Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник маленькі кошенята до чого сняться?

Сонник маленькі кошенята до чого сняться?

Маленькі кошенята тлумачення сонника

Наяву більшість людей з симпатією ставиться до таким милим істотам, як кошенята. Проте сновидіння, в яких присутні ці тварини інтерпретуються сониками найчастіше негативно. Найчастіше кошенятка символізують в нічних видіннях зрада, проблеми. Але багато в тлумаченнях залежить від кольору шерсті.

Отже, до чого сняться маленькі кошенята? Дізнавшись більше про таємниці подібних сновидінь, людина може запобігти неприємності, заздалегідь вжити заходів для того, щоб убезпечити себе від низки негараздів.

По забарвленню

Залежно від забарвлення шерсті кошенят тлумачення сновидінь можуть змінюватись. Чорний маленький котик передрікає низку дрібних пригод, смугу невезіння в реальному житті. Руді кіски — це ознака фіаско в любові, сварки з обожнюваним людиною. До чого ж може приснитися біла кицька? Це рідкісне виключення з «котячого» правила, звір у сні пророкує радість, щасливий збіг обставин.

Чорно-білі кошенятка у сні пророкують, що сновидінню доведеться переживати «чорну» і «білу смугу. Один тиждень видатися надзвичайно вдалою, а ось наступна принесе лише розчарування і труднощі, конфлікти. Фантастичні кольору шерсті тварини, пророкують за сонником, сюрпризи і незвичайні пригоди.

Якщо поки спали, погладили кошеня, то, на жаль, ваші надії будуть ошуканими. Коли ж у сні ви просто здивувалися дивним кольором шерсті дитинча кішки і не зважились доторкнутись до нього, то все складеться більш або менш благополучно для вас. Принаймні, ви не будете ні чим розчаровані, ображені.

Будьте обережніше!

Новонароджені кошенята у соннику — це знак того, що настав сприятливий момент для того, щоб сплячий міг протистояти своїм суперникам і конкурентам. Саме зараз він може відстояти свої інтереси, захистити свою точку зору. Між тим сонник нагадує, ні в якому разі не можна сидіти, склавши руки, втрачаючи дорогоцінний час. Бездіяльність потім обернеться повним крахом планів і сподівань!

Ви повинні бути обережніше і обачнішими, ось до чого приснилося, що тримаєте крихту кошеня на руках. Легковажність, необачні вчинки можуть згубно позначитися на вашому реноме, і сформовані негативна громадська думка потім важко виправити, змінити.

Якщо подібне бачення випало дівчині, то сонник нагадує їй про прислів’я: «Бережи честь змолоду». Необдуманий крок раз і назавжди може зіпсувати репутацію панянки.

Проблеми та їх причини

По доброті душевній, ви в сновидінні підібрали крихітного, тремтячого від холоду кошеня на вулиці? Тоді знайте, що наяву винуватцем багатьох ваших нещасть є ви самі. Ніхто не будує вам підступи, а ви самостійно, з дивовижним завзяттям, наступаєте на знайомі граблі, не роблячи висновків з вчинених у минулому помилок.

До чого приснилося численне потомство кішки? Якщо що наснилась котяча «армія» мирно дрімала, то і у вас насправді все піде своєю чергою, без особливих потрясінь і перешкод, підказує сонник. Навіть якщо і будуть якісь труднощі і перепони, ви чудесним чином минете їх, і лише пізніше дізнаєтеся про те: яка небезпека вам загрожувала.

По-іншому тлумачиться сонником сюжет, в якому ціла зграя маленьких кицьок шалила і гучно грала. Така картина це натяк — насправді хто-то в найближчому оточенні будує підступні інтриги проти сновидця.

Зраду партнера сон пророкує про те, що кошеня подряпав вас. Може статися й так, що після такого сновидіння кохана людина відверто зізнається в тому, що готовий розірватися відносини. Не впадайте у відчай, ви неодмінно зустрінете більш надійного людини, і знову закохалася, і почуття будуть взаємними, щирими.

Судові позови, в яких вам доведеться бути відповідачем, ось до чого приснилося, як маленький чорний кошеня поранив вас кігтиками. Не турбуйтеся завчасно, і не переживайте, можливо, що ви просто залили сусідів поверхом нижче, і вони хочуть домогтися від вас компенсації за ремонт. Справа, як кажуть, житейське.

Причини для оптимізму є!

Вам здалося, що в нічних мареннях ви вчинили жорстоко, прогнавши мирно грали кошенят? Зате сонник вважає, що наяву ви з легкістю подолаєте будь-які проблеми і переможете найбільш небезпечних, досвідчених ворогів.

Приснилася крихітна білосніжна кошечка? Не умиляйтесь раніше часу. Прокинувшись, уважніше придивіться до людей у своєму найближчому оточенні. Серед них точно є лицемірна персона, тільки і поджидающая зручного випадку для того, щоб нашкодити вам!

Бачення, в яких кошенята ведуть себе нахабно і агресивно ототожнюються сониками з відвертими нападками недругів в реальності. Але пам’ятайте, якщо вам вдалося відбитися від крихітних бешкетників з кігтями, і в реальному житті ви зможете нейтралізувати недоброзичливців і злостивців, обіцяє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: