Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник людина горить до чого сниться?

Сонник людина горить до чого сниться?

Людина горить тлумачення сонника

Приснився охоплений полум’ям людина? Такий страшний сюжет, за версією сонників, відображає загострення пристрастей, киплячих в душі сплячого, сильні емоції, випробувані їм напередодні. Але іноді це може бути ознакою духовного відродження, очищення сновидця. Так до чого сниться людина, що горить? Пригадайте подробиці, знайдіть найбільш точне передбачення з наведених нижче, і тоді знайдете відповідь на це питання.

Загальні пояснення

Дуже рідко вранці вдається згадати весь сюжет сновидіння. Як правило, в пам’яті залишаються лише фрагменти, але навіть ці крихти допоможуть розгадати таємницю сну.

Що обіцяє Міллер?

Американець Густав Міллер, з точки зору професійного психолога, пояснює, до чого снився якийсь персонаж у вогні. Полум’я, на його думку, це передвістя удачі. Якщо ви горите в нічний фантасмагорії, але не страждаєте, не відчуваєте болю, то можете сподіватися на те, що Фортуна буде прихильною, і справи підуть в гору.

Якщо полум’я охопило на ваших очах пригрезившегося приятеля, то в реальності один приємно здивує і надасть сприяння, що в підсумку ще більше обрадує вас.

Страшилки, яких не варто боятися!

Це дивно, але якщо уві сні довелося горіти саме вам, то немає причини для хвилювань. Навпаки, це добра прикмета, яка обіцяє, що без складнощів вдасться позбавитися від шкідливих звичок, непотрібних зв’язків, обтяжливих знайомств.

Коли уві сні згоріла одяг, а сплячий не постраждав, то його перестануть мучити неприємні спогади. В іншому випадку, коли тіло горить, а плаття залишається неушкодженим, сонник обіцяє позбавлення від важкої недуги, хронічного захворювання.

Моторошний сон, де загорівся дитина, теж не є поганою ознакою. Як пояснює сонник, це свідчення того, що сплячий не втратив дитячу безпосередність і природність. Це порада: пора ставати трохи дорослішими, відповідальніше.

У нічний фантазії спалахнула тільки одяг немовляти, а сам він залишився неушкодженим? До чого приснилася настільки дивна картина? До того, що ви надто скромні і невпевнені в своїх силах. Іноді це заважає в кар’єрі і в особистому житті.

Професійні секрети

У сні ви виявилися в ролі професійного каскадера, готового, за задумом режисера, «горіти» яскравим полум’ям? Пояснення цього сюжету знайдеться у Сучасному соннику, який нагадує про те, що ризик не завжди буває виправданим.

Бачення про те, що поспішали врятувати згорає людини, а при найближчому розгляді це виявився манекен, за версією пастора Лоффа, — символ марних ілюзій і нездійсненних надій, якими теші себе в реальності.

Сонник білого Мага описує дуже цікавий сюжет, який буде корисний багатьом. Мова йде про сновидіння, в якому помічаєте чоловіка, який постраждав від вогню. Але він не корчиться від болю, а посміхається. Так ось цей образ посланий як порада: не довіряйте льстецам та угодників, що знаходяться поруч з вами в реальності. Вони підступні і лицемірні, і тільки чекають моменту, щоб нанести удар, зробити підлість.

Пожежні заходи

Довелося уві сні гасити полум’я, що охопило людини? Якщо в результаті ви не зуміли його врятувати, то наяву вам належить виконати величезний обсяг роботи. Правда за свою працю ви отримаєте дуже пристойну винагороду.

А от якщо не вдалося врятувати заполонив живцем жінку, то такий кошмар обіцяє швидке і легке збагачення. Уві сні від вогню загинув юнак? У такому разі Місячний сонник радить приготуватися до роботи. Нудьгувати і байдикувати найближчим часом не доведеться. До речі, будь побачений пожежа— це ознака того, що наяву належить серйозно попрацювати, показати себе в ділі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: