Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник козеня до чого сниться?

Сонник козеня до чого сниться?

Козеня тлумачення сонника

Життєрадісний козеня, сониками інтерпретується як символ азарту, веселощів, бадьорості. Саме такі якості які притаманні сновидінню, або зараз він знаходиться в такому стані духу. Втім, дитинча кози ще відомий своєю норовливістю, легковажністю і самовпевненістю. Так до чого можетприснится козеня?

Версії Міллера

У соннику Міллера козеня, це показник того, що режим готовий до будь-яких викликів, і навіть буде радий проявити свою сміливість, талант. Будь-які перепони на шляху до бажаної мети, зараз викликають у нього лише азарт і нетерпіння.

Провидець пояснює і до чого сниться крихітний козлик. Робить це застереження того, хто так поспішає діяти, що забуває навіть про здоровий глузд. Пам’ятайте, що в поспіху можна накоїти багато дурниць і помилок, а потім гірко шкодувати про це.

Про пустощів і дурних жартах

Якщо дівчині сниться шустрий козеня, то їй потрібно насторожитися. Вона дуже недосвідчена, наївна, а тому, як свідчить сонник, цілком може зробити негативний проступок, який зіпсує її репутацію.

Побачивши уві сні грайливу козу, теж варто задуматися. Може бути, ваша звичка постійно жартувати, іронізувати не завжди знаходить розуміння в оточуючих? «Тонкий гумор», на жаль, не завжди належно здатні ті, над ким ви вирішили посміятися. Люди можуть образитися і розсердитися. Білий — колір щастя

У більшості сонників пригрезившиеся білі тварини уособлюють собою щастя і успіх. Винятку не становлять і козенята такої масті. Якщо у них вже проклюнулися ріжки, то сновидінню пророкують ще й благополуччя.

Білосніжний дитинча кози, пророкує по соннику зміцнення матеріального становища сновидця. А якщо це була коза, то йому пощастило ще більше. По пробудженню його чекає світла смуга, не омраченная ніякими турботами і бідами.

Чорний козлик

До чого сниться козеня темної масті? Тлумачі сновидінь вважають, що спляча людина буде змушений спілкуватися з шкідливим чиновником, займає незначний пост. Саме цей персонаж наділений владою почне навмисне ставити палиці в колеса, шкодити і перешкоджати.

Якщо ви не збираєтеся найближчим часом блукати коридорами владні структур, то чорний козлик наяву зустрінеться вам в обличчя людини, який відзначається непоступливістю, упертістю. Цей діяч звик принципово наполягати на своєму. І навіть відчуває дивну насолоду, якщо іншим створює проблеми. Як бути? Треба проявити кмітливість і хитрість, спробувати знайти підхід до такого неадекватного типу. Якщо це у вас вийде, то він активно і віддане буде відстоювати ваші інтереси.

Непоказний забарвлення Тепер про те, до чого сниться сіренький козеня. Незважаючи на свою скромну забарвлення, цей персонаж у сновидінні приховує багато несподіванок, каверз для сплячого. Кізка такий непоказною масті передрікає грандіозний скандал.

А якщо це був сіренький козеня, то потрібно бути готовим пробудженню буквально до всього. Образ передрікає сновидінню зустріч з недалеким, дурним людиною. Цей персонаж нічого не робить намір, але приносить оточуючим масу клопоту і неприємностей із-за того, що безглузда і відверто тупуватий.

Дрібні хулігани

Приснився бодливый, вертлявий, невгамовний козеня? В такому випадку сонник обіцяє спілкування з нерозумним, неприємним обличчям. Це може бути навіть звичайний скандаліст на вулиці. Особливої шкоди він не завдасть, але настрій може зіпсувати. Не звертайте уваги на таких недоумків. Відразу кілька козенят можуть привидітися того, хто в даний момент незадоволений займаною посадою, ставленням оточуючих. Таке буває навіть з-за того, що ви давно не відпочивали, втомилися від дрібних причіпок начальства, які сприймаєте надзвичайно близько до серця.

Втім, іноді ціле стадо міні кіз уві сні може служити сигналом про те, що в реальності справи підуть далеко не за наміченим планом, ситуація може зміниться, і контролювати її стане вкрай складно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: