Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник майбутнє до чого сниться?

Сонник майбутнє до чого сниться?

Майбутнє тлумачення сонника

Що приготувала доля? Як хоча б на мить потрапити в майбутнє, щоб не припуститися прикрих помилок, дізнатися, як діяти з найбільшою вигодою? Саме тому сновидіння про те, що тільки чекає попереду, здаються такими цікавими. Але сонник попереджає: не варто все сприймати за чисту монету, часом те, що ми побачили в сні, перемістившись на дні, місяці, роки вперед, трактується абсолютно інакше.

Так до чого сниться майбутнє? У збірнику тлумачень Надії і Дмитра Зими, пригрезившиеся події майбутнього, пояснюються досить логічно і просто: це відображення переживань, хвилювань сплячого з приводу майбутніх серйозних випробувань (наприклад, іспиту) або відповідальних заходів.

Однак настрій, що панував у сні, можна передбачити, як складуться обставини. Якщо бачення було приємним, то вони складуться на користь сновидця. А от коли чулося напругу і нервозність, йому доведеться в реальності туго. Але немає причин для відчаю, просто необхідно зібратися з силами і ґрунтовно підготуватися до важливої справи.

Ворожіння

Звернувшись до езотеричного сонником, дізнаємося, що сюжет про відвідування ворожки уві сні, побачений дівчині, обіцяє сновидице необхідність зробити нелегкий вибір між двома кавалерами. Рішення буде вірним і про нього не доведеться шкодувати, якщо дівчина буде керуватися не меркантильними міркуваннями, почуттями і інтуїцією.

До чого молодій людині може снитися, як він спілкується з відьмою у сні? Це чудова прикмета, предрекающая юнакові успіх і увагу з боку дівчат. Надихнувшись цим, він стане більш впевненим у собі, товариським і цікавим.

Уві сні вам ворожила по руці циганка? Тоді гарантовано увагу і захоплення представників протилежної статі, але, на жаль, це викличе ревнощі і заздрість у багатьох ваших приятелів.

Приснилася знаменита Ванга, пророкує майбутнє? У такому разі Універсальний сучасний сонник попереджає про прийдешні неприємності. Сенс цього послання в тому, що пророчиця як би дає вам сигнал про те, що потрібно бути уважніше і обережніше, з особливою ретельністю контролювати кожен вчинок.

У вас з’явиться солідний, впливовий покровитель, ось до чого сниться священик, в настановах якого є вказівки на майбутні події. За допомогою цього піклувальника вам вдасться впоратися з труднощами на шляху до досягнення важливої мети.

Відьма в сновидінні використовувала карти? Отже, готуйтеся до іспитів у любові. Не слід піддаватися спокусам, жертвуючи нинішніми, чистими, перевіреними відносинами з партнером.

Бути в ролі ворожки

Хочете знати, до чого сниться бачити себе в ролі чаклуна, провісника, до якого за допомогою звертаються люди? Цей картина носить цілком прагматичний характер, підказуючи лише те, що ви купите на вигідних умовах, дуже потрібну, корисну річ.

У нічних мареннях ви, немов заправская чаклунка читаєте замовляння та заклинання? Тоді наяву чекають доленосні зміни, в результаті яких ви позбудетеся від чогось наносного, непотрібного, тяготящего вас. Не виключено, що ви переглянете свої життєві принципи, зважитеся на зміну професії, переїзд.

«Машина часу»

Реальна користь є в нічний фантасмагорії, в якій ви перенеслися в майбутнє. Поставтеся до цього бачення з усією серйозністю, проаналізуйте його, і тоді зумієте уникнути прикрих прорахунків, помилок і невірних кроків. Цей же сон дає можливість насправді передбачити протягом ряду подій, або підказати відповіді на хвилюючі сновидця питання.

У сні ви познайомилися з людиною, яка живе у майбутньому? Ця фантастична зустріч в реальності принесе вам багато змін.

Живіть справжнім

За версією Східного тлумача привидевшееся майбутнє це знак того, що зараз спляча людина стоїть перед серйозною дилемою, і йому необхідно ретельно зважити всі «за « і «проти» перед тим, як зробити важливий крок. Союзниками в цьому йому можуть бути тільки власні світовідчуття і внутрішній голос.

Того, хто намагається розгадати таємницю бачення про майбутнє, провісники Нової Ери, рекомендують звернутися до сьогодення. На їхню думку, вкрай важливо пам’ятати про тлінність всього живого, і намагатися повноцінно використовувати кожен день, кожну хвилину, не відкладаючи нічого на потім. Немає нічого поганого в тому, якщо людина насолоджується, отримуючи задоволення від кожного моменту сьогодення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: