Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник купувати банани до чого сниться?

Сонник купувати банани до чого сниться?

Купувати банани тлумачення сонника

Довелося уві сні купувати банани? Часто такий сон передвіщає проблеми і неприємності. Однак у сонника є і позитивні значення сну: романтичні зустрічі, успіх і удача. Точно зрозуміти, до чого сниться купувати банани, можна, якщо згадати всі особливості побаченого сюжету.

Які банани

Сонник вважає, що для тлумачення сну велике значення має зовнішній вигляд фруктів. Так, якщо вам довелося купити банани:

У разі, якщо в сновидінні вам довелося торгувати бананами самостійно, то, швидше за все, ваші заняття в дійсності є безглуздими.

Приблизно те ж тлумачення є і у сну, в якому ви купили підгнилі фрукти: всі ваші зусилля в реальності будуть витрачені даремно. Можливо, вам варто змінити рід занять. Також існує ймовірність того, що ваші друзі та партнери зрадять вас. Спробуйте себе в новій справі, бути може, воно виявиться успішним.

Думка Міллера

Міллер розтлумачує, до чого сниться даний епізод, по-своєму. Швидше за все, ваші поточні справи кілька затягнуться. Так і незабаром на вас будуть покладені додаткові обов’язки.

Взаємини підлог

До чого сниться купувати банани уві сні, зокрема, ціле гроно? Якщо наяву ви не зберігайте вірність своїй половинці, то цей сон попереджає про швидке викриття. Також подібна покупка для жінки може служити обіцянкою нових відносин, які, втім, виявляються невдалими.

Для юної дівчини купівля нестиглих бананів також є попередженням: не варто поспішати, ви ще встигнете подорослішати.

До успіху

До чого сниться купувати банани? На думку сонника приймати серйозні рішення необхідно обдумано, прислухаючись до порад рідних.

Також існує й інша версія тлумачення. Побачений у сні сюжет може передвіщати успіх і визнання у професійній сфері. При цьому домогтися бажаного зможете завдяки своїм ораторським здібностям. Ваше вміння переконувати людей може підняти над іншими і дозволить досягти високого положення в суспільстві.

До сварок

Як вважає сонник, чоловікові подібний епізод в сні передвіщає сварки, спровоковані його прагненням командувати. А є куплені банани — до невдач і фінансових збитків.

Довелося купити банани і нести їх додому? Наяву ви спілкуєтеся з невідповідним людиною. Вам не слід ділитися з ним найсокровеннішим.

Побачили, що куплені банани були стиглими? Сонник впевнений, що ви потрапите в самий епіцентр конфлікту. Вам доведеться відповісти за всі скоєні проступки.

До любові

Якщо жінці приснилося, що вона купила банан і їсть його, значить, в реальності у неї вже є на прикметі об’єкт для еротичних фантазій.

Привиділося купувати банани і когось пригощати ними? Сонник впевнений, що незабаром вам визначено знайомство з представником протилежної статі.

Якщо ж жінці довелося купити фрукт біля бананового дерева, означає, що наяву вона зустріне ідеального партнера для свого інтимного життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: