Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ліфт до чого сниться?

Сонник ліфт до чого сниться?

До чого сниться уві сні ліфт

Побачили уві сні ліфт? Роздумуєте, до чого привидівся цей епізод? Вірне тлумачення сну дозволить уникнути небезпеки в реальності і заглянути всередині себе. Згідно сонником, «рушійна кабінка» є символом прагнення до вершин в житті, досягти визнання і добробуту, затвердити своє становище. При цьому першорядне значення має напрямок, в якому безпосередньо рухається ліфт.

Рух вгору

Що означає сон, в якому доводиться підніматися на ліфті вгору? Він сигналізує про те, що в реальності ви зумієте успішно розібратися з усіма своїми проблемами. Правда для цього вам знадобиться стороння допомога.

Згідно прогнозам сучасного сонника, рух вгору на ліфті до захмарних вершин символізує удачу. Особливо, якщо вийшовши з ліфта, ви опиняєтеся в просторому і світлому холі.

Кар’єристи, яким приснився підйомник, спрямовується вгору, можуть розраховувати на несподіваний кар’єрне зростання.

Сонник Міллера трактує рух на ліфті вгору уві сні в якості швидкого збагачення або підвищення на службі в реальності.

Квіток інакше дивиться на тлумачення цього сну. У разі якщо в сні підйом на ліфті відбувається повільно і неквапливо, то в реальності вас чекає стрімкий хід у всіх сферах життя. Однак якщо вам приснився швидкий підйом, то в повсякденності вам доведеться зіткнутися з численними перешкодами.

До чого сниться їхати на ліфті на останній поверх? Насправді вам доведеться приховувати безсторонню правду від близьких і рідних, так як вона може серйозно їм нашкодити.

Спуск вниз

Вам приснилося, що уві сні ви опускаєтеся на ліфті вниз? На жаль, такий сон говорить про дуже повільних змінах в житті, незважаючи на всі докладені зусилля. Також зниження ліфт знаменує проблеми на службі, а в деяких випадках, і звільнення.

Згідно з тлумаченням Міллера, спуск на ліфті на останній поверх, символізує переслідують сновидця невдачі. Якщо ж вам приснилося, як уві сні ви з пристойною швидкістю прагніть на ліфті вниз, то в реальності вам варто чекати зустрічі і близького знайомства з незнайомим досі вам людиною. Його поява змусить вас поглянути на світ по-іншому і переоцінити свої життєві пріоритети.

Застрягти в ліфті

Сон, у якому ви застряє в ліфті, говорить про мучить вас невизначеності в реальності. Сниться уві сні, що ліфт зупинився — будьте обережні. У повсякденності вас підстерігає небезпека.

Тлумачення цього сну є і у Лонго. Так, сонник стверджує, що такий епізод прогнозує обман. Наприклад, ви можете придбати неякісний товар. Тому слід утриматися від покупок на пару днів.

Інші трактування сну ліфт

Часто такі сни відображають дійсність, в якій ви прагнете вирішити всі виниклі труднощі за рахунок інших людей. Вам варто набути впевненості у власних силах і докладати більше зусиль для вирішення всіх життєвих негараздів.

Якщо вам приснилося, як ви спостерігаєте за рухом ліфта, то в дійсності вас здолають неприємності. Сон, у якому ви самостійно керуєте ліфтом, прогнозує наяву фінансові успіхи і матеріальну незалежність. Згідно соннику Менегетті подібний сон говорить про вашу запальність і надмірної чутливості.

До чого сняться чоловікові ляскаючі двері ліфта? Такий сон прогнозує сексуальні втіхи з кількома партнерками одночасно. Їхати всередині говорить про вашу надмірної захопленості оральним сексом. Крім того, в майбутньому ви можете оцінити по достоїнству і нетрадиційні пози в сексі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: