Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник людина в труні до чого сниться?

Сонник людина в труні до чого сниться?

Людина в труні тлумачення сонника

Неприємне нічне бачення, в якому є людина в труні, насправді тлумачиться сониками досить неоднозначно. В першу чергу це підтвердження того, що чергова фаза в житті сплячого завершується, і він вступає в нову.

Тим не менш варто уважно вивчити передбачення снотолкователей, щоб вірно вибудувати плани і приготуватися до деяких випробувань. Отже, до чого сниться людина в труні?

Попередження Міллера

Американський психіатр Густава Міллер вважав, що для точного трактування сну про возлежащем в домовине людині важливо, кому саме було послано бачення.

Приміром, якщо це були мрії бізнесмена, то його чекають непередбачені витрати і неприємності в комерційній сфері. Навряд чи порадує такий сюжет і аграрія, адже це прикмета, яка обіцяє хвороби рослин, неврожай і падіж худоби.

Погано, якщо небіжчика в труні бачив у нічному видінні літня людина, для нього це передвістя швидкої кончини. А якщо літня сновидець (або сновидица) у шлюбі, то смерть чекає подружжя в один день.

Але не всі прогнози настільки сумні. Так людині середнього віку, має сім’ю, такий сон обіцяє підвищення матеріального добробуту. Самотньому сновидінню обіцяє, що він незабаром знайде свою ідеальну пару і вступить у шлюб.

Юним людям пригрезившийся в труні мрець пророкує довгі літа.

Живий чи мертвий?

До чого приснився лежить в домовине знайомий, який насправді живий і здоровий? Згідно соннику ймовірно отримання непоганого прибутку, додаткового доходу. А якщо в труні уві сні був помічений хтось із рідних, то не турбуйтеся — цей персонаж у реальності живе безбідно ще багато років, не скаржачись на здоров’я.

Погода «порадує» несподіваним сюрпризом, змінившись протягом кількох годин — ось до чого сниться насправді покійний знайомий в труні. Втім, є й інше пояснення до цього сюжету.

Минуле не відпускає?

Коли уві сні мрець виглядає напрочуд свіжо і молодо, знайте, спогади і події минулого, до цієї пори не залишають вас. Іноді це пов’язане з неприємними спогадами і негативними емоціями.

А от якщо в труні небіжчик абсолютно сохну і пожовтів, то ви зможете повністю очистити свою пам’ять від колишніх кривд, неприємних асоціацій, що і дозволить швидше просуватися вперед до поставленої мети. Але якщо пригрезившийся мрець про щось попросив вас, то неодмінно поспішіть виконати його прохання, наставляє сонник.

І печаль, і радість

Важливі повідомлення — ось до чого сниться близький, рідний чоловік, що лежить в труні.

На жаль, але якщо в привидевшейся домовине перебував дорогий вам персонаж, який зараз хворий, то він не зуміє впоратися з недугою і скоро залишить цей світ.

А ось помітити в труні цілком здорового близького — дуже добре. Принаймні ви скоро зможете розділити тріумф, порадіти колосального успіху, якого досягне в реальності цей персонаж.

Не можна залишити без уваги тлумачення сонника, що стосується бачення, в якому помічаєте в труні нині покійного родича. Це знак того, що наяву вам загрожує серйозна небезпека. Будьте обережні та завбачливі!

Добрі передбачення

Не хвилюйтеся, якщо приснився рідний брат в похоронному ящику. За сонником для вас — це передвістя прибутку. А братові такий сон обіцяє довголіття.

До радісної події або поповненню в родині — ось до чого сниться кошмар про те, що в труні лежить син.

За версією багатьох сонників довге, щасливе життя потрібно прожити на цьому світі всім іншим родичам, яких ви побачили в приснився домовине.

Не лякайтеся, якщо в нічний фантасмагорії довелося пережити несподівану або трагічну смерть когось із близьких. Таке бачення — вірна ознака того, що уславитеся довгожителем, якому доля подарує можливість виховати не тільки онуків, але і правнуків.

Справи сердечні

Що думати, якщо привидівся улюблений в труні? На жаль, сонник передрікає в цьому випадку сварки, незлагоди, охолодження взаємин.

Але багато залежить у реальності і про самого сплячого: якщо коханий насправді доріг, то можна і потрібно йти на компроміси, шукати точки дотику, не піддаватися негативним емоціям, не реагувати на провокації. Тільки так можна збереже любов, пройшовши через складні випробування.

Несподівані тлумачення

До чого приснився труну, встановлений у вашій квартирі, та до того ж ще і з мертвим незнайомцем? Така картина — попередження: розпусний спосіб життя, пристрасть до алкоголю, можуть погубити вашу репутацію, кар’єру, зруйнувати сім’ю.

Але з’явився у сні труну із незнайомцем може бути і добрим знаком, пророчащим швидке весілля, поповнення в сімействі. Причому ці події можуть статися як з самим сплячим, так і з його родичами, друзями.

Ще таке сновидіння вказує на те, що товариш спонсорує вас пристойною сумою і не буде квапити з віддачею боргу. Якщо приснився домовине був помічений ледь знайомий персонаж, то скоро дізнаєтеся щось таке, що вразить і невимовно приємно здивує вас.

Ожилі мерці

Карколомні известия або гості, причому здалеку, ось-ось прибудуть до вас, якщо пригрезились похорон, під час яких померлий ожив.

Іноді це бачення пророкує великі матеріальні втрати. Але сонник заспокоює: ці витрати з лишком окупляться, але трохи пізніше. Взагалі ожилий мрець сниться до того, що «повернуться» старі неприємності або доведеться зайнятися давно опостылевшим справою, яку ви постійно відкладали на потім. Але є й цікавий варіант: воскресіння з мертвих у сні вказує на відродження давно вже забутої любовної історії, зв’язку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: