Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник квиток на поїзд до чого сниться?

Сонник квиток на поїзд до чого сниться?

Квиток на поїзд тлумачення сонника

Що передує сновидіння, в якому помічений квиток на поїзд? Згідно сонникам грядуть зміни. Це може бути несподівана поїздка, вдалий збіг обставин. Або, навпаки, сварка з близькими, череда турбот, перешкод. Так, до чого ж може приснитися квиток на поїзд? Давайте розберемося, вивчивши передбачення сонників.

Трактування Міллера

На думку психолога Густава Міллера тому, хто спить точно не уникнути додаткових турбот, проблем — ось до чого сниться проїзний документ на залізничний транспорт. Правда іноді все, що відбулося уві сні, може з точністю повторитися в реальності, іншими словами, сплячий купить квиток на поїзд і справді кудись поїде.

Важливі подробиці

До чого сниться порваний квиток на проїзд залізницею? До того, що є сенс відмовитися від своїх планів на час, інакше все піде зовсім не так, як задумано, — попереджає сонник. А якщо такий зіпсований квиток привидівся уві сні закоханому, то, на жаль, предмет його зітхань навряд чи відповість взаємністю.

Проїзний у вагон купе, помічений у сні — це знак того, що наяву доведеться змінити звичну обстановку.

Приснився проїзний на місце в плацкарті? Схоже, що сновидець надзвичайно завантажений справами, стомлений.

Стережіться заздрісників і пліткарів — ось до чого приснився квиток на поїзд в загальному вагоні.

А якщо уві сні довелося отримати квиток в товарний вагон, то, навпаки, настануть позитивні зміни, які дозволять тому, хто спить зміцнити матеріальне становище. Квиток на електричку асоціюється сониками з поспіхом, невідкладними справами. А проїзний в метро — це ознака буденності і нудьги, що панують у житті сновидца.

Біля каси

Ви порядком втомилися від сірих буднів і хочете втекти від буденності — ось до чого сниться, що купуєте квиток у залізничній касі.

У деяких сонники подібний сюжет інтерпретується інакше: сплячий втомився від цих любовних відносин, обтяжується нинішнім сексуальним партнером і тому поглядає«наліво».

Невимовно пощастить, випаде рідкісний шанс — ось що пророкує сновидіння, в якому ви не купували квиток на потяг, а він виявився у вас випадково.

Не поспішайте, все вийде!

Коли уві сні ви успішно оплатили проїзний в плацкарт, знайте, що в реальності зможете з користю розпорядитися своїми накопиченнями, вклавши їх у вигідне підприємство, — підказує сонник.

Але якщо в нічний грезе помітили велику чергу біля залізничних кас, то притримайте свої гроші, все одно поки вам не бачити прибутку.

Якщо ж придбання проїзного документа в сновидінні було пов’язане з труднощами, то сонник натякає: багато неприємності в реальності відбуваються із-за вашої завзятості, невміння чекати, терпіти.

Доля дає шанс

Не бійтеся змін, не ухиляйтеся від нових обов’язків, це може згубно позначитися на вашому положенні в реальності — ось до чого снилося, що не вдалося купити квиток на поїзд.

Ще сумніше, коли уві сні придбали проїзний в плацкарт, але запізнилися на потяг. Такий сюжет підказує: ви не зумієте скористатися шансом, дарованим долею.

Коли підводить пам’ять

А що, якщо в нічний фантасмагорії просто забули залізничний проїзний і не зуміли виїхати? Це ознака того, що у вас голова забита порожніми турботами, думками. Ще такий сюжет — свідчення того, що справа, якою займаєтеся наяву, не приносить ні морального, ні матеріального задоволення.

У ряді сонників таке бачення — це наслідок сумнівів, роздумів, одолевающих в реальності, тому що не впевнені в правильності своїх вчинків.

Втрати і знахідки

У деяких снотолкователях загублений квиток на поїзд — це добрий знак, що вказує на те, що вдасться позбавитися від непотрібних зобов’язань. Але іноді, навпаки, передвістя звернення в судову інстанцію, для вирішення деяких питань.

Одночасна втрата й знаходження проїзного талона передбачає, що положення сплячого похитнеться, але вчасно вжиті зусилля допоможуть стабілізувати ситуацію.

Найчастіше втрата залізничного квитка обіцяє втрати. Якщо ж у нічних мареннях неодноразово доводилося втрачати і знаходити талони, то подумайте: може бути варто кудись повернутися в реальності?

Ступінь готовності

Доля явно прихильний того, хто уві сні, купивши квиток, спокійнісінько влаштувався в вагоні, — будь-яке бажання сплячого скоро виповниться. А жінці такий сюжет передбачає знайомство з заможним, щедрим шанувальником.

Якщо ж у сновидінні подорожуєте поїздом зайцем, то в реальності здійсніть несподіваний вчинок. Причому самі будете здивовані тому, що зробите. Їхати в нічний грезе без квитка в далекі краї вдається тим, хто в дійсності, проявивши впевненість і наполегливість, зуміє досягти будь-якої мети.

А сон про те, що ви безбілетник і ховаєтеся від контролерів, за версією снотолкователя попереджає про небезпеку, що нависла в реальності.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: