Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник людина в чорному до чого сниться?

Сонник людина в чорному до чого сниться?

Людина в чорному тлумачення сонника

«Багаті теж плачуть», колись це був знаменитий бразильський серіал, що розповідає про те, що гроші не завжди синонім щастя. Приблизно також найчастіше тлумачаться сни, в яких фігурує людина в чорному. Але сонники знайдуться й інші передбачення до подібного сюжету. Так до чого сниться похмура особистість у темному вбранні?

Безрадісні пророцтва

На жаль, але майже всі сонники, коментуючи бачення про людську фігуру, одягненої в чорне вбрання, пророкують щось погане. Хоча версії, щодо того, до чого приснився такий сюжет, помітно різняться.

Так, згідно Річному сонником, людина в чорному, це передвістя отримання матеріального добробуту, при відсутності щастя і спокою. В Осінньому снотолкователе це образ тяжке, безрадісне життя, а у Весняному — моральної загибелі. Виявляється приснився персона в темному намагається про щось попередити сплячого. І якщо людина уві сні був карооким, той сновидець в реальності зіткнеться з віроломством, жорстоким зрадою.

У сні ви злякалися незнайомця в чорному плащі? Значить, дуже скоро і в реальності відчуєте страх, заглянувши, як кажуть, недруга в очі. Іноді такий спосіб це підказка — справа розпочате напередодні сновидіння не заладиться, більш того, принесе лише неприємності. І чим довше була тінь «чорного людини» в нічний грезе, тим гіршими будуть наслідки зробленого починання.

Думка Міллера

З точки зору професійного психіатра Густава Міллера, побачити самого себе уві сні в чорному одязі і масці, до знегод. Причина їх в нерозумінні. Ваш соратник або товариш не повірить вам або сумніватися у чесності і щирості намірів, і звідси виникне напруга, і навіть ненависть. Доведеться шукати вірні слова для того, щоб переконати товариша, партнера у зворотному, попереджає сонник.

Якщо жінці приснилося, що вона приміряла чорну маску, то в реальності жінка не встоїть від спокуси обдурити якусь довірливу особистість. До чого сняться сторонні персонажі в чорному, та ще й з прихованими масками обличчями? Міллер, попереджає про підступи недоброзичливців, заздрісників і лицемірних дармоїдів.

Привід для оптимізму

Але не все так погано. Наприклад, якщо жінці приснився джентльмен одягнений у все темне, то сонник пророкує сплячої удачу та добробут.

Справи скоро підуть в гору, якщо в нічному сюжеті незнайомець в темних одежах дає тому, хто спить рукавички.

Помітили, поки спали, темний силует у віконці? Якщо ви чоловік, то по пробудженню належить приємне знайомство, а якщо ви дама, то у вас з’явиться на рідкість палкий шанувальник.

Страшні казки

Часом сновидіння про людину в чорному, більше схожі на дитячі страшилки або моторошні казки. Скажімо, фантасмагорія про загадкової постаті в темних одежах, яка по ходу сну виявляється священнослужителем, це натяк на те, що тому, хто спить варто поміркувати над сенсом життя, власними вчинками і наміри.

Втрати, втрати, ось до чого може приснитися траурне плаття або косинка. Якщо ви одягали у сні вдовине вбрання, то наяву імовірні проблеми зі здоров’ям.

Якщо жінці привиділося, що вона сховала обличчя під креповой вуаллю, то в реальності їй належить серйозна боротьба з суперницею. Причому не можна недооцінювати розлучницю, вона дуже сильна і підступна.

Чоловік, який з’явився в нічному видінні в строгому, чорному костюмі, це передвістя сумних новин про далеких родичів. Якщо ви помітили дівчину в темному вбранні, то радійте, всі ймовірні нещастя минуть вас, обіцяє Мусульманський сонник.

Кошмар про незнайомої особи в чорному одязі без обличчя, інтерпретується по-філософськи. Це ототожнення образу майбутнього сплячого.

Адже людина може тільки здогадуватися: що станеться з ним через пару десятків років, а це дивовижна, унікальна можливість поглянути на себе через роки. Однак якщо це нічне бачення викликало почуття тривоги, то тому, хто спить загрожує небезпека, причому майже відразу після пробудження.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: