Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник купувати квіти у сні до чеу сниться купувати квіти

Сонник купувати квіти у сні до чеу сниться купувати квіти

Купувати квіти тлумачення сонника

Наснилося, ніби уві сні вам довелося купувати квіти? Сонник вважає, що даний сюжет має глибокий сенс. Однак для того, щоб відповісти на питання, до чого він сниться, необхідно проаналізувати всі особливості.

Основне тлумачення

Для початку сонник рекомендує розшифрувати дія, вчинена у сні. Купувати що-небудь у сні — це символ змін, які очікують сплячого.

Також важливим є, платили ви за покупку або розраховувалися з продавцем іншим чином. Сонник вважає, що якщо за покупку ви заплатили, значить, всі зміни в реальності будуть спровоковані вашими діями.

Де купувати

Згадайте, де вам довелося купувати квіти. Адже ця особливість має велике значення для тлумачення сну. Приміром, до чого сниться, ніби ви купили букет на кладовищі? Кладовище уві сні — це символ довгого і щасливого життя. Тому, якщо вам приснився подібний епізод, можете бути спокійні: всі хвороби і проблеми обійдуть вас стороною. Але передбачення є актуальним тільки для букетів з живих квітів.

Однак, якщо вам довелося на кладовищі купити штучні квіти, то, на думку сонника, вам слід бути обережним. Існує загроза вашої безпеки і здоров’ю. Якщо ж бутони були білими, немов віск, то причин для занепокоєння повинно бути більше.

До чого сниться купувати в магазині живі квіти? Насправді вас чекають зміни на краще. Якщо покупку здійснювали в маленькій і непрезентабельний лавочці, то зміни будуть несприятливими. Якщо ж покупку здійснили на ринку чи на дорозі, то насправді вам не варто приймати серйозних рішень якийсь час.

Близькі та рідні

Для того щоб визначитися з тлумаченням, до чого сниться, ніби ви купуєте квіти, слід звернути увагу на зовнішній вигляд і якість бутонів. Живі суцвіття — це знак чуттєвості і душевних переживань. Штучні квіти символізують лицемірство. Польові квіточки — символ збитків і втрат, кімнатні — надії на краще. Тепличні рослини завжди віщують придбання.

Для кімнатних рослин у сні у сонника є ще одне тлумачення. На його думку вони ототожнюють сімейне вогнище. І якщо квіти зів’яли, то це перша ознака того, що у вашій родині не все так гладко як здається.

Довелося купувати квіти в горщиках? Ймовірно, у дійсності ви приховуєте свої почуття і емоції під маскою байдужості. Зовнішній вигляд квітів підкаже, наскільки добре у вас це виходить.

Які квіти

Пригадайте, як виглядали квіти, і якого відтінку були бутони. Так, на думку сонника, якщо вам довелося купувати білі квіти, то вам не вдасться уникнути наяву смутку та печалі. Червоні бутони обіцяють пристрасну любов, чорне — траур або участь в офіційному заході. Блакитні суцвіття символізують пізнання.

Якщо в сновидінні ви купили:

Сонник вважає, що якщо уві сні ви купили букет шикарних, але незнайомих квітів, то доля буде захоплюючою і неоднозначною.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: