Що означають наші сновидіння?

Сонник людина в чорному до чого сниться?

Сонник людина в чорному до чого сниться?

Людина в чорному тлумачення сонника

«Багаті теж плачуть», колись це був знаменитий бразильський серіал, що розповідає про те, що гроші не завжди синонім щастя. Приблизно також найчастіше тлумачаться сни, в яких фігурує людина в чорному. Але сонники знайдуться й інші передбачення до подібного сюжету. Так до чого сниться похмура особистість у темному вбранні?

Безрадісні пророцтва

На жаль, але майже всі сонники, коментуючи бачення про людську фігуру, одягненої в чорне вбрання, пророкують щось погане. Хоча версії, щодо того, до чого приснився такий сюжет, помітно різняться.

Так, згідно Річному сонником, людина в чорному, це передвістя отримання матеріального добробуту, при відсутності щастя і спокою. В Осінньому снотолкователе це образ тяжке, безрадісне життя, а у Весняному — моральної загибелі. Виявляється приснився персона в темному намагається про щось попередити сплячого. І якщо людина уві сні був карооким, той сновидець в реальності зіткнеться з віроломством, жорстоким зрадою.

У сні ви злякалися незнайомця в чорному плащі? Значить, дуже скоро і в реальності відчуєте страх, заглянувши, як кажуть, недруга в очі. Іноді такий спосіб це підказка — справа розпочате напередодні сновидіння не заладиться, більш того, принесе лише неприємності. І чим довше була тінь «чорного людини» в нічний грезе, тим гіршими будуть наслідки зробленого починання.
Думка Міллера

З точки зору професійного психіатра Густава Міллера, побачити самого себе уві сні в чорному одязі і масці, до знегод. Причина їх в нерозумінні. Ваш соратник або товариш не повірить вам або сумніватися у чесності і щирості намірів, і звідси виникне напруга, і навіть ненависть. Доведеться шукати вірні слова для того, щоб переконати товариша, партнера у зворотному, попереджає сонник.

Якщо жінці приснилося, що вона приміряла чорну маску, то в реальності жінка не встоїть від спокуси обдурити якусь довірливу особистість. До чого сняться сторонні персонажі в чорному, та ще й з прихованими масками обличчями? Міллер, попереджає про підступи недоброзичливців, заздрісників і лицемірних дармоїдів.

Привід для оптимізму

Але не все так погано. Наприклад, якщо жінці приснився джентльмен одягнений у все темне, то сонник пророкує сплячої удачу та добробут.

Справи скоро підуть в гору, якщо в нічному сюжеті незнайомець в темних одежах дає тому, хто спить рукавички.

Помітили, поки спали, темний силует у віконці? Якщо ви чоловік, то по пробудженню належить приємне знайомство, а якщо ви дама, то у вас з’явиться на рідкість палкий шанувальник.

Страшні казки

Часом сновидіння про людину в чорному, більше схожі на дитячі страшилки або моторошні казки. Скажімо, фантасмагорія про загадкової постаті в темних одежах, яка по ходу сну виявляється священнослужителем, це натяк на те, що тому, хто спить варто поміркувати над сенсом життя, власними вчинками і наміри.

Втрати, втрати, ось до чого може приснитися траурне плаття або косинка. Якщо ви одягали у сні вдовине вбрання, то наяву імовірні проблеми зі здоров’ям.

Якщо жінці привиділося, що вона сховала обличчя під креповой вуаллю, то в реальності їй належить серйозна боротьба з суперницею. Причому не можна недооцінювати розлучницю, вона дуже сильна і підступна.

Чоловік, який з’явився в нічному видінні в строгому, чорному костюмі, це передвістя сумних новин про далеких родичів. Якщо ви помітили дівчину в темному вбранні, то радійте, всі ймовірні нещастя минуть вас, обіцяє Мусульманський сонник.

Кошмар про незнайомої особи в чорному одязі без обличчя, інтерпретується по-філософськи. Це ототожнення образу майбутнього сплячого.

Адже людина може тільки здогадуватися: що станеться з ним через пару десятків років, а це дивовижна, унікальна можливість поглянути на себе через роки. Однак якщо це нічне бачення викликало почуття тривоги, то тому, хто спить загрожує небезпека, причому майже відразу після пробудження.


Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: