Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник купувати сукню до чого сниться?

Сонник купувати сукню до чого сниться?

Купувати сукню тлумачення сонника

Для будь-якої жінки шопінг і покупка чого-небудь — це важлива і, безумовно, радісна подія. Вона готова годинами вибирати собі одяг і приміряти взуття. А вже якщо вподобане сукню не тільки час, але і по кишені, то щастя від володіння вподобаної речі здатне охопити в одну мить.

Хочете знати, до чого сниться купувати цей предмет гардероба уві сні? Зверніться за тлумаченням сну до сонником. Він детально розповість, що вас чекає в майбутньому.

На ринку

Довелося уві сні купувати сукню на ринку? На думку сонника Цвєткової цей сон є попередженням: у реальності ви захопилися марними витратами. Вам варто обмежити себе від бездумних покупок.

Приснилося вибирати і міряти весільний наряд на барахолці? В реальності вас спіткає печаль і нездужання.

Побачили, ніби прийшли на базар за продуктами, а в підсумку придбали нове плаття? Обставини в житті будуть проти вас. Вам доведеться їм підкоритися і змінити свої плани.

В магазині

Довелося купувати чорна сукня на розпродажі в бутіку чи супермаркеті? Сонник передвіщає вам знайомство, яке змінить все ваше подальше життя.

Привидівся сон, ніби ви гуляєте по бутіках і купуєте собі шикарну червону сукню? Сонник Міллера вважає, що в майбутньому на вас чекає нова закоханість або відновлення відносин з давнім партнером.

Сниться купувати весільна сукня в салоні? Незабаром ви одержите дорогий презент від людини, якій не байдужі.

Сукні на замовлення

Приснився сон, в якому ви замовляєте собі білий сарафан в майстерні у кравця? Насправді у вас буде чудовий настрій.

Побачили, ніби набуваєте собі чорна сукня в ательє? В реальному житті ви не впевнені в собі, що є причиною багатьох бід. Жіночий сонник рекомендує полюбити себе і стати впевненіше.

Довелося купити плаття в шоу-румі в подарунок? В реальному житті ви хочете допомогти всім, хто цього потребує. На думку Східного сонника ви занадто багато витрачаєте на це сил, побережіть себе.

Бачити, як вибрати плаття для випускного вечора у знайомої кравчині — до нежданим гостям або запрошення на вечірку.

У бутику

Довелося вибирати тканину на сукню в шикарному європейському бутику? Наяву вам встановлено розважальна прогулянка з друзями.

Наснилося, ніби вам випав шанс купувати сукню від відомого кутюр’є? Бути може, це сталося в Парижі? В реальному житті вам слід підготуватися до побачення.

Купили собі розкішний червоний пеньюар в одному з європейських бутиків? Сонник Фрейда вважає, що в реальності вам не вистачає гостроти в сексуальних відносинах, і ви підсвідомо прагнете це виправити.

Second hand

Довелося купити плаття в комісіонці, однак воно виявилося новим? Осінній тлумач вважає, що рідні і близькі завжди готові простягнути вам руку допомоги. Не забувайте про них.

Купили собі білу весільна сукня в Second hand? Будьте обережні, ваш коханий обманює вас.

Купили собі тканина на сукню в сток-центрі? Наяву ви будете кимось обдурені.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: