Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник квиток на літак до чого сниться?

Сонник квиток на літак до чого сниться?

Квиток на літак тлумачення сонника

Що підкажуть сонники того, хто уві сні бачив квиток на літак? Більшість снотолкователей обіцяють кар’єрний зліт, успішний хід справ, прихильність долі. Але є і передбачення, які застерігали від зайвої самовпевненості, авантюризму, поспішності. Так, до чого може приснитися квиток на літак?

Посмішка Фортуни

Дуже може бути, що доля пошле рідкісний шанс, яким треба скористатися негайно – ось до чого може приснитися талон на повітряне судно. За версією сонника це може бути підвищення по службі, отримання премії, поїздка, про яку сплячий давно мріяв або інше радісне, довгоочікувана подія.

Крім того, такий сюжет підказує: у сновидця є можливість дуже швидко отримати якісь навички, досвід, завдяки яким зміцниться його матеріальне становище, і він досягне успіху в професійній сфері.

Втілення сміливих проектів

До чого сниться купувати квиток на літак чоловікові? До того, що Фортуна явно зараз благоволить сновидінню, і йому не варто гаяти часу, а, навпаки, поспішати з реалізацією задуманого. Це вірний шлях до успіху,— пророкує сонник.

Ось і дамі таке сновидіння пророкує запаморочливий злет будь то в професії або у громадському, особистому житті.

Якщо уві сні ви купуєте відразу два квитки, щоб полетіти в південну країну з коханою людиною, то такий сюжет може реалізуватися наяву. Ви насправді відпочинете з коханим, причому так добре, як і не мріяли!

Поспішиш — людей насмішиш

Правда іноді квиток на літак, куплений вами, сниться як попередження: не варто поспішати, форсувати події. Нехай поки що все розвивається своїм ходом, потім ви наверстаете згаяне, а зараз метушня може виявитися шкідливою.

І вже зовсім не варто поспішати того, хто уві сні купує квиток на літак з рук. Сонник передбачає, що у сплячої буде безліч спокус, але не треба покладатися на випадок, вплутуватися в авантюрні сумнівні підприємства.

Що сталося з посадковим талоном?

Все, що відбувалося з авіаквитком уві сні, теж допоможе дізнатися, до чого він снився.

Так, якщо ви купували його, то явно незадоволені поки своєю долею і нинішнім становищем,— натякає сонник. А втрата проїзного на літак відображає реальні страхи, забобони. Вдалося знайти такий квиточок у сні? Відмінно, сонник обіцяє, що вас несподівано пощастить. А ось забути його в нічний грезе погано, це наяву може обернутися низкою неприємностей на службі, причіпками начальства.

Якщо в одному сні втратили і знайшли квиток, то знайте, що ви праві, і справедливість скоро переможе.

«Підводні» камені

На жаль, але на удачу не варто розраховувати того, хто в грезе втратив квиток. Прикрі дрібниці можуть зруйнувати відмінний план. Так що поки треба відкласти всі нові починання.

Якщо шукали в сновидінні квиток, то чекайте проблем з партнером, чоловіком або іншими домочадцями. Словом, спокою в особистому житті, на жаль, поки що не буде. А причина тому — зайві сумніви, недовірливість,— підказує сонник.

Вороги теж не дрімають і намагаються дошкулити — ось чому примарилось, що у вас вкрали квиток на літак.

Думка Міллера

Як вважає психолог Густав Міллер покупка авіаквитка асоціюється з цим бажанням сплячого «полетіти» від буденності сірих буднів. Це похвальне прагнення обіцяє зміни і нові враження.

Інші тлумачення

Часом придбання авіаквитка в опівнічної фантазії може обіцяти приємні відкриття, пов’язані з другою половинкою. Навіть через багато років спільного життя чоловік (або дружина) може піднести яскравий радісний сюрприз, здивувати своєю поведінкою або зовнішнім виглядом.

А ще такий сон бачать люди, які хочуть щось змінити у своїй долі. Що саме? На це питання складно відповісти. Значить, треба розібратися в своїх бажаннях, визначити пріоритети, і, не поспішаючи, не хвилюючись, поетапно діяти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: