Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник купувати взуття до чого сниться?

Сонник купувати взуття до чого сниться?

Купувати взуття тлумачення сонника

Якщо хвилює тлумачення, до чого сниться купувати взуття, то сонник готовий вам пояснити. Найчастіше цей сон передвіщає подорож або необхідність вибору. Крім того, сновидіння підтверджує, що в реальному житті ви готові до дії. Так чи інакше, але покупка взуття в сні — це символ руху, дії і прагнення до певної мети.

Чужа купівля

Загальний сонник вважає, що якщо довелося бачити, як хто-то робить покупку уві сні, значить, хтось із вашого оточення змінить своє місце проживання або змінити сферу діяльності. Побачили, ніби небіжчик купує собі пару? Даний сюжет свідчить, що в дійсності ваші зусилля не пропадуть даром.

Кому взуття

Езотеричний сонник пояснює, до чого сниться купувати взуття чоловікові. На думку тлумача ви прагнете «приміряти на себе» частину обов’язків чоловіка, що дуже принижує його гідність. Якщо ж купівля відбувалася уві сні для сина, то вам слід «відпустити» його, дати йому більше свободи в житті.

А ось Сучасний сонник пропонує іншу версію тлумачення, до чого сниться купувати взуття чоловікові. Сонник вважає, що між вами в реальному житті панує повна згода. Якщо ж ви придбали відразу кілька пар взуття уві сні, то велика ймовірність того, що наяву з’явиться суперниця.

Якщо дівчині приснився сон, в якому вона купує своєму коханому відразу дві пари білих черевиків, то дуже скоро сновидица вийде заміж.

Якщо ж купівля уві сні відбувалася для іншого, то в дійсності ваше благополуччя буде під загрозою. Від рішення і думки інших осіб залежатиме вся ваша життя.

Тлумачення Міллера

З передрікання сонника Міллера придбана взуття в сні — це символ, який допоможе вирішити всі проблеми в житті.

Тому, якщо хочете точно знати, до чого сниться купувати взуття, то постарайтеся згадати зовнішній вигляд і стан придбаної пари. Отже, якщо у сні вам довелося:

Як зміниться особисте життя

Як стверджує Фрейд, взуття уві сні ототожнює статеві органи сплячого. Якщо в сновидінні пара вам припала по нозі, значить, в сексуальних взаєминах з партнером панує повна гармонія. Якщо ж придбана взуття доставляє в шкарпетці дискомфорт, наприклад, тисне або натирає, то й на особистому фронті у вас не все так гладко як хотілося б.

Якщо уві сні довелося купувати взуття в магазині, то, швидше за все, ви хочете завести коханця. Привиділося багато шкіряного взуття відразу? Наяву станете учасником групової інтимного зв’язку.

Імпульс до дії

Сучасний сонник вважає, що взуття — це знак, що показує, наскільки режим готовий до рішучих дій у житті. До чого сниться купувати взуття стару чи чужу? В реальному житті ви прагнете наслідувати в усьому якогось персонажу. Якщо ж у сні хтось інший намагається купити туфлі сплячого, значить, ця людина прагне обійти вас і в повсякденності.

Суєта

Єврейський сонник вважає, що покупка взуття в сні — це свідчення того, що в повсякденності ви берете участь у нескінченній і безглуздої метушні, приймаєте невірні рішення. Наяву вам слід заспокоїтися і проаналізувати ситуацію без суєти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: