Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник квиток до чого сниться?

Сонник квиток до чого сниться?

Квиток тлумачення сонника

До чого сниться квиток? Для початку, визначимо який саме. Адже цей документ може служити пропуском на захід, проїзним талоном, бути номером у розіграші, лотереї. Військовий квиток є у захисників держави, а вовчий зазвичай обіцяють, погрожуючи неблагонадійним громадянам.

Сонник, з урахуванням всіх нюансів є чимало тлумачень, які можуть слугувати підказкою, застереженням, цінних радою.

Якщо сниться, що ви відкриваєте портмоне з грошима у квиткової каси, то скоро потрібно буде зробити вибір. Але це сновидіння підтверджує неготовністю небажання приймати рішення. А дарма, адже перед вами відкриваються цікаві перспективи, можливості, а розгубленість, невпевненість завадять рухатися вперед.Сонник характеризує вас, як людину легковажного, веде праведний спосіб життя, —ось до чого сниться, що ви — касир, продає квитки. Справа, звичайно, ваша, але варто витрачати сили, здоров’я на нікчемні гулянки, піддаватися шкідливим пристрастям.

Пропуск на культурний захід

Майже кожен сонник підкаже, до чого сниться квиток у кінотеатр. Правда, трактування можуть відрізнятися, але зміст приблизно єдиний: сновидець в пошуку яскравий відчуттів і сильний емоцій. Він втомився від буденності і розміреності, але поки у нього немає можливості змінити своє сумне існування. Ще один варіант цього сюжету — готовність відстоювати свої принципи, і заради цього навіть не побоятися сварки з товаришами.

Жіночий сонник пояснює, що бачення, в якому вам презентували квиток або контрамарку на концерт, майже з точністю до деталей втілиться в реальність. Незабаром вас запросять до філармонії, консерваторії, або на сучасне, розважальне шоу. У будь-якому випадку ви будете задоволені, сповнені чудових вражень.

А ось квиток в театр, побачений сплячим, часто попереджає про ймовірне обмані, омані. Озирніться навколо, може поруч — справжній артист, грає перед вами комедію, переслідуючи корисливі цілі?

Неоднозначно інтерпретує сонник бачення про квиток у цирк уві сні. Безумовно, що цирк це свято, веселощі. Але не завжди можна зрозуміти, хто буде сміятися останнім. Іншими словами буде привід для сміху у сплячого або він сам, опинившись в безглуздій ситуації, стане мішенню для жартів, подтрунивания.

Посмішка Фортуни

Ви схильні більше вірити в удачу, ніж покладатися на власні сили, ось до чого може приснитися лотерейний квиток. Часто мрієте про те, що виграєте велику суму грошей, знайдете скарб, отримаєте заповіт, і одразу поправите матеріальне становище, так описує вас сонник. Але можна так сліпо покладатися лише на волю випадку?

Якщо візьмемо сонник езотерика Цвєткова, то знайдемо прогноз про те, що виграшний квиток у сні, так чи інакше, обернеться успіхом і щастям в реальності. Але це стосується лише людей добрих, чесних і сміливих. Якщо ж сновидець, виношує підступні плани, бачив у своєму сні лотерейний квиток, то сподіватися на прихильність Фортуни йому не варто.

Цікаво, що років сто тому самим популярним тлумаченням сюжету про виграшному талоні лотереї, було те, що пропонував Дворянський сонник. До чого снився зірваний великий куш? Стверджувалося, що сновидінню пора бігти в банк і відкривати рахунки, для величезних грошей, що припливуть до нього в руки. Проте, довіра до цього прогнозу поступово зникло, тому, що мало кому такий сон допомагав збагатитися.

Посвідчення особи

Важливо знати, до чого сниться військовий квиток. Сонник Мандрівника попереджає про те, що в цьому випадку спляча людина вимушена буде спілкуватися з чиновниками і офіційними особами, вирішуючи нагальні юридичні або соціальні питання. У нього все вийде і скластися вдало, якщо документ, який у нього був в сновидінні, виявився чистим, новим. Словом, таким, що можна милуватися, демонструвати з гордістю.

Про те, що потрібно звертати увагу на стан, побаченого уві сні студентського квитка говорить і Новітній сонник. До чого, наприклад, присниться брудний і пошарпаний документ студента? Для молодої людини, що гризе граніт науки це поганий знак, предрекающий проблеми і біди. Ще менше оптимізму, коли уві сні, в студентському посвідченні виявлені помилки і помилки. Такий сон загрожує провалом на іспитах. Не гнівіть викладачів, не розраховуйте на цей раз на везіння або шпаргалки. На жаль, марно. Є лише один вірний спосіб — поринути з головою в конспекти, підручники і підготуватися.

Талон на проїзд

Сонник вважає, бачення про придбання проїзного квитка, вкрай важливими, сповненими сенсу. До чого сниться купувати талон на тролейбус, або квиток? Такі сни підказують, у чому криються невдачі, помилки сновидця. Тому він повинен неодмінно згадати і особи можливих попутників, їх слова, дії. Це допоможе йому по пробудженню, спокійно проаналізувати нічні пригоди.

Залізничні каси

Сюжети, в яких фігурує залізничний посадковий талон, сонник інтерпретує, як потреба в реальності змінити обстановку. Можна насправді зібратися у подорож, відпустка, або задуматися про переїзд у нове житло, перехід на інше місце роботи.

Якщо людина не зважитися залишити звичне середовище перебування, то відчує ще більший дискомфорт і занепокоєння, які будуть лише сильніше з кожним місяцем.

Але ось ще один прогноз, того, хто уві сні купував квиток на поїзд! З’ясовується, що така картина типова для того, хто втомився від буденності і повсякденності, і просто спить і бачить, як змінити обстановку і втекти куди-небудь від обридлих колег, навіть домочадців! Тільки знайте, що сонник, заздалегідь попереджає вас про те, що «втеча» не найкращий вихід з такої ситуації.

Що робити якщо привиділося, як втратили квиток на поїзд? Радіти, пропонує Езотеричний сонник, переконаний у тому, що таке сновидіння тільки підказує, що ви не встигли навантажити себе додатковими клопотами, звалити на свої плечі чужі проблеми і біди. Таке похвальне якість, як чуйність характерно для вас. Але іноді, не гріх, подумати в першу чергу про себе.

Їхати на поїзді без квитка, — бачення відображає внутрішній, психологічний стан в реальності. Ви розумієте, відчуваєте, що зайняті не своєю справою, живете з не з тим партнером, вчіться не в тому інституті. Словом, це відчуття перебування не в своїй тарілці, згубно, руйнівно діє на вас. Подумайте, що можна змінити, інакше впадете в депресію.Талон на автобус

Сучасний сонник знає, до чого сняться квитки на автотранспорт. Це прагнення сплячого усунутися від відповідальності, і не втручатися в хід подій. Йому здається, що найкращий варіант просто їхати по строго визначеним, звичним маршрутом, тобто жити собі потихеньку, не зриваючи з неба зірок, але й особливо не потребуючи.

Приснилося, що ви біля каси автовокзалу, тоді ви, навпаки, готові на багато що, аби згорнути з накатаної колії і радикально змінити свою долю. Ви ще не вибрали маршрут, не сплатили проїзний документ, це знак того, що і в цьому ви не прийняли рішення, не знаєте як діяти.Безквитковий проїзд часто, це — нічний кошмар громадян, що не гребують покататися «зайцями» на громадському транспорті.

Там за хмарами!

Ще далі хочуть поїхати, полетіти, люди, яким сняться авіаквитки. У них накопичилася хронічна втома від буденності. Вони знаходяться в кроці від серйозного нервового зриву, депресії.

Якщо бачили такий сон, то спокійно подумайте, що саме найбільше вас не влаштовує, пригнічує? Можливо, не потрібно радикально міняти своє життя, наприклад, переїжджаючи в інше житло. Може вам вже не за віком статус вільного, несімейної людини? Або, ви досягли піку в професійній кар’єрі, в даному закладі? Тоді зважитеся на офіційне оформлення родинних відносин, або займіться пошуком вакансії з великими кар’єрними перспективами.

Примарилось, що втратили квиток на літак? От і чудово! Тому, що така фантасмагорія трапляється у тих, хто позбутися від безглуздих умовностей, табу, і інших страхів у справжньому житті. Таке сниться зазвичай перед важливим заходом, в ході якого вирішується доля сплячого, і він, зрозуміло, сильно переживає, навіть перебуваючи під владою Морфея. На щастя, все закінчиться більш ніж благополучно, і у сновидця з’явиться шанс випробувати себе в новому, цікавому справі, проекті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: