Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник магія до чого сниться?

Сонник магія до чого сниться?

Магія тлумачення сонника

Все, що пов’язано з чаклунством, магічними замовляннями викликає у непосвячених людей побоювання, тривогу. Однак, сни про магії не завжди інтерпретуються негативно. Частіше це підказка, скориставшись якою сновидець може розраховувати на приємні сюрпризи долі. Часто сонники вказують на те, що це прикмета визначних, незвичайних здібностей, прихованих талантів сплячого.

Чаклунські ритуали

У соннику Д. Лоффа описується: до чого може приснитися процес чаклунства і необхідні для нього атрибути. Виявляється це бачення підказує, що тому, хто спить потрібно проявити волю, силу характеру. Ці якості і бажання допоможуть йому позбутися проблем і вирішити важливі, насущні питання.

Якщо уві сні ви брали участь у сеансі чорної магії, задумавши завдати шкоди, нашкодити комусь, то в реальності ви звикли командувати і строго контролювати ситуацію. Навчіться спокійніше дивитися на прояв самостійності інших людей, давати їм можливість проявити ініціативу. Це, до речі, збереже нерви і фізичні сили.

У Східному соннику сказано, що магічні заклинання в нічному видінні — це показник заниженої самооцінки сплячого. Такий персонаж ніколи не зважиться взяти на себе тягар відповідальності, і часто діє за принципом: моя хата скраю.

А ось у Новому збірнику тлумачень сновидінь під авторством Р. Іванова є цікаве пояснення того: до чого сняться магічні обряди, ритуали. Це знак того, що у сплячої людини є чудові задатки для вивчення окультних наук, осягнення таємниць езотерики.

Прикрощі та турботи чекають того, кому в нічних мареннях довелося стати свідком обряду чорної магії. Такий сюжет для чоловіка сновидця може обернуться сварками, неприємностями в сім’ї або розчаруванням у компаньйона по бізнесу. Особливо цікаво тлумачення цього сну для молодої дівчини. Якщо вона спостерігала за діями злої чаклунки, поки спала, то може потрапити в цікаве положення наяву. Тому дівчині треба навчитися користуватися контрацептивами, якщо вона тісно спілкується з молодими людьми.

Таємниці ворожінь

Нострадамус вважав, що той, кому пригрезился ритуал ворожіння на числах, зуміє в реальності заздалегідь дізнатися про підступи підступних планах ворогів.

До чого сниться ворожіння за допомогою вогню? В цьому випадку зверніть увагу на вигляд і силу полум’я в нічному видінні. Приміром, ледь жевріє, слабкий вогник передрікає сновидінню нервове напруження з-за того, що всі його задуми і плани виявилися під загрозою зриву. Не поспішайте панікувати, це лише ваші страхи домисли. Вірте в краще і все у вас вийде!

А ось якщо вогонь у нічний фантасмагорії спалахнув сильно і яскраво, то насправді у сновидця з’явиться чіткий орієнтир устремлінь. Він зуміє досягти бажаної мети, якщо не сумніватися у власних силах і з радістю, вдячністю прийме допомогу товаришів.

У Жіночому соннику описується сон, в якому ворожка пророкує майбутнє, відаючи таємниці нумерології. Але це сновидіння вказує на те, що в даний час сновидець страждає від невпевненості, занепокоєння. Треба подолати ці страхи і вірити в себе.

Секрети гороскопів

Непогано, якщо вам пригрезился власний гороскоп. Це передує цікавим подорожам, романтичним подорожам в реальності. А панночці таке бачення обіцяє знайомство з людиною, яка стане її відданим шанувальником, чи вірним чоловіком.

Приснилося, що ви складаєте гороскоп, грунтуючись на хитрих астрономічних обчислень? Тоді не дивуйтеся тому, що наяву ви зіткнетеся з містикою, таємничими явищами. Довелося в сновидінні вивчати, читати складений мудрим астрологом гороскоп? Тоді сонник пророкує тривалий вояж, або несподіваний поворот подій на службі, що спричинить за собою нові контакти, набуття досвіду, збагачення знаннями.

Відьма або фея?

Щоб дізнатися, до чого сниться магія, треба пригадати, яка чаклунка була присутня у сні. Якщо це була фея, що творить добро, то, незважаючи на всю складність, і уявну безвихідь ситуації наяву, все завершиться для сплячого досить благополучно. І станеться це завдяки диву, дивно щасливим збігом обставин.

А ось злобна чаклунка, представниці темних сил, згідно соннику від А до Я, попереджає про те, що сновидець може стати жертвою любовних приворотів, змов і хитрих інтриг.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: