Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник людина без ніг до чого сниться?

Сонник людина без ніг до чого сниться?

Людина без ніг тлумачення сонника

Сонники ноги — це символ стійкості, впевненості, стабільності. Виходячи з цього неважко здогадатися, до чого сниться людина без ніг. Такий сюжет, як правило, передрікає складні, непередбачені ситуації, здатні викликати розгубленість, паніку.

Однак необхідно врахувати важливу деталь: хто саме постав безногим в ночі? Був це сам сплячий або інший персонаж? Це суттєво впливає на трактування сну.

Коли підводить пам’ять

Рідко хто, прокинувшись, може пригадати, в якій послідовності розвивалися події нічний мрії. Так уже влаштований наш мозок, що вранці ми майже відразу забуваємо хронологію захоплюючих сонних подій. Але те, що залишилося в пам’яті, дуже цінно, це хитрий ключ до розгадки таємниці сновидіння.

Поки спали, помітили безногого чоловіка на інвалідному візку? Отже, в реальності буде потрібна підтримка, допомога товариша. Помітили, що каліка був несправжнім, а шахраєм з фальшивими протезами? В такому випадку ви теші себе ілюзіями, схильні до самообману.

Чудово, коли в опівнічної фантазії ви проявили благородство, допомогли інваліду без ніг. Цей сюжет пророкує успіх планів і задумів в дійсності.

До чого приснилося, що ви пересуваєтеся на культяпках? Така сумна картина — це попередження, що у вас з’явилося чимало ворогів та заздрісників. Вони будують підступні задуми проти вас.

Передбачення Міллера

Американський психіатр Густав Міллер вважає, що бачення, в якому сновидець бачить себе без нижніх кінцівок, передрікає величезні перешкоди, труднощі на шляху до поставленої мети.

Уві сні помітили знайомого, але він пересувався на протезах? Згідно соннику Міллера велика ймовірність того, що між вами і цим товаришем виникне непорозуміння. Ви розчаруєтеся в цьому персонажі, майже перестанете спілкуватися з ним.

Попереджений, значить, озброєний!

До чого вам сниться кошмар про те, що стали безногим інвалідом? Східний сонник стверджує, що це одна з ознак глибокого розчарування. Ви раптово усвідомили, що жили в полоні ілюзій, помиляючись щодо певних персонажів, яких вважали ідеальними. Іноді це стосується виконаної роботи, яка виявилася марною, і навіть безцільно прожитих років.

А от Місячний сонник трактує цей же сюжет дещо інакше. Відповідно до цього джерела, якщо бачите себе безногим в нічний грезе, то наяву ви раптом усвідомлюєте, що не в силах реалізувати задумані плани. А все тому, що явно переоцінили свої здібності і таланти.

Найкраще чекає попереду!

Фантасмагорія, у якій допомагаєте безпорадного громадянину з ампутованими кінцівками, може відображати втома і зневіра в те, що у вашому житті відбудуться зміни. Подібна безвихідь і песимізм марні, запевняє сонник. Навпаки, вас чекає низка чудових, радісних сюрпризів і позитивних змін. До того ж близький той час, коли втіляться в життя найзаповітніші бажання і мрії.

Приснилося, що дитина доглядає за літньою людиною без ніг? Ваш друг дасть вам цінну пораду або зробить невелику послугу. І цей жест з його боку радикально змінить на краще ваше соціальне і матеріальне становище.

Хитрі облудники

До чого сниться людина без ніг, що симулює інвалідність заради наживи? В сонник Ванги сказано, що якщо таким фальшивим страждальцем виявився переодягнений молодець, то у сплячого немає приводу для занепокоєння. Всі його проблеми вирішаться, неприємності випаруються.

Якщо ж шахраєм на візку, що тисне «на жалість» в сновидінні був дідок, то доведеться трохи потерпіти, поки Фортуна згадає про вас і широко посміхнеться.

Що думати, якщо уві сні в ролі лжекалеки виявився сам сплячий? Циганський сонник коментує це так: сновидець занадто вразливий і примхливий, а тому звик роздувати з мухи слона, перебільшуючи свої проблеми або зовсім створюючи їх самостійно з нічого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: