена ковбаса, часто з’являється в сновидіннях ощадливих людей, прагматичних, охайних.

Приснився паштет з печінки, склад якого неможливо уточнити? Тоді випаде шанс швидко розбагатіти. Але, велика ймовірність скоро втратити все нажите, ставши жертвою шахраїв.

Велес пояснює, до чого сниться щедра порція м’ясної нарізки. Сновидець отримає величезний куш. Наприклад, зірве банк в азартній грі, отримає спадщину, або розкішний подарунок.

Тонко нарізані, вміло розкладені ковбасні вироби на красиво сервірованому столі, бачать уві сні люди вміють насолоджуватися життям, досвідчені в амурних справах.

Прострочені продукти

Приснилася неїстівна ковбасна продукція? За версією знаменитого Зігмунда Фрейда, це відображення сумнівів, сновидця з приводу своєї сексуальної привабливості. Заспокойтеся, подібні переживання необґрунтовані.

Прийшла пора впритул зайнятися домашніми справами, ось як інтерпретують Дмитро і Надія Зима бачення про тухлої ковбасі.

Сонний сюжет про те, що ви викидаєте непридатний продукт, ознака того, що в реальності ви втомилися від тяжких думок, намагаєтеся позбутися від них.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: