Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник маленькі діти до чого сняться?

Сонник маленькі діти до чого сняться?

Маленькі діти тлумачення сонника

Ступінь чадолюбия у людей різна. Хтось поблажливо ставиться до будь-яких витівок малюків, а кого-то пригнічує і дратує метушня, пов’язана з дітворою. Тому і сни про маленьких дітей сонники інтерпретуються в залежності від настрою сплячого, випробуваних ним емоцій. Якщо цікаво: до чого сниться такий сюжет, візьміть сонник, і з урахуванням подробиць, знайдете саме точне, що підходить саме вам передбачення.

До чого жінці,що обожнює своїх малюків, сняться маленькі діти? Побачивши їх у сні рум’яними, здоровими, життєрадісними, мама може розслабитися, сонник віщує їй найближчим часом спокій, добробут. А що якщо в нічному видінні діти хворіли? Не хвилюйтеся, з вашими дітьми наяву нічого поганого не відбудеться, навпаки, простуди та інші хвороби обійдуть їх стороною.

Кар’єра та професія

Приснилося, що граєте з чужими дітьми? Сонник припускає, що в реальності ви поки не визначилися: яке діло цікавіше, перспективніше. Якщо ви роздумуєте про зміну професії, почекайте, не погоджуйтеся на першу-ліпшу роботу в іншій сфері, можливо, потім доведеться шкодувати про те, що так необачно кинули нинішню роботу.

Чоловічі бачення про дітей, часто ототожнюють з бізнесом, професією. Сонник радить пригадати: який настрій супроводжувало нічне бачення. Якщо сновидець був роздратований, малюки його обурювали, то і в реальності розпочаті проекти не принесуть задоволення, товариші по службі будуть здаватися неробами і ледацюгами.

А ось повозившись з малечею у сні з радістю, інтересом, чоловік здивується тому, наскільки швидко і вдало йому вдасться досягти поставлених цілей. До того ж він відчує свою значимість, важливість, отримає непоганий прибуток.

Особисте життя

Малюки в сновидіннях часто асоціюються з бажанням сплячого мати міцну, дружну сім’ю, затишний будинок. Сонник стверджує, що всі ці мрії здійсненні, треба лише докласти зусиль для досягнення мети, не поспішає, не бояться змін і вірити.

Якщо часто доводиться бачити в сні власних дітей, то знайте: вони потребують вашої уваги, турботи. Приділіть їм трохи більше часу, навіть якщо здається, що ви, отже, занадто опікуєтеся їх. Часом таке бачення може відображати занепокоєння за долю, самопочуття ваших спадкоємців наяву.

Замужній дамі, обтяженої турботами про чоловіка і дітей, сон про малюків може передбачати побачення з колишнім коханим. На жаль, але сонник підказує, що ця зустріч обернеться не тільки спогадами про молодість, але і проблемами, неприємностями.

Вам доручать відповідальна, складне завдання на службі, ось до чого приснилося, як годуєте крихт. Для виконання цього завдання вам потрібно буде докласти максимум зусиль, пожертвувавши навіть особистим часом, залишаючись на понаднормову переробку, але знайте, в результаті вас чекає гідне грошова винагорода і моральне задоволення, передбачає сонник.

Вік і стать, приснився малюків

Уві сні дівчина спостерігала за маленькими хлопчиками? Тоді наяву у цій дівиці не буде відбою від женихів. До того ж, якщо пригрезившиеся малюки були чудово одягнені і вели себе пристойно, кавалери того, хто бачить сон буде все як на підбір: заможні, відмінно утворені зі світськими манерами.

Коли таких же юних джентльменів бачить в сновидінні жінка, то сонник обіцяє їй помітне поповнення особистого бюджету. Причому гроші сновидица отримає без особливої праці і клопоту. Але якщо пригрезившиеся хлопчаки поводяться огидно: б’ються і бавляться, то треба ретельно обдумувати кожен свій крок, інакше можна стати жертвою шахраїв, авантюристів.

Крихітні, незнайомі дівчинки уві сні, які зайшли у ваш будинок передбачають візит нежданих гостей в реальності. А ось наскільки ви порадують вас візитери, залежить від поведінки маляток у сновидінні. Якщо вони шуміли і не слухалися дорослих, то сонник попереджає: прибули до вас люди, спровокують в оселі розгардіяш, безлад.

Якщо крихти спокійні і демонструють у сні прекрасне виховання, то сплячий опиниться в суспільстві приємних, цікавих співрозмовників, спілкування з якими збагатить його кругозір. Надзвичайно цікаві дівчатка в нічному видінні попереджають про те, що після вечірки або банкету, хтось почне розпускати плітки за вашою спиною.

До чого сняться власні діти в ніжному віці? Батьку, потрібно терміново відвідати дитини, зателефонувати йому — не виключено, що чадо сплячого саме тепер потребує підтримки, допомоги, участі.

Втім, не поспішайте хвилюватися, часом цей сюжет, просто відображає підсвідому потребу сплячого піклуватися про кого-то. Не розтрачені сили і бажання бути затребуваним, потрібне, можна компенсувати спілкуванням з людьми. Не сидіть в чотирьох стінах наодинці, спілкуйтеся з приятелями, ходіть на виставки, в театри, підказує сонник.

І батогом та пряником

Доля приготувала вам спокійний, радісний період стабільності і щастя, ось до чого сняться маленькі діти, яких довелося цілувати, обіймати.

А що якщо в нічний фантасмагорії ви лаялися і навіть били малюків? Як не дивно, але ці антипедагогические методи виховання теж відмінна прикмета — в будь-яких справах супроводжує успіх, удача не залишає вас.

Таким же чудовим знаком вважаються і зі сну діти-підкидьки. Це передує важливого професійного дорученням, яке випаде на долю сновидця. Якщо він впорається з ним, то отримає не тільки суспільне визнання, але і чудове матеріальну винагороду, яка відразу ж зміцнить його фінансове становище. Єдине «але», в коментарі до цього сюжету: якщо знайда примхливий, то і робота здасться сновидінню потрібної і канительной.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: