Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник людина без голови до чого сниться?

Сонник людина без голови до чого сниться?

Людина без голови тлумачення сонника

Нічні кошмари, як правило, інтерпретуються сониками як досить необразливі ознаки. Але іноді жахлива картина уві сні може служити підказкою, порадою або відображати душевний стан людини.

Божевільне, безоглядне захоплення чим-небудь (чи ким-небудь) — ось до чого сниться людина без голови. Подібна поведінка загрожує сумними наслідками, а тому прийміть до відома передбачення сонників, прислухайтеся до застережень.

Тлумачення Міллера

У соннику американця Густава Міллера акцент робиться на стан безголового людини. Якщо побачений персонаж був мертвий, то в реальності обставини складуться досить сприятливо для сновидця. Він впоратися з усіма, що заважають йому жити, проблемами.

А ось якщо пригрезившийся «безголовий» вів себе досить жваво та ще й пританцьовував, то в реальності чекають незвичайні пригоди. І завершаться вони благополучно лише за те, що сновидець буде постійно на чеку і не «втратить голову» від звалилася на нього маси вражень.

За фрагментами бачення

До чого сниться людина без голови, можна дізнатися навіть у тому випадку, якщо зранку неможливо пригадати повністю сюжет сновидіння. У соннику можна знайти тлумачення, засновані лише на деталях бачення.

Так наприклад, людина без голови, та ще й голий, в нічний фантазії, це ознака того, що наяву сплячий здійснив негарний вчинок, і його терзають муки совісті, мучить сором.

Побачили, що цей персонаж був у чорному вбранні? Схоже, що у вас є гріх на совісті, і ви всіма силами намагаєтеся приховати його.

Будьте обережні, якщо в нічний грезе помітили, що з шиї обезголовленого тече кров. Це бачення обіцяє біди, які з вашої вини можуть обрушитися на когось із близьких родичів.

Вам все складніше у реальності контролювати емоції — ось чому уві сні ви побачили себе без голови.

При відсутності тіла

У деяких сновидіннях присутня лише одна голова без тіла. До чого сниться такий сюжет? За Східним соннику це пророкує придбання необхідних важливих зв’язків в реальності. Особливо корисними виявляться нові знайомства, якщо це була говоряча голова, изрекавшая мудрі сентенції.

Діти — ось на чому потрібно сконцентрувати увагу, коли в нічний грезе вам під ноги прикатилась відсічена голівонька, підказує Циганський снотолкователь.

Пастор Лоффа вважає, що відокремлена від тіла голова, та ще й з шишками — це погана прикмета, яка вказує на те, що доведеться пережити складний період, повний труднощів і перешкод.

«Безбашенний» поведінка та його наслідки

Вранці обов’язково відновіть у пам’яті подробиці поведінки пригрезившегося обезголовленого персонажа. Якщо він, як не дивно, спокійнісінько гуляв по вулиці та ще й перебував у відмінному настрої, то ви можете ризикнути. Навіть зробивши хибний крок, ви в реальності все одно досягнете бажаного, здобудете перемогу.

У сні ви йшли, тримаючись за руки, з обезголовленим приятелем? У такому разі Східний сонник натякає: пора навчитися робити висновки і не повторювати вже одного разу вчинені помилки.

Понівечений мрець

До жахливих сновидінь можна віднести ті, в яких ви бачите труп з відтятою головою. Розшифрувати цю «страшилку» допоможе одна важлива обставина.

Так якщо навколо розчленованого тіла мерця натекла калюжа крові, то бережіться. Хтось з родичів створить вам великі проблеми. Приблизно таке ж пророцтво дає сонник і до бачення про те, що з шиї обезголовленого кров б’є фонтаном.

Уві сні з’явився блідий, наче заморожений, безголовий мрець? Причиною ваших негараздів наяву буде хтось із незнайомців — ось до чого приснилася така страшна фантазія.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: